Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
17. feb 2008

tweety: vitaj v klube zravych a nepriberavych 😀 mna prezyvali uz od skoly pasomnica a kyselina co som vsetko pozrala (ved len moja stredoskolska desiata vyzerala nasledovne: 10 rozkov, nejake ovocie, dvojlitrovka pitia, sladkost a to som este vyzrala polku triedy a bufet..) 🙄 a ani gram navyse ako vravis, stale 55 kg.
Teraz po 6-tich mesiacoch tehu uz 63 🙂 🙂 🙂 🙂 len tak dalej 😀
a ty si kolko pribrala spolu v tehu? zostalo ti daco po porode?

tinni
17. feb 2008

baby, pridavam sa do klubu 😀 ma 170cm 50kg a nemozem pribrat ani gram a pritom zerem o stosest 😀 ja by som chcela mat tych 55kg... ale neda sa...

weroni
17. feb 2008

tinni: tak to si na tom tusim este horsie ako ja 😅 ja mam o skoro desat centi viac 😅

tweety22
17. feb 2008

baby ja som pocas tehu pribrala 26kg a teraz mam este o 2kg menej ako pred tehu , neostalo mi nic, ani brusko ani strie, vobec nic 🙂 nikto by nepovedal, ze som po porode 🙂 ale hanbim sa za moje stravovanie, ja jem piate cez deviate a nedavam si pozor, ci sladkosti ci hamburger, nic mi nerobi problem 😖 ale zase zjem aj zeleninu aj ovocie, to priam na kila 😎

mirka8429
17. feb 2008

ahoj tweety..a cim si si kremovala brucho ked nemas ani jednu striu? ja som teraz v 32tt a pribrala som doteraz 9 kil...a brucho si kremujem babylove taky olej

kuko7
17. feb 2008

mirka: ja som v 37tt a mam +9 kg, strie sa tiez neobjavili a pouzivam elasti Q...pre tehulky, je to fakt dobry kremik, ale ani moja mamina nemala strie takze to je mozno aj genetickeeee 😀

BABY ja chcem ist uz rodiiiiiiiit 😅 😀 😀 😀 😀 ......ale mam trosku straaaach 😖

mirka8429
17. feb 2008

kuko7..no tiez si myslim ze je to aj geneticke..ja nemam strie ale trochu na bokoch ale to asi len 2 take malinke...aj ja by som uz najradsej rodila ale tiez sa bojim...ale hovorim si ze pôrod je ved ked sa to neda zastavit,,,,a prezila to kazda tak aj ja to prezijem..nie??kedy mas termin?

hedunecka
17. feb 2008

baby ked chcete ja vam toho sadielka trosku dam 😀 😀 😀 ja mam 175cm a 70kg juuuj a keby som mala tyx 50 co by som za to dala 😀 😀 😀

inak ani mne sa nespravili strie na brusku-to som nenatierala s nicim ale zato zadok som si natierala s tym elasti a take strie tam mam jak keby som sa s tigrom bila 😀 😀 😀

kuko kde mas foto?? 😕

weroni
17. feb 2008

mirka: aj ja pouzivam ten babylove telovy olej ale striedam to -jedno balenie oleja, jedno kremu a jedno Elasti-Q 😕

kuko: neboj ani sa nenazdas 🙂

tweety22
17. feb 2008

ja som tiez pouzivala elasti Q a potom detske olejceky a vzdy si kvapkam do vody a do samponu trosku olivoveho oleja ale my tiez strie nemame dedicne... jedine co mi po porode ostalo je jazva na bruchu po sekcii ale tu tiez furt mastim a po roku ju ani nevidno, uvidime ako to bude po druhej sekcii 😒

mirka8429
17. feb 2008

no tak ja pouzivam stale jeden ten babylove olej...a predtym na zaciatku tehotenstva som si mastila brucho hocicim...telovym mliekom alebo od enya take pre tehotne ale teraz len babylove...mama ma velmi popraskane brucho ale uvidime ako dopadnem ja...co sa tyka sekcie..teraz uz robia bikinove rezy co skoro ani nevidno ked mas plavky a tak...nie?

