Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
4. nov 2007

flow: já měla Nutrilon, ale byl potom děsně zabetonovanej..tak teď mám Bebu 😕

bihan
4. nov 2007

siss, mne keby nezavolali anesteziológa, tak fakt netuším, ako by som to po tej prebdenej noci zvládla 😅 a ešte malá bola zaseknutá, tak aj s kliešťami som síce tlačila ako blbá, všetci mi hovorili, že tlačím super a malá nie a nie zliezť 😠

flow111
4. nov 2007

siss ja som bola polosialena a vrieskala som na kazdeho tak ma v tej sprche radsej nechali 😅 😅 aspon som bola ticho 😅

sisstin
4. nov 2007

bihan: tak já tam přijela o půl čtvrtý...a do těch devíti se to dalo 😉 a pak už to bylo horší..ale furt to šlo..a tlačení byla fakt brnkačka..3* a dost 🙂

flow111
4. nov 2007

siss malemu chuti a davam mu aj trosicku cajika takze je to fajn, vies si myslim, ze kazdemu mimcu to inak robi na organizmus, kazde reaguje inak na UM, napriklad ked sme skusili HA nutrilon tak ho brusko bolelo jak svina a mal zelenu stolicku tak mu davam ten obycajny a vazi uz skoro 4,5kg.... rastie jak z vody 😀

bihan
4. nov 2007

Tinni, aj ja som pila 😉

Siss, mne začali kontrakcie o desiatej večer a porodila som o ôsmej ráno

sisstin
4. nov 2007

flow: jakej dáváš čajík? Já fenyklový od Hipp 😉

flow111
4. nov 2007

no mna nastvalo to, zema tak nechali trapit sa a este mi dali tabletku na to aby sa kontrakcie spravidelnili a to som uz myslela, ze niekoho zabijem 😠

flow111
4. nov 2007

siss ja som v lekarni kupila detsky, ktory sa moze davat od narodenia, je hlavne na upokojenie a na uvolnenie bruska 😉 je to Leros bylinny caj 🙂

sisstin
4. nov 2007

já jsem pít nesměla, protože nade mnou furt visel CR 😕 což mi teda řekli až po porodu 😅 😅 😅

flow: mně píchli oxytocin..a malej byl do deseti minut na světě..akorát mi to museli píchnout do zápěstí, páč do žíly jsem se cukala při kontrakcích..takže po porodu mě nebolelo nic..jen ten vpich na ruce 😅 😅 😅 😅

sisstin
4. nov 2007

flow: to taky bude určitě fenykl 😉 a ještě mám homeopatika Baby calm..ale nevim, jestli to zabírá 😅 😕

flow111
4. nov 2007

no ja neviem co to tam so mnou mali v plane ak by som tam skolabovala alebo tak... no hlavne, ze vsetko dobre dopadlo 😀

pipi1211
autor
4. nov 2007

tak mala mi akurat zahajala tak mam chvilenku cas 😉 ako sa mas flow? chybala si nam tu 😵

sisstin
4. nov 2007

tygr spí už pěkně dlouho 😲 ..holky..budily jste na jídlo? Já nedřív jo..ale ted na to už prdim 😕

pipi1211
autor
4. nov 2007

no ja som nebudila lebo mala sa mi budila kazde tri hodinky presne ako hodinky 😵 😵 😵 😵

sisstin
4. nov 2007

pipi: on se budí..ale občas spí dýl..tak ho nebudim kvůli tomu 😕

pipi1211
autor
4. nov 2007

podla mna ked nespi niako uuuukrutne dlho tak by to nemal byt problem 😵

sisstin
4. nov 2007

já jsem ráda, že spí 😔 😅 😅 😅 😅

flow111
4. nov 2007

siss 😅 😅 to sme dve lebo maly cez den skoro nespi, ale ked zaspi tak je ako hodinky a pekne sa zobudi na papanie 😉 no zo zaciatku som ho budila kazde tri hodky ale teraz nemusim lebo sa budi sam 😅

sisstin
4. nov 2007

jinak tygr přibral za týden 400g..už má 3200 😲

flow111
4. nov 2007

siss to je super 😉 ten moj ma uz tiez peknu vahu.... len dufam, ze nebude vyzerat ako panacik "mišelin" z reklamy na gumy 😅 😅

sisstin
4. nov 2007

flow: no já se taky bojim, aby nebyl špek..to nesnášim 🤐 ale to fakt asi dělá to UM 😕

flow111
4. nov 2007

siss aj ja si myslim, no ten moj je taky papac on taha ako o zivot a jedol by do prasknutia 😅 😅 to ma asi po mne 😅

sisstin
4. nov 2007

flow: co kilča? já mám momentálně 57kg...takže 9kg dole..a ještě mi 7 zbývá..nevejdu se do ničeho 🙄

flow111
4. nov 2007

siss hmm u mna je to bieda, ked som isla rodit tak som mala 100 a teraz mam 94 takze nic moc.... nechcem na to mysliet lebo mam depky zbytocne z toho 😖

sisstin
4. nov 2007

flow: to nějak zhubneme 😉 já už mám břiško lepší..ale ty kejty 🙄

flow111
4. nov 2007

siss u mna je to este horsie...inak chystam vypredaj mojich veci... tielka , tricka a svetre ak budes nieco chciet tak daj vediet, dnes to chcem nafotit a dat na inzerat 🙂 aspon sa mi vyprazdni skryna a nebudem sa deptat tym, ze taka uzucka uz asi nebudem 😖

sisstin
4. nov 2007

flow: tak já mrknu 😉 zatím si nechci kupovat kalhoty..když pořád hubnu..tak nosím těhu 🤐 😅

flow111
4. nov 2007

siss ja nocim teplaky a tiez tehu nohavce.... ☹ ine aj tak nemam 😔

pipi1211
autor
4. nov 2007

babule nebojte kym sa telo dostane do normalu tak u niekoho to trva aj pol roka.... takze hlavy 😀 😀 😀