Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
17. sep 2007

kaujule: no nic noc..tak jsem ještě objednala kyblík a sítku na plenky..a nůžtičky 😔

jity.d
17. sep 2007

ahoj holky,

Hedu, gratuluji ke krásné dcerušce 😵

sisstin
17. sep 2007

holky, normálně se stydím, že já to tak neprožívám 😕 😔 😔

kajule
17. sep 2007

Siss, já jsem si řekla, že si dneska dám přestávku, tak uvidíme. Ale ty pyžamka, jak jsi na ně dávala ten odkaz se mi moc líbí. 😅
Holky, já kolikrát taky brečím štěstím, když si s Páťou povídám a on se na mě usmívá apod. Je to moje zlatíčko, který bych za nic na světě nedala. 😵 😵 😵

sisstin
17. sep 2007

s břichem jsem si v životě nepovídala 😕

kajule
17. sep 2007

Siss, já bych řekla, že je to normální. Některý maminky jsou ještě po porodu tak zmatený, že nevědí jestli se mají radovat. Ale až budeš mít toho broučka u sebe určitě to přijde. 😉 Až půjdeš kolem postýlky, on si tě všimne a začne se na tebe usmívat, pže tě poznal nebo při kojení, to je taky krásný pocit, že jsme zase spolu spojený stejně tak jako tomu bylo, když byl ještě v bříšku. 😵 😵 😵

sisstin
17. sep 2007

kajule: no já v to doufám, že to tak bude 🙂

kajule
17. sep 2007

Já jsem si s bříškem povídala docela často a pouštěla jsem mu i písničky a teď zkouším jestli je Páťa pozná a poznává je, pokaždý se u nich uklidní. 🙂

kajule
17. sep 2007

Siss, určitě to těhotenství jsi nečekala, překvapilo tě. Tak je logický, že jseš z toho třeba trochu zmatená, nevíš, co máš čekat. Až ho ale budeš mít u sebe, změní se to. 😉

sisstin
17. sep 2007

kajule: v tom pořadu přenatální život říkali, že je to na nic..že oni to tam vůbec neslyší..spíš jak hodně v hluboké vodě..že je to zbožný přání maminek jen 😅

kajule
17. sep 2007

Já jsem koukala na pořad "V děloze" se to jmenovalo a tam přímo uváděli jak asi do dítě v kterým stádiu slyší. A bylo to slyšet a v tom pozdějším stádiu už to šlo i rozeznat, ale spíš jen melodie nebo hlas, konkrétní slova moc ne. Bylo to jak říkáš jako ve vodě. Ať to je jak chce, tak Páťa se na ty písničky, co jsem poslouchala uklidní. 🙂

sisstin
17. sep 2007

kajule: mně taky sestřička u Dr. říkala, že ten její prcek na to reaguje 😉

flow111
17. sep 2007

heduuuuu ahooooj cerstva mamicka 😵 😵 😵

sisstin
17. sep 2007

flow: kdo dneska nakupoval za 2500 😔 kdo asi 😔 😅

flow111
17. sep 2007

siss som dopozerala star a som dokonale kulturne vyzita 😅 😅 😅 no tazka haluz 😀

sisstin
17. sep 2007

flow: viď..Eifel například 😅

flow111
17. sep 2007

siss ty si neuveritelna 😅 😅 boooze ved to je choroba... 😅 😅 cista zavislacka

sisstin
17. sep 2007

flow: viděla jsi úplně vše? 😅 Jsem nemohla z toho koktavýho 😅

flow111
17. sep 2007

ten bol dobry alebo ten karaoke 😀 😀 😀 alebo ta blondyna co chodila na hodiny spevu- mali by jej vratit prachy 😅

flow111
17. sep 2007

no ta hviezdna rota je teda vyber 😅 😅 som pozrela aj ju.... holubi dum viedol... 😅 teda u mna

sisstin
17. sep 2007

flow: you better Stooop....befoooore 😅 😅 😅 😅

flow111
17. sep 2007

no bolo lepsie ked zastavila 😅 😅 😅 😅 idem sa osprsit aj s polovickou a zajtra kuknem tak sa maj 😉

sisstin
17. sep 2007

flow: tak papa..a čekám smsku v noci 😝 😀

kajule
17. sep 2007

Siss a kde jsi sehnala ten kbelík na plíny?

sisstin
17. sep 2007

kajule: maj ho všude možně..ale mám ho z www.rajmaminek.cz 😉

sisstin
17. sep 2007

kajule: na látkový to teda je..já budu látkovat 😉 jestli chceš ten na jednorázovky..tak to je zas Sangenic 😉

kajule
17. sep 2007

Já jsem taky chtěla látkovat, ale po chvíli jsem to vzdala. 😔 😅 😅

sisstin
17. sep 2007

kajule: no to mi ani neříkej.. 😲 😖 já se budu snažit 😕

kajule
17. sep 2007

Každý není jako já. Třeba ty u toho vydržíš. 😉 Jelikož jsem toho měla hodně, tak jsem to prostě nestíhala a já když peru plíny, tak je musím hnedka vyžehlit a to pak zabere hodně času.

sisstin
17. sep 2007

kajule: ty vícevrstevný se např. žehlit vůbec nemusí 😕 a ty čtvercovky jen chvíli..no já jsem u rodičů..takže mamka funguje 😉 😎