Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

dzej
27. dec 2007

😀 já chci právě nějakou trojkombinaci s korbou, autosedačkou a sportákem... ale jinak nemůžu vybrat 😖

flow111
27. dec 2007

jj to je najlepsie ale ked si kupis autosedacku a kociarik osobytne tak ta to vyde podstatne lacnejsie, lebo kocik je asi jedina vec kde mozes usetrit 😉

arabeska
27. dec 2007

ahoj

flow,to je sice pravda ze na tom ustertis ale ja jazdim stale autom a tak si neviem predstavit kocik na ktory by sa nedala dat autosedacka kedze moj branusko je maly buckos a autosedacka tiez nieco vazi tak to je potom dost na prd vlacit.

ale pre niekoho kto nejazdi casto je to vyhodne 🙂

dzej
27. dec 2007

arabeska a co máš za kočárek ty? já nevím jestli cam nebo jané, nevím jak s terénem...

arabeska
27. dec 2007

ja mam quinny ale vraj jane su dobre ale na cam som pocula dost kritiky,ale to je zase indy vindy
hod link na tie co by si xcela 🙂

tinni
27. dec 2007

ahojte 😉

tinni
27. dec 2007

nikto tu nie je ☹

miskabb
27. dec 2007

ahojte my sme sa prave vratili zo zabavy 😀
tinni ako sa má rebecca 😵

tinni
28. dec 2007

dobre ranko, predpokladam, ze tu zase nikto nie je 😀

sandrika
28. dec 2007

Tinni asi nie ešťe všetky oddychujú aj mne je smutno, keď tu baby nie su , ja som na rizikovom a doma mi je už tak dlho...

tinni
28. dec 2007

ahoj 🙂 no to ti verim, ja neviem ako by som vydrzala rizikove-ja som do poslednej chvile behala hore-dole 😀 a preco si na rizikovom?

sandrika
28. dec 2007

Na začiatku som do 12 tt 3 krát krvácala, potom som dosť zvracalaa keĎ som aj nezvracala trpela som hroznými nevoľnosťami a až do teraz som mala veľmi nízko uloženú placentu.....
Takže preto ....

flow111
28. dec 2007

ahoooojte 🙂 ja poctivo kukam na svadobne saty.... len ma stve ze som jak tank ta to bude kym sa do nich vojdem 😔

tinni
28. dec 2007

sandri, to mi je luto ☹ ale urcite to dotiahnete uspesne az do konca, ked uz ste tak daleko 😉
flow, cau, ako sa mas? sa ides vydavat???? 😉

flow111
28. dec 2007

ahoj tinni jj 😀 😀 idem sa vydat.... som bola konecne poziadana o ruku na stedry vecer 😀

pipi1211
autor
28. dec 2007

dobre ranko babule 🙂 🙂 🙂 🙂

tinni
28. dec 2007

jeeej, gratulujem 😵 a kedy to planujete?
mimochodom-ja stale nic 😠 😀

tinni
28. dec 2007

ahoj pipi 🙂

flow111
28. dec 2007

no tak datum este nieje isty ale chceli by sme niekedy po lete a asi v auguste alebo v septembri 😎 no a dovtedy musim schudnut inak budem ako spek na vlastnej svadbe 🙄

tinni
28. dec 2007

ale flow, to urcite schudnes, vsak si teraz len tri mesiace po porode...
inak ake boli Vianoce? 🙂

flow111
28. dec 2007

pekne sme boli prvy krat sami len my traja na vianoce a bolo celkom dobre, sme sa napchavali a pozerali filmy a tak 😅 ale jak maly plakal ked som rozbalovala darcek 😅 chudak sa asi zlakol krabice 😅

fenrirka
28. dec 2007

jej flow ty budes mat svadbu...tak nech sa ti vydari...........
som zvedava kedy budem mat ja....

flow111
28. dec 2007

fenrirka dakujem, a neboj ved aj ty prides raz do chomuta 😉

weroni
28. dec 2007

ahojte zienky 🙂
ja som sa vcera zase nevedela vykotulat z postele - mala som hrozne nizky tlak - len okolo 90 na 50 a tak... 😖 ani kava nepohla...
chcem sa spytat - vy ste tu tiez mladucke a stihlucke - kedze to je najrizikovejsia skupina na problemy s nizkym tlakom chcem sa spytat ci ste niektora v tehu mali s tym problemy?
lebo ja vcera len prvy raz ale predsa - co robit vtedy? 😖 nizky tlak by babenku nemal ublizit ci ano?

flow111
28. dec 2007

weroni ja niesom stihlucka ale mala som izky tlak kava malemu neuskodi ak ti to pomaha skor by som ti neodporucala kolu lebo ta nieje dobbra...
skodi teda viac 😉

weroni
28. dec 2007

flow: aspon mas normalnu zensku postavu, mne sa moj drahy smeje ze mozem ist hrat komparz do filmu o koncentracnom tabore 😅 😖 😠
takze asi sa budem musiet na to kafco naucit... nuz ja neviem ale je nejaky rozdiel ked ju pijem teplu a studenu? lebo teplu vobec nemusim - studenu ako tak vypijem 🙂

flow111
28. dec 2007

weroni to je uplne jedno ci teplu alebo studenu 😉

dzej
28. dec 2007

ahoj holky 😀

tinni
28. dec 2007

je tu este niekto??

dzej
28. dec 2007

ahoj tinni, jak se máte po vánocích? 😀