Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

megie
28. nov 2007

Ahojte, aj ja pozerám, že tu nik nekecá...

ďakujem za gratulácie

sme zdravučkí a pekne priberáme 🙂

kuko7
28. nov 2007

ahoj megie🙂) malicka je krasna....dlho si tu nebola, vsak? 🙂

pipi1211
autor
28. nov 2007

jej ajoj megie kde si bola tak dlho? 😕 😕 😕 ako malicka? 😀 😀 😀

hedunecka
28. nov 2007

zase nikto nic 🙄

weroni
29. nov 2007

babulky, my sme boli vcera na druhom utz - videli sme nasho drobceka vlastne poprvykrat lebo minule - v 7tt sme videli len srdiecko 🙂 vcera otvaral a zatvaral ustocka, daval si do nich rucky,troska sa pootacal a ked bol kludnucky ho pani doktorka zmerala - mame 5,6 cm co zodpoveda 11-temu, 12-temu tyzdnu 🙂 ked mi troska postuchala brusko tak zacal kopat nozickami 😀 😀 😵
baby, to bolo nieco uzasne... 😵

hedunecka
29. nov 2007

weroni gratulujem a zaroven tixucko zavidim 😀 viem si predstavit co prezivas ale pockaj ked budes vidiet babo v 20tt to este len bude kraaasne a tie kopanceky juuuj normalne sa tesim na druhe tehotko a tusis zacnem odpocitavat dni 😀 😀

pipi1211
autor
29. nov 2007

ahojte baby 🙂 weroni aj ja tisko zavidim no aj ja take este budem pisat 😵 😵 😵 😵 😵 na tych nohaviciach som vcera nasla flak tak to skusim vyprat ci to pojde... 😒

arabeska
29. nov 2007

weroni,gratulujem 😵 😵 je to krasne,ja som si vcera akurat kukala 3D ultrazvukove dvd a som aj slzu vyronila.

hedun,uz sa xystas na dalsie? 😀 😀 😀

elenita
29. nov 2007

Ahojte babulky!
Este som sa sem asi neprisla pochvalit....mam 22 a v juli cakame s manzelom dvojicky 😵
hedunecka, pipi, bude aj druhe? 😉

hedunecka
29. nov 2007

ari noo leto 2009 😉 teda ked sa nepostasti skor 😀

jeej ahoj elenita to je kraasne aj ja chcem 2jicky 🙂 samozrejme keby som mohla mala by som aj 5deticiek ale kvoli cisarskemu mozem mat iba dve je to nespravodlive 😔

dzej
29. nov 2007

weroni gratuluji 😀 a už víte, co to bude??

kristina_tvb
29. nov 2007

ahoj holky, chcem sa spytat, som v 26tt a zistila som, ze mam na spodnom pradle trosicku krvi, ale fakt len malinky fliacok. Neviete cim to moze byt? Mam radsej utekat hned lekarovi?

hedunecka
29. nov 2007

ked je to jasne cervena krv ano...

r.o.s.s.i.b
29. nov 2007

Chtěla jsem se zeptat,do kolika kg může těhotná zvedat věci??Tahám po schodech 14kg štěně,tak jestli to už je moc?? 😝

arabeska
29. nov 2007

rosib,podla man je to dost,nemala by si zdvihat nic takze

hedunecka
29. nov 2007

tehotna moze zvihat max.5kilov 😉

no ale ja som este v 30tt zdvihla svojho 30kiloveho psa ale nastastie sa nic nestalo 😉

flow111
30. nov 2007

ahojte 😉 ako sa mate?
Ja s malym sa mame dobre...uz tolko negrckame a je nam sveta zit, hlavne ak nenechame maminu vyspat sa... 😅

flow111
30. nov 2007

v poslednom case je stale hladny ked vyrastie tak sa obavam toho, ze ho budem radsej satit ako zivit 😅 pri najhorsom zje mna 😅 😅 ja mam dost masa a tuku 😅 😅
ale srandujem, no neviem ja nechcem aby mal neskor nadvahu ale ked je hladny co mam robit?
😔

many
30. nov 2007

ahoj holky 🙂
r.o.s.s.i.b - teda to bys neměla 😉 14 kilo 😉

tinni
30. nov 2007

ahojte 😀

weroni
1. dec 2007

baby som rada ze sa tesite so mnou, dakujem, to velmi potesi 🙂 je uzasne sledovat ako sa cely svet okolo nas s nami tesi na to malicke, vratane ludi ktorych poznam len cez pismenka 🙂
pipi: s nohavicami nevadi, sak das vediet 🙂
hedu: tak to si viem teda predstavit, vlastne neviem 😅 to musi byt nieco uzasne... 😵
arabeska - s tym 3D si ani ja neviem predstavit aky silny zazitok to musi byt ked tento obycajny utz ma vyviedol z miery 😵 🙂
dzej: no kym budeme vediet co to bude si este pockame chvilu 🙂 ale urcite dam hned vediet 🙂

tinni
1. dec 2007

chodi sem vobec este niekto??? 😀

dzej
1. dec 2007

ahooojjjj 🙂 kde je kdo??

r.o.s.s.i.b
1. dec 2007

Moc děkuji za odpovědi, 😉 byla bych ráda o doporučenou knížku o těhotenství jaká je dobrá??Kde bych nasbírala nějaký informace 😀

megie
2. dec 2007

ahojky, maličká pekne priberá, aj napriek tomu, že posledné dni, skoro po každom papani grcká a to dosť veľa... Najviac ma to hnevá v noci, lebo som bola napr. včera kvôli tomu od 3 do 6 ráno hore, že som jej dala papať, vygrckala to, po 5 min. bola zas hladná, tak znova papať a znova grckala... no hruza.. Ale čo sa týka zdravia, tak je všetko v poriadku. 🙂

paula58
3. dec 2007

ahoj megie,mas zlatucku saru 🙂 a aj pekne meno si si vybrala. 🙂

paula58
3. dec 2007

tinni,ahoj aka si chuducka po babetku 🙂 vDobrom ti zavidim 😉 Ja som zvedava aka budem ja ked uz teraz som riadna ☹

kristina_tvb
3. dec 2007

r.o.s.s.i.b : ja mam 'Perfektni kniha o matce a diteti' a som s nou spokojna. Su tam popisane jednotlive fazy tehotenstva - kazde 4 tyzdne, potom o porode, vyzive, a potom do po narodeni starostlivost o mimi, ale teraz neviem ci do dvoch alebo troch rokov. No a co je najpodstatnejsie je tam straaaasne vela obrazkov 😀

hedunecka
3. dec 2007

inak baby ja si myslim ze ta kniha je uplne zbytocna lebo vsetko sa docitate na nete a hlavne na http://tehotenstvo.academy.sk/ su tam popisane jednotlive tyzdne a tak..staci iba ked si nieco hodite do googlu a ono vam to vyhodi stranky

flow111
3. dec 2007

ahojte 😉 tak ako sa mate?