Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

megie
31. aug 2007

bihan, práve preto chcem mať pri pôrode manžela, ten by nedopustil (aj ked sa manžel nemá miešať do "pôrodu") aby sa na mňa dakto hentak zvalil... 😠 je to nechutné a podla mňa aj nebezpečné, šak môže pomačkať aj bábo aj vnútornosti...fuj. 🙄

pipi1211
autor
31. aug 2007

no bihan tak aj to som zazila... mala som na svojom bruchu dokonca dve sestricky a velmi im za to dakujem...

flow111
31. aug 2007

no ja som pocula, ze to robia hlavne vtedy ak dieta nejde a maminka ma malo sily... 😕

sisstin
31. aug 2007

bihan: na krčku+ skok na břicho 😔 😅

flow111
31. aug 2007

siss hamilton to nieje... 😉 😉 hemiltonom sa odtranuje zatka... 😅

bihan
31. aug 2007

Pipi, vraj sú kliešte a prísavka na hlavičku sú oveľa účinnejšie než "skákanie" po bruchu... 😅

flow111
31. aug 2007

siss ten skok to urcite nebude doslovne...teda dufam, ma nestraste baby ved za chvilu rodim a do teraz som sa nebala 😕 😅 😅

megie
31. aug 2007

a je rozdiel, ak sestrička tlačí rukami na brucho, ako ked sa tam doslova zvalí a ešte nebodaj aj s lakťom - aj to som počula... 😖

flow111
31. aug 2007

bihan ale kliestami mozes elmi ucinne poskodit rozne nervy... 😉

sisstin
31. aug 2007

flow: no je to docela doslovné..ale prej se fakt uleví 😉

flow111
31. aug 2007

boooze uz zacinam mat obavy... ☹

pipi1211
autor
31. aug 2007

bihan mam 2 zname co isli kliestami a maju postihnute deticky koli tomu.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bihan
31. aug 2007

Flow, to je blbosť... poznám dosť mamičiek, ktorým museli pomáhať jedným alebo druhým a miminká to prežili dokonca bez zdeformovanej hlavičky 😉

flow111
31. aug 2007

tak ked mi niekto skoci na brucho tak potom uvidi... 😠 😠 MP mi ho moze hadam tlacit... 😉 ale nejake sumo aby sa na mna valilo... 😕

megie
31. aug 2007

aach, kebyže som jak moja svokra, ona ledva stihla vyskočiť na pôrod. stôl... A už bol môj manžel vonku 😵

flow111
31. aug 2007

ha tak ja som bola rodena vakuovo a poskodene som mala nervy na lavej ruke do siedmych rokov som mala problemy a nemala som v nej ani cit... 😕 😕 a skutocne velakrat sa stalo, ze pri pouziti kliesti sa poskodia nervy... 😉

flow111
31. aug 2007

megie modli sa 🙂

bihan
31. aug 2007

Pipi, to vážne? 😲 😲 😲 Maminám to už síce nepomôže, ale ten lekár by si už po tom pri mne nemal právo natiahnúť ani rukavice a nemocnica by platila ešte roky.. fok...

flow111
31. aug 2007

no mojej mame sa nechceli ani priznat ze mi nervy poskodili a ruku som mala pripevnenu k perinke aby mi len tak nevisela... 😒

sisstin
31. aug 2007

bihan: no..jenže ne vždy za všechno může lékař 😉 někdy se prostě nedá nic dělat..tak lepší, než aby bábo umřelo ne? 😉 Ono jak se něco stane, tak hned každý svaluje vinu na lékaře 🙄

bihan
31. aug 2007

Kuva, ja fakt začínam byť rada, že nerodím na Slovensku 😔 a navyše v "renomovanej" banskobystrickej pôrodnici 😖

megie
31. aug 2007

flow, budem, ako o dušu 😉 😀 😵

hanela
31. aug 2007

Ahojte, vidim že rozoberáte zaujímavu tému tak sa k vám pridám 🙂

hanela
31. aug 2007

kamaratka ležala uz v termine v nemocnici ale so synom o dve posschodia nižšie ako bola pôrodnica večer zjedla jahody a rano ju trocha bolelo brucho tak si vyšla na porodnicu, že to bude asi s tých jahôd, dr. ju pozreal a povedal že uz bude rodit otočil sa ze si natiahne rukavice ani to nestihol a mala adelka bola na svete ani nezatlačila, mala sa vysupla sama, tak taky pôrod keby mal každy, no nie?

hanela
31. aug 2007

a tiež som počula aj o tom Hamiltonovom hmate, že to nieje nič príjemne 😒

flow111
31. aug 2007

no ja dufam, ze to bude lahke..v ramci moznosti teda... 😅 😅 mama sa pri bratovi trapila 12 hodin... 😒

hanela
31. aug 2007

moja mami pri najstarsej sestre tri dni to ju brali, že prvorodicka nevie co sú bolesti az ked sa mala naglgala plodovej vody rychlo zacali, a to sa potom narodila so silnym zapalom pluc

hanela
31. aug 2007

Megie: coze ti uz si v 30 tt ako to ide rychlo, to ja sa bojim ze ked raz budem tehotna sa mi to zda strasne dlho...

flow111
31. aug 2007

hanela to nemyslis vazne 😕 😕 to bol teda pristup... 😠

hanela
31. aug 2007

ale to bolo pred 35 rokmi ale aj dnes sa take urcite stava