Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
24. jan 2008

no ona zdviha hlavicku az uplne dozadu a steluje sa stale na ruky teraz ma najnovsie stale sa pretaca na brusko a ja nic ine nerobim len ju otacam spat na xrbatik..inak stale na mne sedi

dzej
24. jan 2008

ahoj holky 😀 tak jsme dneska byli na posledním UTZ. Malá má 1750g a 42cm, vypadá vše OK. Akorát jsem tam málem omdlela i přesto, že jsem ležela. Dr mi říkala, že jsem si tlačila na nějakou dutou žílu nebo co 😝

hedunecka
24. jan 2008

ahoj dzej no pekne rastiete 😉 jaj ked som bola v tvojom tt tak mi to slo hrozne pomaly

dzej
24. jan 2008

hedunečka 🙂 taky máme kvalitní stravu, rostu i já, hlavně do šířky 😉 Nevíte někdo, co je to konsistence???

hedunecka
24. jan 2008

dzej zalezi v akom slova zmysle konzistencia sama o sebe znamena spojitost, sudrznost..
kolko si uz pribrala?

dzej
24. jan 2008

mám to v těhu průkazce, všude mám O a u konsistence 1 tak nevím co to je. Tuhost je tam napsaný... Nabrala jsem 11kg ☹

hedunecka
24. jan 2008

to bude asi krcok nie??to mas dobre ja 19kg 😀 to mas akurat behom tehu je do 14kg normalka

dzej
24. jan 2008

no já myslím, že to teprve přijde, až budu doma, od února už budu pracovat jen tak polehoučku, spíš budu doma, tak to se budu cpát a těch 19kg si myslím, že nebude vůbec problém 🙂

hedunecka
24. jan 2008

😀 😀 no ja som nabrala poslednyx 6kg od 38tt 😀 😀 lebo to boli uz len same cokoladky, pudinceky a uz sa mi nic nechcelo 😀

flow111
24. jan 2008

Ahooojte 🙂 ako sa mate?
dzej ty to mas za chvilu co? uz sa tesis ako mala vykukne von?

dzej
25. jan 2008

ahojky maminy 😀
flow právě mi ty dva měsíce přijdou strašně moc jak už teď nemůžu spát a hýbat se. Najednou mi nějak moc narostl pupek 😠 a co vy, máte se??

martinka79
25. jan 2008

krásný den všem 🙂

dzej
25. jan 2008

ahoj martinka 🙂

sisstin
25. jan 2008

čus bus soudružky 😀

dzej
25. jan 2008

ahojky siss 😎

martinka79
25. jan 2008

ahojky siss a dzej
jakpak je při dnešní ač zimním, ale slunečném dnu.

sisstin
25. jan 2008

já zas byla na poště pro oblečení z etrendů..a je super..takže jsem si samozřejmě musela objednat další 😔 😅 ...jinak tygr začal slintat jak prase...má mokrý celý bodýčky 😅 😅

dzej
25. jan 2008

🙂 já jsem dneska taky neodolala a nakupila oblečení, hned to hodím do alba. Jinak v Brně je krásně, svítí sluníčko, jsem šla rozepnutá, paráda, jen tak dál.

martinka79
25. jan 2008

hm budeš krásnější a krásnější. slintání to znám to bude chvilku trvat začnou zoubky a k tomu to patří. 😀

sisstin
25. jan 2008

martinka: nestraš se zubama 🤐 😅 😅

dzej: jako pro sebe nebo pro prcku? Já kupuju pro sebe 😀

martinka79
25. jan 2008

já taky vyrazila s dcerou a pesanem do přírody pohodička, teď dodělávám práci a potm půjdu relaxovat.

dzej
25. jan 2008

martinka, pro malou 🙂 zatím jsme nic moc neměli. Pro sebe teď nekupuju nic, protože jsem nateklá tak bych neodhadla velikosti. Jen jídlo 😒 se psem jsem teď přišla, moc se netvářil, že chce být venku.
Siss zuby budou 😀 😀 tomu se nevyhneš. Co to je za značku co sis koupila??

martinka79
25. jan 2008

holky pochlubte se abych měla inspiraci. musím na chvilku jít za dcerou slíbila jsem jí hru. 🙂
ach jo velké slečny a vleké starosti.těším se na vaše kousky oblečků a návrhy co koupit. 😎

sisstin
25. jan 2008

dzej: tam maj všechno možný...next, canvas, gap doroty perkins atd. 😉 ..ale kupuju tam jen topy a tak..džíny většinou z Terranovy 😀 už oblíknu S-ka..huráááá 😀

marti: mrkni na www.etrendy.cz 😉 ..ale musíš to tam prolézt..něco je děs..a něco skvělý 😉

dzej
25. jan 2008

siss a to je nový nebo bazar??

pipinka
25. jan 2008

holky prosím vás nevíte zda má být při těhotenství sliznice normální nebo musí být zvětšená? nemáte někdo zkušenost s kapkami GYNEX????

dzej
25. jan 2008

siss to je uplně stejný jako ten mimibazar, koukám, že mají i stejnou grafiku. Hned jdu kouknout. Já mám akorát problém, že neodhadnu velikosti 😝

sisstin
25. jan 2008

dzej: jak co..něco nový..něco sekáč 😉

dzej
25. jan 2008

siss jůů ty máš krásný fotky z rande, kdo je Anetka??

martinka79
25. jan 2008

siss děkuji 🙂