Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana_t
15. jan 2008

jasne, ozvem sa hned, ako budem nieco vediet 😵

sluninka
15. jan 2008

holky, můžu se zeptat? když zadám do toho kalkulátoru den poslední MS 5.12. tak vychází, jsem jsem asi v 5tt, ale v pátek jsem byla u dr a ten mi řekl, tak 2-3tt a na kontrolu mám jít až za 3týdny...trochu mi teda vrtá hlavou v kolikátým teda jsem 😖

hedunecka
15. jan 2008

sueeeeeeeeeeeee gratulujem ku krasnemu xlapcekovi 😉

sluninka sak ano to je normalne pretoze si ostala teho v strede cyklu a nie pocas MS toho 5.12 a tu zadavas datum poslednej MS cize si ostala teho tak okolo toho 14-17.12 inak ty budes mat termin ako ja som mala 🙂 ja som mala poslednu MS 7.12 😵 ale 2006

sluninka
15. jan 2008

hedunecka... a jakej že jsi měla datum porodu?? 😵

hedunecka
15. jan 2008

termin som mala 13.9 a tiez som porodila 13.9 😉

pipi1211
autor
15. jan 2008

Zuzi tak ako?

hedunecka
15. jan 2008

zeby som si isla aj ja urobit test??? 😀 😀 😀 😀 😅

pipi1211
autor
15. jan 2008

Co mas podozrenie? Ja som si uz aj robila... Ale chvalabohu jedna palicka. Akurat idem z robotky dom a volal mi jarko ze kedy uz pridem a malu som pocula strasne plackat normalne ma boli pri srdiecku

zuzana_t
15. jan 2008

caute, takze lekarka nevolala, skusim jej zajtra zavolat... 😒

weroni
15. jan 2008

zuzi: tak toto je ina drama 😀 no mne uz rebro vyskakuje 😀 len aby to potvrdila 🙂 drzim vsetky styri palce este aj manzelove 😀

hedunecka
15. jan 2008

pipi no hej mam velke stale som nedostala a brusko mam jak keby som bola v 20tt 😀 😀 no niektore baby maju take brusko aj v25tt 😅

ja si tusim tiez pojdem spravit test-myslite si ze sa to neda nijako ovplyvnit?nie ze ja si spravim a budem mat// a teho nebudem..lebo ja kojim ze ci sa to neovplyvni tymi hormonmi 😨

pipi1211
autor
15. jan 2008

no hedi tak ja mam tiez take brusko ako ked som bola tak v 20tt tam dole ho mam nafuknute 😅 😀 😀 😀 ale tak snad nie som tehu to by som si to sla rovno hodit 😠

hedunecka
15. jan 2008

pipi a ty si kedy dostala prvu mrsku..no lebo ja mam to brusko asi zo dna vacsie a vacsie a prsia mam uz G-cka ja si ix asi odrezem 😔

pipi1211
autor
15. jan 2008

tak prsana je z teba? 😀 😀 😀 😀 😀 no ja som dostala asi mesiac po porode... chodili mi kazde dva tyzdne a teraz mesiac nic ale tak beriem carazette

michalag
15. jan 2008

Ahojte,
mozem sa k vam pridat?

hedunecka
15. jan 2008

pipi no ja furt nic a neberem ziadnu hak 🤐 tusim si spravim test zajtra ale ked tam budu //mate ma na svedomi 😀 😀 😅

ahoj michalag jasnacka ze mozes teda aj patris medzi mlade mamicky

michalag
15. jan 2008

hedu, dakujem 🙂 ,
jasnacka ak sa za mladu povazuje 21 rocna (pomaly 22) 😅

hedunecka
15. jan 2008

jasne si nasa kategoria..kukala som album bozinku samko je cely ty 😀 😀 a ozig to co mas v albume tie tvaricky uz mas vysite??ja som zacala vysivat a je to hrozne vobec sa to nepodoba sproste farby a to vysivam anxorkami..vobec sa to neda rozoznat

michalag
15. jan 2008

ak sa ti da, tak to hod do albumu, som zvedava 😝 😀
Aj ja som kukala a Heidinka, je naozaj krasna 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 .

hedunecka
15. jan 2008

no strcila som to pod postel lebo mi to leze na nervy 😅 a mala mi spi na mojej tak nemozem odfotit..ake pouzivas ty bavlnky??

inak dakujemee to si bola tiez mladucka ked si ostala teho vsak?

michalag
15. jan 2008

tehu som ostala 2 mesiace po maturite, takze v 19-tich 😅 , ale som rada, teraz by som to nemenila ani za svet 🙂

hedunecka
15. jan 2008

to mas dobre ja si ju este len robim 😠 😒 boze aj teraz sa ucim na skusky teda nic moc ale tiez by som nemenila za nic na svete..inak som si vsimla ze ja som bola na to aj pripravena lebo to zvladam a nevadi mi ze sa jej musim stale venovat ale teraz bola u nas sestra /25rokov/a ked ma videla co vsetko musim povedala ze ona nechce babo/lebo nie je pripravena/tie mladsie to tusim lepsie znasaju ako tie starsie

pupicek22
15. jan 2008

Ahojte!To som sa zacitala do vasich prispevkov a som teraz zvedava ako ..... ci si tehu hedunecka 🙂 🙂 🙂.Boze ja si pamatam ako asom nasla ze som tehu...ako by to bolo 2 dni dozadu 😉

pipi1211
autor
15. jan 2008

no ja som na matury mala termin a tak som musela maturovat v septembri s malou

hedunecka
15. jan 2008

no zajtra vam dam vediet..ale uvidim ci ma neprekoti nahodou 😀 😀

pupicek22
15. jan 2008

😀 😀 😀

pipi1211
autor
15. jan 2008

no bolo by veselo 😀 😀 😀 😀

pupicek22
15. jan 2008

Ja som unudena...tento moj kuku harryho pottra zase....a ja cumakujem do pc a niko nechce pokecat....Nenajde sa niekto unudeny ako ja? 🙂 😀 😀

pipi1211
autor
15. jan 2008

no ked som bola tehu aj ja som sa nudila a teraz si uzivam kazdu volnu sekundu ked sa da 😀 😀 😀 😀

pupicek22
15. jan 2008

To mi kazda mamina hovori...spinkaj kym mozes a oddychuj!Teraz mam obdobie ked nemozem spavat a len tak lezat sa mi nechce...to ma chyta depka,ze sa nudim 😒.Ja by som si teraz najviac priala niaku navyse koze na brusku,lebo ked si nieco dam dobre tak sa mi tak napne brusko ako balonik a potom som ako medved 😀 😀 .