Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

arabeska
31. aug 2007

flow😀😀 😀

flow111
31. aug 2007

hedu tak aj chody skus 😅 😅

flow111
31. aug 2007

som chcela napisat schody... 😅 😅 😅 😅 😅

sisstin
31. aug 2007

flow: a to je o tom, že se nestresuješ, že chceš dítě..a pak to jde, ani nevíš jak..za to snž na to myslej furt..a nejde to 🙄

flow111
31. aug 2007

ja som zase asi nejak mimo...si pojdem lahnut ked sa dopecie kolac lebo tu zaspim... 🙄

arabeska
31. aug 2007

hedun vrely kupel😉 a keby daco zmolim mobil a v ruke 😉

flow111
31. aug 2007

siss presne... miekto chce a nejde to a niekomu sa postasti...v uvodzovkach 😅

yasminelle
31. aug 2007

Fiha, takto teda baby. Tak diky. Pockam este, co bude cez vikend a ked nic, tak v pondelok pojdem zistit k dokimu a moznoze budem jedna z vas 🙂

sisstin
31. aug 2007

flow: kde ty budeš mít kočárek? Máte kočárkárnu? Já od ní ani nemám klíče..a je tam bordel..a bála bych se, že mi ho tam zničej..tak já ho budu mít narvanej doma 😠

arabeska
31. aug 2007

sisstin aj my mame kocik doma u nas sice su ze spolocne priestory ale nebudem riskovat ze mi ho niekto ukradne 😖

sisstin
31. aug 2007

arabeska: no já se tu už skoro nehnu 😠 a v zimě..furt čistit kola..a pak na koberec 🙄

arabeska
31. aug 2007

sis kolko izbovy ams byt?ako mi mame byt dost velky ale prekracovat kocik ej dost na prd,moj muz akurat tento vikend ide prerobit kumbal aby som mohla davat kocik tam.ale kam budeme davat ostatne veci je mi zahadou

sisstin
31. aug 2007

arabeska: no my máme 3+1..ale bydlím s rodičema..takže mám jen jeden pokoj..teda sice ten největší..ale stejně se tu už nehnu 🙄

arabeska
31. aug 2007

a nemozes ho nexavat na xodbe?to by rodicom vadilo?

flow111
31. aug 2007

siss kocik budem mat doma, lebo tam maly bude aj spinkat kedze nemam postielku a nemala by som ju ani kam dat 😉

sisstin
31. aug 2007

arabeska: my máme pidi nudli...to by se nedalo jít ani do koupelny ani na záchod 😒 ani vůbec projít 😠

flow111
31. aug 2007

tak ja to mam tak ze tych 20m2 musim zuzitkovat a este sa tu musi dat hybat 😅

flow111
31. aug 2007

no baby kde ste kolacik je hotovy... mnamka trojfarebny a aj scokoladovou polevou 😉

sisstin
31. aug 2007

flow: téééda..bude spát v kočíku? 😲 o tom košíku si neuvažovala? Ten nezabere tolik místa 😉

flow111
31. aug 2007

mam robit kavu??? 😕 😅 😅 😅 😅

sisstin
31. aug 2007

flow: dala bych si.. 😝

flow111
31. aug 2007

siss ja fakt nemam miesto... a prachy davat za nieco co skoro nevyuzijem nebudem davat... 😖

sisstin
31. aug 2007

flow: no mně přijde dost divné..aby mimi spalo v kočárku neustále 😕

flow111
31. aug 2007

siss ved ho tam nenecham stale...mame aj postel tak ho oblozim vankusikmi a ja budem varit a on moze spinkat na posteli 😉

arabeska
31. aug 2007

ty kokso bude ti hajat v kociku?teda...
sis no nic moc,ja si zu ani nexcem predstavit ze by som mala byvat z rodicmi,
inak ty sa nakoniec nebudes stahovat na slovensko?

flow111
31. aug 2007

siss moja kamoska mala dieta a tiez nemali miesto na postielku tak spinkal v kociku... 😉

sisstin
31. aug 2007

arabeska: no budu 😉 ale rozhodne ne dřív, než po Novém roce 😉 takže pár měsíců to tu ještě musím vydržet 😉

flow: no s tím místem je to fakt hrozné 😒 fakt si neumím představit, že by mi malej spal v kočárku 😕 to ani není dobré na páteř..a bude ti plakat, že nevidí ven 😒

arabeska
31. aug 2007

flow,uprimne povedane si to neviem predstavit.nerozmyslal si aspon and cestovnou postielkou?vies by si si ju poskladala keby si potrebovala a je to...a v tom kociku vo vanicke ti babo dlho nevydrzi 😔

arabeska
31. aug 2007

sis tak tu snad budete mat viac miesta.a tu uz budete byvat sami ci nie?

sisstin
31. aug 2007

arabeska: to je dobrej nápad, ta cestovní..a není to drahé flow..asi 1500 😉