Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
9. nov 2007

😅 😅 😅 😅 ani nie 😅

flow111
9. nov 2007

mam dat fotky rovno do inzeratu? 😕

sisstin
9. nov 2007

flow: a jaká je to vůbec velikost? Ty trička by mi asi byly přes kozy malý 😠

dzej
9. nov 2007

copak to máte za oblečení?? 😎

flow111
9. nov 2007

siss su to vsetko velkosti M-L takze neviem ale su celkom elasticke 😉

sisstin
9. nov 2007

flow: to by chtělo ozkoušet 😕

flow111
9. nov 2007

siss si aj ja myslim 😉

sisstin
9. nov 2007

flow: škoda, dost věcí se mi líbí 🙂 ale jak to udělat 😅

flow111
9. nov 2007

hmmm to by som mohla zajst bud ja alebo ty... 🙂

dzej
9. nov 2007

se se mnou nebavíte???? HALLLOOOOOO 😀 😀 😀

sisstin
9. nov 2007

flow: no kdyby vám to nedělalo problém..tak s Petom klidně dojděte 😉 já do Prahy asi těžko 😒

flow111
9. nov 2007

dzej predavam par veci 😉 ak ich chces vidiet tak mi posli mail 😉

flow111
9. nov 2007

siss no cez vikend by to slo aj bez maleho 🙂

flow111
9. nov 2007

😕 kuk 😅

sisstin
9. nov 2007

flow: chceš přijet? KLidně 😉

flow111
9. nov 2007

siss tak na buduci tyzden 😉

sisstin
9. nov 2007

flow: to tu bude o víku MP ale 😕

hedunecka
9. nov 2007

siss a to ze ti maly tak prdka je zle?? 😕 aj mne teraz zacala z toho fenykloveho co pijem ale zda sa mi ze sa jej vzdy ulavi 😕

flow111
9. nov 2007

hedu problem je, ze neprdia 😅 a ked ano tak ich to stoji vela energie a tlaci ich to v brusku 😉

hedunecka
9. nov 2007

no mne neprdkala dllllho az teraz zacala no ale to keby ste ju videli co pri tom robi normalne tanceky nacvicuje 😀

weroni
10. nov 2007

dobre ranko sobotne 🙂 ako sa mame? co nove? 🙂 siss - malicky este stale tolko spinka? 🙂

tinni
10. nov 2007

ahojte kocky 😉

weroni
10. nov 2007

ahoj tinni prave sa tu znepokojujem nad rh - neviem totiz vobec aku mam krvnu skupinu a este mi krvne testy nerobili 😒 sa tu taka tema otvorila tak som sa vydesila 😖

bihan
10. nov 2007

Hello! 😉
Weroni, nestresuj, na to máš ešte čas 😉 Ja som síce svoju krvnú skupinu vedela, ale pravidelné testy na protilátky mi začali robiť až od tretieho mesiaca 😉

weroni
10. nov 2007

bihan- vdaka lebo totalne som sa vyklepela 😕 inac ako rastiete? 🙂 mala sarah poslucha? 🙂 alebo zatial este vy ju? 😉

bihan
10. nov 2007

Neboj sa, ak je to tvoje prvé tehotenstvo a nemala si nejaké krvácanie (napr. z placenty), tak ani tebe ani mimču do pôrodu nič nehrozí.. resp. možno ani potom 😉
Sára je zlatíčko, keď počúvam niektoré októbrové maminy, tak máme fakt zlaté dieťa, ktoré plače len keď má naozaj dôvod 😉 Navyše dnes nádherne spala, tak tajne dúfam, že čoskoro sa poriadne vyspím 😀

weroni
10. nov 2007

bihan jejda ja sa tak strasne tesim na to nae 🙂 vcera som videla kamaratkinho synceka ktory sa narodil presne pred tyzdnom a ten je taky nadherny ze ked som ho zbadala som sa rozplakala, ja si fakt neviem predstavit co budem robit ked zbadam to nase male ked sa narodi 😵 aj sestricku Sarah ked som si vzala prvykrat do narucia som sa rozplakala, to su ine emocie...
Bihan uz aj chodite na prechadzky?

sisstin
10. nov 2007

on řve, že ho bolí břicho..neřve jen tak..ale bolí ho pořád 😖

bihan
10. nov 2007

ja som si tiež myslela, že sapo pôrode rozplačem a nič 😅 Bola som taká šťastná, že to už mám za sebou, že sa mi plakať nechcelo...
Zato dnes mi stačí pozrieť fotky alebo video a už revem ako dúha 😅
Vonku chodíme od príchodu z nemocnice 😉

sisstin
10. nov 2007

tak já teda neplakala ani jednou..jen zoufalstvím 😔 😅 😅 😅 😅