Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

megie
19. sep 2007

he-he.. no dobre baby, ja už končím v robotke, tak sa majte pekne, a zas zajtra... paaa 😵

kajule
19. sep 2007

Ahoj holky, četla jsem tady, že jste se bavili o věkovém rozdílu.
Měla jsem taky přítele, který byl o osm let starší, vyhovovalo mi to nějakou dobu, jenže po čase už to nebylo ono.
Péťa je o půl roku mladší než já a musím říct, že mi to tak vyhovuje. 🙂 Ten rozdíl půl roku se ztratí, kdežto kdybych byla s tím o osm let starším, tak ten rozdíl mezi náma by byl vidět čím dál víc.

hedunecka
19. sep 2007

no tak mi mame pekny rozdiel o 11rokov 😀 😀 ale pasujeme k sebe jak hodinky..sak ani tak nevyzera vyzorovo ze by bol az tak moc stary 😀 😀

sisstin
19. sep 2007

hedu: nevypadá vůbec..bych mu řekla tak 25 😝 😅

pipi1211
autor
19. sep 2007

ahoj hedun tak ako sa citi cerstva mamicka? mala posclucha? 😉

sisstin
19. sep 2007

kajule: tak do mých 30 určitě mladšího néééééééé...pak už by mi vrstevník asi nevadil 😉

kajule
19. sep 2007

Siss, samo že teď to je něco jinýho a ve 30 už to člověk ani tak brát nebude.

sisstin
19. sep 2007

kajule: ale já nikdy mladýho kluka neměla..mně se nelíbí ani vzhledově..tak nemůžu posoudit, jaký to je do vztahu a co to obnáší 🙂

pipi1211
autor
19. sep 2007

no nas vekovy rozdiel je len rok a pol a rozumieme si dobre 😵 😵 😵 😵 😵

kajule
19. sep 2007

Já teda mám tu možnost porovnat, pže jsem měla kluka jak o osm let staršího tak o rok a půl mladšího. Asi oboje má svoje výhody i nevýhody, ale u mě prostě převážily ty výhody u přibližně stejně starýho. No a dál bych to radši nerozebírala. 😀

sisstin
19. sep 2007

no...mně se hlavně nelíbí vzhledově..prostě děti a kámoši..jinak psychicky na tom můžou bejt stejně jak třicetiletý 😉 😝

kajule
19. sep 2007

Pipi, ta fotečka s Momo u pc je vážně kouzelná, ta se ti povedla. 😀 😀 😀

kajule
19. sep 2007

Já mám kámoše i mnohem starší než jsem já a rozumově jsou některý na úrovni těch 20 let i míň. 😅 😀 Některý jsou ale rozumný zase až moc. 😝

pipi1211
autor
19. sep 2007

no podarila sa mi ta foto to je fakt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kajule
19. sep 2007

Pipi 😀 😀 😀 , je vidět, že tě to baví. 😀 😀 😀

sisstin
19. sep 2007

od flow: HM, ESTE STALE NIC, ZASE SOM DOSTALA ATB A ZAJTRA RANO BUDU VYVOLAVAT, TAK SOM NERVNA..BOJIM BOJIM..POZDRAV HOLKY NA MK

😉 😒 😒 😒

bihan
19. sep 2007

chudák Flow ☹ Tak ja sa budem modliť, aby mi prasklad voda až v prvej dobe pôrodnej...

kajule
19. sep 2007

Flow je vážně chudák, přeju ji ať už to má brzo za sebou a mimi u sebe. 😉
Mně odteklo trochu PV během tý jedný noci, co jsem ztrávila v porodnici, o tom jsem ani nevěděla. Pak mi v první době porodní PA řekla, že jestli chci píchnou mi ten zbytek a buď se to zpomalí nebo urychlý. Tak jsem souhlasila a najednou příšerná bolest, ale během půl hodiny byl Páťa na světě. 🙂

zuzana_t
19. sep 2007

ahojte, drzim palce flow, vitam maminku hedu a pipi gratulujem k maturam - kedy ides zapijaaaat? 😀 😀 😀

karkulka55
19. sep 2007

ahoj zuzi 😉 ako?

zuzana_t
19. sep 2007

ahoj karkul - no nic, ani na druhy krat sa to nepodarilo 😒

karkulka55
19. sep 2007

nic si z toho nerob, do tretice vsetko dobre 😉

zuzana_t
19. sep 2007

no tak to si aj ja hovorim, a jun na narodenie dietatka este nie je az taky zly 😉

karkulka55
19. sep 2007

keby len jun 😀 a aj si hovorila s doktorkou?

zuzana_t
19. sep 2007

no, hovorila, v pondelok, ked mi to meskalo tyzden, v piatok som mala ist k nej.. ale kedze to prislo,neviem, ako to budeme riesit, zajtra jej musim zavolat, nejde mi do hlavy, preco to nevyslo po tom clostyle,ved sme sa milovali kazdy druhy den.... 😒

sisstin
19. sep 2007

zuzi: pomoooc..za měsíc to fakt vyjít nemusí.. 😖 a clostyl není stopro, že otěhotníš..to má jen pomoct 🙄

zuzana_t
19. sep 2007

jaaaaaj, sis, ty si tu? 😀 😀 😀

karkulka55
19. sep 2007

hmmm...ved chod za nou a nech ta aj tak kukne, hlavne ze sa ti ako tak upravil cyklus a nemeska ti to viac ako tyzden 😉

sisstin
19. sep 2007

zuzi: jo..a nevytáčej mě už..hezky se snažte a čekejte 🙂

karkulka55
19. sep 2007

😀 😀 😀 nevytacaj siss, este nam porodi 😀