Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

saliv
12. nov 2007

som priamo z Prešova. ach ten východ 😅

flow111
12. nov 2007

saliv ahoj ja som tiez z vychodu z kosic ale teraz zijem v CZ 😉

pipi1211
autor
12. nov 2007

arabeska vy ste este nesexovali 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 my sme to skusili po 5tyzdnoch... 😎 😅 😅 😅 😅

saliv
12. nov 2007

flow111 - môj brat teraz žije v Prahe 🙂
A čo sa týka grckania, tak Samko s tým mal tiež problémy, dávala som mu takú kašičku čo dostať v lekárni, je to asi zo svätojánskeho chlebíka. Ale veľmi to nechcel. Tak sme sa trošku potrápili a do tých 3-4 mesiacoch to ustúpilo.

saliv
12. nov 2007

už to mám, volá sa to Nutriton

flow111
12. nov 2007

saliv nieje to nahodou Nutrilon? 😕

saliv
12. nov 2007

nie, Nutrilon je umelé mlieko, Nutriton je len taký prášok, čo rozrobíš s troškou vody alebo mliečka, už neviem. A potom bábätko nakojíš.
Pozri :
http://www.nutrilon.sk/sk/riesenie-kazdeho-prob...

saliv
12. nov 2007

už musím bežať. majte sa 🙂

flow111
12. nov 2007

aha diki, ale ja nekojim my prave podavame nutrilon premium, a este aj nutrilon extra lebo maly je velky papac 🙂

hedunecka
12. nov 2007

no tak baby dostala som antibiotika ☹ ale este si to rozmyslim ci ix zacnem brat..neviete za ako dlho by mal zabrat ten kapustovy list??

juj flow no tak teraz by som ti aj mliecko dala lebo ja si len z jedneho vytiahnem 130ml a to mozem odtahovat kazdu pol hodinku hlavne teraz ked tam mam ten zapal 😖

arabeska
12. nov 2007

pipi nie,cez den je peto v praci a ked pride domov tak je branko hore a o pol noci uz zial spi a cez vikend je tu aj david ktory cez den nespava a brano spi iba malokedy 😖 😖

hedun ty mas zapal?xuda moje☹ skusala si aj obkladik s bieleho vina?drzim palec nex to je ryxlo fuc

tinni
12. nov 2007

ste tu niekto? 😕

weroni
12. nov 2007

tinni ahoj ja som tu - len teraz som dorazila
inač ako? niečo sa tu stalo? 😕 som zazrela uryvky diskusie ale akosi mi to nezapada? a siss pisala ze tu konci.. 😖 co sa deje, neviete?
inac, ja furt spim baby... 🙄

tinni
12. nov 2007

cooooooooo? Nechapem... co sa stalo??????????

weroni
12. nov 2007

tinni ani ja 😕

tinni
12. nov 2007

😒 😕

k.a.t.k.a.
12. nov 2007

tinni dnes to tu na konovi vrelo 😀

tinni
12. nov 2007

ccccoooooooooooooooooooo 😲 o co som prisla???? 😀

k.a.t.k.a.
12. nov 2007

jááááj o vela 😀 začala to tá téma o tej redukcii plodu kde admin zmazal nejaké príspevky a potom to už išlo 😀 v témach cenzura alebo aj vydate/nevydaté a tak 😅

tinni
12. nov 2007

haloooooooo, tak co sa tu dialo, uz mi to povedzte... 😕

zuzana_t
12. nov 2007

caute, ani ja neviem, co sa tu stalo... 😒

sweetberry
12. nov 2007

halooo 😕

zuzana_t
12. nov 2007

ahojjjjjjjjjjjjjjjjjj sweeeeeeeeeeeet 😉

sweetberry
12. nov 2007

ajoooooooooooooooooooooooooj zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 😀

zuzana_t
12. nov 2007

no co moja zlata,ako sa maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas 😉

sweetberry
12. nov 2007

noooo na prd 😅 😅 javascript:addEmoticon('😅','vBody')
javascript:addEmoticon('😅','vBody')

zuzana_t
12. nov 2007

nechapem trosku - povedz normalnou recou, uz je veceeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀

sweetberry
12. nov 2007

jo jo...zajtra mam sudne pojednavani v uprave styku s malinkou podla ho on bleeeeeeeeeeeeeeee

zuzana_t
12. nov 2007

no tak drzim palce 😉

jessina
12. nov 2007

ahoj pipi1211 a Hedunecka-no na ten moj ružový výtok,dnes poobede sa zmenil na tmavo-hnedý-žeby príznak prichazajucej menstr.???ale od poobedia som ho mala len raz.bolesti nemam som v poho,len ma to prekvapilo.