Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

eleonora
28. sep 2007

kamaradka musela rodit cisarem a druhyho si preje prozit ho normalne bez epiduralu pry, aby si to vychutnala

sisstin
29. sep 2007

gio: jsi tuuu? 😝

giorgina
29. sep 2007

ahoj sisstin, ja jen na skok. musim jit neco varit a uklizet.

giorgina
29. sep 2007

siss: co mimco jeste se nechysta ven?

sisstin
29. sep 2007

gio: ááá..žínka domácí 😎 😀 tak hezkej víkend 😉

giorgina
29. sep 2007

jo, na na to si jen hraju 😎

sisstin
29. sep 2007

gio: připrav se na to, že tě zas zcupujou na tom tématu..tady jak máš jinej názor... 😅

bihan
29. sep 2007

Siss, poď si pokecať 😉 Manžel športuje a ja sa nudím ako pes 🙄

sisstin
29. sep 2007

bihan: jj..jen mě nasralo, že mě probíraly zas 🙄

bihan
29. sep 2007

Kto ťa preberal? Som nepostrehla či čo...

sisstin
29. sep 2007

bihan: na červnu..stránka 50...zas ta debilní debata o kojení na veřejnosti..a ještě tam kecaj, to jsem nikdy nenapsala..to je fuk..tady jak máš fakt jinej názor..tak se můžou posrat 🙄

giorgina
29. sep 2007

siss: 😕 bojim, bojim...
mejte se fajn , holky, ja zas nakouknu.

sisstin
29. sep 2007

gio: páčko 🙂

bihan
29. sep 2007

Pa gio...
Siss, ty si z toho ešte niečo robíš? Veď to už sú "veľké matky" a ty len tehulka 😉

sisstin
29. sep 2007

bihan: mě sere, že někdo si přečte dva příspěvky z celý diskuze...a pak píše, že jsem řekla to a to..a ještě si myslí, že si to nepřečtu..tak at mi to pošle do IP..nebo řekne na rovinu 😠

giorgina
29. sep 2007

sisstin bude povazovana za prudicku 😉 . Drze kritizuje hovna na fotkach a nechce kojit v autobuse 🙄 .
Siss - stojime za tebou 😵

sisstin
29. sep 2007

gio: díky..někdy si fakt připadám jak z jinýho světa tady..děcka se posrávají do tří..jsou kojený pomalu do maturity..a já nevím, co ještě 🙄

bihan: jooo..taky mě kritizovaly na tématu Pokakané plínky v albech 😅

sisstin
29. sep 2007

bihan: tvoje oblíbené..ale hned to zirafka zamkla 😅

bihan
29. sep 2007

jeeej.. s tými hovnami som to minule prepásla.. škoda 😝
Mňa serie práve ten prístup, že niektoré matky sa trávia, že "ešte nemáš decko, tak o tom nič nevieš"... starala som sa o 3 naraz, tak o tom fakt nič netuším 😠

Siss, nekaz si kôli tomu deň 😉

sisstin
29. sep 2007

bihan: přišlo jim děsný, že mi přijdou zakrvácené vložky to stejný jak posraná plína..prej je dost smutný, že nevidím rozdíl 😕 😅 😅

holt já jsem taková, že mi to vadí..myslím si, že tady nikoho neurážím na rozdíl od některých jiných..a od toho jsou diskuze, aby se teda diskutovalo..a ne, že budu slepě na vše přikyvovat, jen abych se zalíbila..

nejhorší je, že třeba spousta holek má podobnej názor, ale radši to ani nenapíšou, aby se na ně zas ty satorie nevrhly 🙄 🙄 🙄

bihan
29. sep 2007

čítala som to, len som ju nestihla.. no.. Inak s tým posieraním do troch máš pravdu..lezie mi to nanervy, keď vidím, že už to začína aj u nás.. je to hanba, aby trojročné decko sralo do plienok..toto nepochopím...

sisstin
29. sep 2007

bihan: to samý téma: Babička s dědečkem na baterky...jsem tam napsala, že jen proto, že je někdo prarodič..tak přece automaticky nemůžu počítat s tím, že mi budou pomáhat nebo tak.....a hned tam zas jedna ze mě udělala chvástačku, co o tom vím prd..a machruju, že žádnou pomoc nepotřebuju 🙄

bihan
29. sep 2007

Veď počkaj, keď budeme mať očistky, tak to môžeme hodiť do albumu, aby ostatné tehule videli, čo to je 😅 A ja sa asi zgrciam rovno pri fotení 🙄

sisstin
29. sep 2007

bihan: kdybych měla, co na práci..tak už na to tady seru..páč se furt někde nechat napadat už mě nějak nebaví 🙄

sisstin
29. sep 2007

a nejvíc je rozčiluje, že nemusím vařit a prát..a starat se o manžílka...takže sedim na netu..to podle mě tady někoho točí úplně nejvíc 😅

bihan
29. sep 2007

Siss, o tých babičká a dedkoch na baterky som to práve čítala 😝
počuj, ale ty si to ešte stále nepochopila alebo čo? to sú predsa nány, ktoré by si nikdy nedovolili povedať ti to do očí, tak sa skrývajú za internet, aby si odkomplexovali aspoň časť z toho, že doma pri manželovi musia držať hubu a krok...
Počuj, ja som sa raz ozvala na slvenskom koníkovi, keď sa tam babena opýtala, čím to bude, že nemôže dosiahnúť orgazmus (nemala v profile ani to, že má dieťa, ani to, že je vidatá a tak), tak som odpísala, nech vymení partnera, tak sa tam jedna ozvala, aby som je poradila, ako na to, lebo zaručene mám z nich všetkých najviac skúseností... 😠

bihan
29. sep 2007

No a ešte nemáš problémy s tým, že si pribrala 30 kíl, nepadajú ti vlasy, nemáš doma urevané decko, ktoré nespí... to vie nasrať 😀

sisstin
29. sep 2007

bihan: viď 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sisstin
29. sep 2007

bihan: já mám takovou debilní povahu, že si hned všechno beru..z tý diskuze o kojení jsem pak nemohla ani spát pomalu 😒

bihan
29. sep 2007

neblázni! Toto ťa vie rozhádzať? Keby to bola najlepšia kamarátka, alebo niekto, koho poznáš, tak to by vzalo asi aj mňa, ale nejaká nána, ktorá sa potrebuje tváriť ako domáca puťka a najlepšia matka na svete, ktorá dá svoje prso decku pokojne aj na pečej zóne v centre mesta? Na tom sa ja len smejem 😉