Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
28. aug 2007

hedu ahoj takze sme stale cele ze?? 😀

hedunecka
28. aug 2007

ahoj flow boze ani mi nehovor..vcera mi doki konecne oznamil ze som na jeden prst/ale povedal to ze mas to tam uz pre prst 😕 takze asi na jeden/ale povedal ze to este nevyzera tak mi dal poradnu az na bud.tyzd.v pia 🙄 🙄
ale dnes sme sa s drahym dohodli/zajtra ma volno/ze skusime potulkovat ze ci sa nerozbehne..vy ste skusali?? 🙂

sisstin
28. aug 2007

flow: no máme..ale jak to dostat do toho výtahu a z něj že 😠

hedu: boooha..ještě máš čas 😀

hedunecka
28. aug 2007

dig siss a co si myslis ze sa budem trapit do 42tt? 😠 ziadne take...
na bud.tyzden budem uz 40tt a ked mi doki povie ze ece furt nic tak pojdem zabehnut maraton

flow111
28. aug 2007

no my sa tulime skoro kazdy druhy den... a nic... 😠 😠 som uz aj jablka zbierala, po strome liezla, zametala cely vchod, ....nic 😠 😠

sisstin
28. aug 2007

hedu: však koník píše 38..a to to píše napřed..takže jsi 37+ něco ne? 😕 ..já mám 34..a jsem přesně 33+0 😉

flow111
28. aug 2007

hedu tak co budeme robit aby sme popohnali tie nase deturence??? 😅 😕

sisstin
28. aug 2007

máte ještě víc jak 14 dní 😕 já nebudu chtít rodit ani na termín..se budu klepat jak ratlík 😅 😅 😅

flow111
28. aug 2007

siss 😅 😅 😅 😅

hedunecka
28. aug 2007

flow a vypusta rytierov do teba??? 😅 😅 😅 🤐

no sak som 37+5 a to je 38tt aj v knizke mi vcera zaskrkla 38tt ja uz mam 37tt ukonceny a 5dni uz mam navyse takze to sa pocita ze je to z 38tt..no a ty dnes zacinas 34tt

flow111
28. aug 2007

siss uvidis ze ti tiez pojde krkom ked budes tak jak my na tom 😅 😅

sisstin
28. aug 2007

ale musím přiznat, že už se začínám docela těšit..a představuju si to..asi poprvý za celý těhu 😅 😅 😅

flow111
28. aug 2007

hedu sak hej.... rytiery sa nacinia, alebo co ja viem... 😠 😠 aj ich mam prehovarat alebo co? 😖 😖 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sisstin
28. aug 2007

hedu: o mojí Dr. jsem stále 33tt...a jiné doktorky v čechách to tak počítají 😉 akorát kůn už píše 34...takže až budu mít po termínu jeden den..tak na konovi skočí 41tt..ale u Dr. teprve budu začínat 40tt 😉

flow111
28. aug 2007

siss mas pravdu lebo ja som 37+4 a kon pise 38.... 😉

sisstin
28. aug 2007

ono záleží...pokud hedu píší do knížky tt 😉 tak je to asi fakt už 38...ale mně tam píší např. 33+1..záleží, jak to kdo počítá 😅 😅 😅 ale pak se stává, že tady tě nechávají přenášet klidně do 43tt..protože u nich je to teprve 42+ něco 😅 😅

hedunecka
28. aug 2007

flow 😀 😀 😀 a ako je to mozne ze ho nechcu odtial vypudit..no to mi ani nehovor bo mi ideme zajtra skusit pustit votrelcov a to som si myslela ze ked uz som otvorena ze sa to rozbehne.. 😠 😠 a neboli ta potom ani brusko trosku??jezis tak potom co??inak ma boli stale podbrusko a tvrdneme tak snad sa zajtra nieco udeje 😉

siss to je blbost...ved si to zober uplne od zaciatku 7den teho mas 1tt a ked uz mas 8den teho zacinas 2tt cize to je 7+1=2tt teho..a ja ked tam v pia pojdem to budem mat 39+1 a to dokinovia pocitaju ze zacinam uz tyzden zo 40tt

sisstin
28. aug 2007

hedu..no..tady to prostě počítají, že jsi teprve 39...tak to je 😉 i flow to tak má...asi na SK se to dělá jinak 😉 holky, co chodí k nám do říjnu..tak to všem tak počítají..někdo to dělá od ukončeného týdne..někdo ne 😉 ve finále to je jedno 😅

flow111
28. aug 2007

hedu ja ta nepotesim.... obcas ma sice brusinko boli ale to úrejde po 10 😖 minutach....tak ja som v koncoch 😠 😠 😠

sisstin
28. aug 2007

stejně je nijak nevytlačíte..oni jdou ven..až se jim tvoří nějaké látky v plicích, abych mohly dýchat..a to si určujou mimina..ne vy 😉 😅 😅 😅 😅

sisstin
28. aug 2007

pokud má jít ven..tak něco pomůže..protože by šlo i tak..a pokud nechceš..tak můžete lízt po skalách a nic 😀 😅 😅 😅

flow111
28. aug 2007

hedu je to na prd.... a ja som si dnes planovala porod... 😖 hmmm tak aspon znasilnim MP ked uz nic aspon si uzijem 😉

flow111
28. aug 2007

siss nebud na nas taka zla ☹ 😅 😅 😅

sisstin
28. aug 2007

flow: já bych si to taky ráda naplánovala..aby MP mohl dojít..no bohužel 😖 😅 😅 😅

mandy20
28. aug 2007

ahojte kocky, konecne mam chvilku, vy by ste tu vsetky uz chceli rodit a ja by som dala neviem co aby som mala take kraaaasne brusko 😀 😵

sisstin
28. aug 2007

mandy: já teda ještě nechci rodit 🤐 🤐 😅 😅 😅

flow111
28. aug 2007

mandy uvidis aj ty budes mat brusko a ked ho budes mat tak 9 mesiacov tak si budes zelat aby si sa ho zbavila a mala prdolku uz doma 😉

sisstin
28. aug 2007

flow: mně nedělá být problém těhotná..klidně ještě půl roku..a jsem mnohem hezčí 😵 😀

hedunecka
28. aug 2007

siss no my sa asi nexapeme lebo piseme to iste...
dajme tomu keby som bola 17dni teho tak sa to pocita 17:7/tyzden/=2tt aj 3dni cize 2tt mas uz ukoncene/to je tyx 14dni/ a tie 3dni uz mas zacatyx z toho 3tt cize sa to pise ze je to 3tt...ja som bola uz u 3lekarov na poradni a kazdy jeden mi to tak zakruskoval ked som bola dajme tomu 20+2 tak mi zakruskoval uz 21tt lebo tie dva dni som zacinala uz z toho dalsieho tyzdna...

flow xod si pocvicit..ja verim ze to pojde lebo za tento tyzden co mam tie bolesti som sa otvorila na jeden prst..takze mne to ide pekne uz teraz ku koncu takze asi ta moja maternica uz nieco tusi ze mam ist uz rodit..

mandy20
28. aug 2007

sisitin, neboj sa, mimi sa narodi az ked sa tvoj MP vrati a ked bude mimi citit ze bude pri vas 😉
flow, no ja sa uz neviem dckat kedy to bude 😀 😵