Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

dzej
5. okt 2007

😅 😅 😅 ale to už je bunda pro "netěhule" ne??

sisstin
5. okt 2007

dzej: jo..zatím se budu tvářit, že je mi teplo..a budu ji mít rozepnutou 😅

dzej
5. okt 2007

😀 😀 já chci kouknout zítra po něčem hezkým na sebe 😎

sisstin
5. okt 2007

dzej: já jsem dneska úúúplně happy..sice víc jak dva litry v čoudu..ale neva 😀

dzej
5. okt 2007

to je jasný, to znám. Právě mám ten stav, že si musím něco koupit a pak budu taky happy...a dvojka není zas tak moc za boty a bundu!! 😀

sisstin
5. okt 2007

dzej: jj..botky byly zlevněný na litra 🙂 ale byl to záhul se do toho rvát přes panděro teda 😅 😅 😅 😅 bundu dokonce i zapnu, což jsem ted zkoušela..ale vypadá to blbě 😅

dzej
5. okt 2007

však za 14dní už budeš bez panděra 😀 😀 já si asi půjdu pro zimní bundu k ťamanům..neumím odhadnout jak budu růst. 😒

sisstin
5. okt 2007

dzej: no je blbý být hodně těhotná na zimu..jsem ráda, že jsem to měla přes léto..a na podzim 🙂

dzej
5. okt 2007

😉 no to víš, nějak jsme si to špatně naplánovali 😀 a to mám 14dní po porodu dělat zkoušky ve škole 😝

sisstin
5. okt 2007

dzej: děláš Masárnu? 😕

pipi1211
autor
5. okt 2007

dobry vecer prajem 😀 😀 😀 😀 😀

hanka274
5. okt 2007

cavesko! 😀 😀 😀

sisstin
5. okt 2007

pipi: ahooooooooooooooooooooooooj 😵

zuzana_o
5. okt 2007

ahojte 😉

zuzana_t
5. okt 2007

ahojte, omylom som sa prihlasila nickom z mojasvadba 😀

pipi1211
autor
5. okt 2007

ako sa mame? 🙂

sisstin
5. okt 2007

pipi: dobře...koukám na nové věcičky furt..kozačky a bundu 😅

zuzi: pěkná fotka 😵

pipi1211
autor
5. okt 2007

zuzkaaaaaaaaaaaaaaa kde si?????????????

pipi1211
autor
6. okt 2007

dobre ranko sa praje 😉

tinni
6. okt 2007

dobre rankooooooooo

pipi1211
autor
6. okt 2007

no ja som si bola este na hodku s malou pospat 🙂

sisstin
6. okt 2007

píše flow:

AHOJIK MOJA, AKO SA MAS? JSI JESTE CELA? NEMAM INTERNET, TAK MI JE ZA VAMI SMUTNO. JE DOST TAZKE SI ZVYKAT NA NOVY DOMOV A AJ MALY MI DAVA ZABRAT, POZDRAV HOLKY

😵 😵

pipi1211
autor
6. okt 2007

jeeeeeeeej tak jej odpis ze nam tu chyba ☹ a kam sa prestahovala?

sisstin
6. okt 2007

pipi: já tuším, že do Mělníku 😉

kuko7
6. okt 2007

ahooooj babulky, ako sa mate? 🙂
Ja , teda my celkom dobre 😉

baby nemate nejaky liek na to, ako sa nerozculovat a nevytacat na niektorych veciach....ja sa fakt snazim,ale niekedy to nejde az tak lahko...no nechcem zbytocne ublizovat mimcu....ako to bolo u vas v tehu s nervami...ja mam pocit, ze ma vytoci totalne vsetko....ale snazim sa mat chladnu hlavu aj ked nie vzdy sa to da 😝

sisstin
6. okt 2007

kuko: běžný stres a tak mímu neublíží 😉

kuko7
6. okt 2007

myslis? lebo ja sa dokazem nieked tak vytocit, ze sa rozplacem 😅

sisstin
6. okt 2007

kuko: já se srala s lidma každej den 😎 😅

kuko7
6. okt 2007

no pekne, ja by som tak vyskakovala,ze by som ich tam asi za ziva pozabija...... boze preco nechapu niektori ludia, ze sme tehotne a ze nas nemaju srat 😖
a inak davala si si pocas tehu neja obzvlast pozor (ako v bavlnke) alebo si v poho robila vsetko ako pred tym...ja si myslim, ze male je tam dost v makkom a ked aj zle nejako naslapnem, alebo sa podknem, tak sa mu nic nestane....boze dobre mi uz hrab zo vsetkeho, ze? 😀 😀 😀

sisstin
6. okt 2007

kuko: no já jsem nedávala ani nedávám moc pozor na nic..nic jsem neřešila..žádný jídlo, ani pití..normálně jsem chodila do práce..sexuju atd., pokud ti nic není..tak to neřeš 😎