Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

dzej
12. dec 2007

bolí mě záda, jinak OK. A ty?? Už to máš za pár, co??

bishoop
12. dec 2007

Mě taky bolí záda, ale šíleně.Jinak to jde, ale už se těším, až se toho pupíku zbavím a budu mít malýho u sebe.Jo jo za pár...termín máme přesně za měsíc.

bishoop
12. dec 2007

Ale tobě už to taky uteče.No teda aspoň mě to od 20.týdne uteklo hrozně rychle...

dzej
12. dec 2007

bude to kluk, jo?? Paráda. No mě se to docela vleče. A na konci ledna se už chystám zůstat doma tak to bude asi ještě horší. Ty jsi doma nebo ještě pracuješ?

bishoop
12. dec 2007

Já jsem si sice přála holčičku, ale už jsem si tak zvykla na to že to bude chlapík, že už bych neměnila.Já jsem doma už od května, protože jsem na začátku těhu měla problémy, tak mě můj doktor nechal na neschopence.A teď už jsem na mateřský.Můžu se zeptat kolik ti je, když jsme v mladých maminkách?

dzej
12. dec 2007

..já zas kluka, ale jsem na tom stejně, taky jsem si zvykla a už se těším, že to bude holčička. Mě je 29, já jsem tu za těhuli, ne za mladou maminku 😀

bishoop
12. dec 2007

Jakto že ne za mladou maminku?29 není žádnej věk.Mě je 21 🙂

dzej
12. dec 2007

no tak na první mimčo už je to tak skoro za pět minut dvanáct 😀 no jo, ty jsi mladoučká. A proč tu nemáš žádný fotky v albu?

bishoop
12. dec 2007

Znám i starší co ještě žádný mimčo nemají.Já bych si sem klidně nějaký fotky dala, ale ještě jsem nějak nepřišla na to jak. ☹

dzej
12. dec 2007

je to v nastavení,dolů si dáš svou fotku a pak si dáš založit nové album a vložíš si tam fotky z počítače.

bishoop
12. dec 2007

A jo, já jsem si toho vbec nevšimla 🙂 Tak až se mi bude chtít, tak to určitě napravím a nějaký fotky si sem taky dám.

tinni
13. dec 2007

dobre ranko, je tu niekto takto skoro? 😕

hedunecka
13. dec 2007

cawte babule pozeram ze vam tie tyzdne utekaju 🙂

boze dnes idem s malou na nozicky tak dufam ze nas dokino nezabije lebo som malu vobec nebalila na siroko 😅 🤐

weroni
15. dec 2007

ranecko zienky, dneska moj drahy musi povinne makat v praci doobeda takze som vas este prisla mrknut predtym nez vyrazime na obed na navsetvu do Trnavy a spojime to s nakupom prvych tehu gati 🙂
ako sa mavame? ja stale spiiiiiiiiiiiiim 😵 aj vcera som vymenila tri skusky v skole za styri hodinky spanku 😵 😉 🙂
a vy ako? pripravene na Vianoce? ja to vsetko musim pozvladat next week kedze som vobec nestihala - bola som chora a ked nie tak som spala... 😅

tinni
15. dec 2007

weroni, nemam nachystane vobec nic a to este buduci tyzden v sobotu robim casting v STV 😖 😝 neviem, kedy to vsetko postiham 😅 😕

dzej
15. dec 2007

ahoj holky 😀 jak se vede? šílíte z vánoc??

tinni
15. dec 2007

😀 mne zacinaju az 23.12. 😝 som zvedava, kedy pojdem kupit strom, ozdoby a podobne hovadiny 😅 este mi uvari moj ujo a mamina, lebo to by som vobec nezvladla... 😒

pipi1211
autor
15. dec 2007

ahojte a uz mate aj stromceky? ja planujem tento tyzden vytiahnut stromcek 🙂 varit bude svokra takze s tym problemy nemam a darceky vybavim asi o tyzden 😵 co kupujete muzom? 😕

tinni
15. dec 2007

ja nemam ani ten blby strom!

pipi1211
autor
15. dec 2007

no ja som ho kupila minuly rok tak mam o starost menej 😀 😀 😀

tinni
15. dec 2007

tak to mas dobre, ja som bola minuly rok este u nasich, tak doma sme mali taky maly symbolicky stromcek, ale teraz uz chcem normalny...

dzej
15. dec 2007

jojo dobrá otázka, co kupujete manželům??

tinni
15. dec 2007

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 😕

dzej
15. dec 2007

já mám vyřešenýho akorát psa 😀

hedunecka
15. dec 2007

ahojte..
no ja som drahemu kupila strojcek na vlasy a na fuzy+rifle a take blbosti..
boze ja strazim akurat sestrinho psa a uz som na nervy moj sa ide za nim potrhat jedine stastie mam ze mala spi 😔

dzej
15. dec 2007

☹ strojek na vlasy i hadry má. On má všechno co potřebuje, já musím sehnat něco originál ☹

hedunecka
15. dec 2007

a na holenie ma?? 🙂
tak mu kup pannu nafukovaciu 😀 😀 🤐 to ma len tak napadlo ked to ma byt originalne 😀 😀

tinni
15. dec 2007

ahoj Hedu 😉 ako sa mate? 🙂

dzej
15. dec 2007

😀 😀 tu by mu pes asi rozkousal, ale dobrej typ 😀 na holení má taky.. 😔

hedunecka
15. dec 2007

ahoj tinni fajn mala uz pekne spinka tak uz som aj ja fit 😀 😀

no ja som si predvcerom s drahym vsimla ze otvorili u nas erotic shop tak sme sa tam vybrali a ci nemali zavrete 😠 😠 a to maju do 21.00 otvorene a my sme tam boli o 3 tak nexapem preco vrrrrrrrr 😠 😀

ja chcem kupit segre vrr vrr na 25narodky 😀 😀