tweety22
17. feb 2008

kuko, to si inak pekne malo pribrala, to obdivujem 🙂

hedu, niekedy je lepsie mat par kil navyse, mne by to ani tak nevadilo, mne to pride na zenach hrozne sexi ako ked vidim nejakeho kostlivca

arabeska
17. feb 2008

moje zlate co by som ja dala za 55kg,ja vam s toho mojho tuku odrezem ked tak velmi xcete pribrat 😉 😉

tweety22
17. feb 2008

mirka, ano, teraz sa tie rezy robia velmi setrne a vlastne ked mas spodne pradlo a plavky tak to vobec nevidno a dokonca teraz davaju miesto zosivania spony, vyzera to sice drasticky ked mate brucho spojene zeleznymi sponkami ale vraj sa to ovela rychlejsie hoji, no pravdu povediac keby som po porode nebola dva mesiace anemicka a z toho taka otapnuta tak by som mohla cisarakom rodit stale, mna ta jazva strasne rychlo prestala boliet a teraz je taka slabunko ruzova a pomalickcy uplne splyva s kozou, ale vnutorna jazva ostane vzdy, ta je dost hruba a citit to na dotyk... ale co, hlavne , ze mame zdrave dieticky, co tam po par kilach navyse alebo striach

mirka8429
17. feb 2008

tweety22...a ked si bola na sekcii tak ti zavadzali kateter do mocoveho mechura??sa cem opytat ci to bolelo

tweety22
17. feb 2008

arabeska, ty si praveze takto super, ja si ta inak neviem predstavit, takto mi pripadas velmi zodpovedne a dolezito, samozrejme v dobrom 🙂

arabeska
17. feb 2008

evi,ja mam 5 mesiacov od sekcie a jazvu mi uz ani vidno neni 🙂 ale tie fialove strie na brusisku ax jaaaj..

ja si to stale vravim ze je hlavne ze mam zdrave a krasne deticky a teraz je hlavne aby osm kojila xudnut budem potom mam na to cely zivooot😀
a evi ty si ina samica a nie kostlivec 😉

tweety22
17. feb 2008

mirka, ano, zavadzaju to aj po sekcii, vlastne kym prvy krat nevstavas a nie si schopna uplne ist sama na wecko tak to tam mas 😒 ale vobec to neboli, ja som citila len nieco studene ale zeby to bolo dva krat prijemne tak to sa neda veru povedat

arabeska
17. feb 2008

hehe no dakujem 😉 😀 ale ver ze ked dam dole 15kg budem na tom lepsie,mna hlavne sere ze sa takto necitim dobre a aj moj muz je z toho odst na nervy 😔

mirka8429
17. feb 2008

tweety...tak to som rada...a epiduralku ti pichali?bola si len lokalne umrtvena nie?neboli to ked vpichuju medzi stavce?lebo ja este neviem ako budem rodit...ale rozmyslam ci si dat epi alebo radsej bez nej...pocula som uz nazory aj pre aj proti

tweety22
17. feb 2008

no moj muz je hotovy sam zo seba lebo pribral 5kg a drzi dietu a ide ma z neho slak trafit pretoze aj tak vecer vzdy skonci pri nejakych pralinkach, mnam mnam 🙂
presne tak, najprv pekne koj a potom budes chudnut ale takto ti to podla mna pristane a hotovo

arabeska
17. feb 2008

inak ja osm o nom ani nevedela,muza som sa na pooperacke pytala ze ako vlastne teraz pojdem cikat a on ze ved ti tu sacok visi 😅 😀 ale potom mi to bolo neprijemne ked to vyberali

tweety22
17. feb 2008

mirka, mna hned uspavali lebo miskovi zlyhavala placenta a rozhodovali sekundy a vtedy musim byt komplet v narkoze 🙂 ale ked som sa prebrala tak som si myslela, ze ma uniesli tak som kricala na toho typka co ma niesol postelou na izbu, ze nech ma okamzite pusti domov 🙂

mirka8429
17. feb 2008

arabeska....to si necitila ked ti to tam davali?lebo ak nahodou pôjdem na cisarak tak mam strach z toho a este aj z tej epiduralky....ale ved vsetko sa da prezit ..hlavne nech je maly zdravy...len ma trapi lebo mi lekar zistil infekciu a som otvorena na palec...a teraz beriem uz druhe antibiotika a bojim sa aby to neposkodilo maleho...a mam dojem ze aj tak to nejak nepomaha...jooj mate niektora s takym niecim skusenost?

arabeska
17. feb 2008

evi to fakt😀 😀 mna tiez uspali lenze to preto ze ja osm mala kontrakcie a mam paniku z ihiel takze mne nevedeli pixnut ten spinal 😅 ale ja som aj rada ze ma uspali neviem si to predstavit ze by som bola pri vedomi...

inak ja is idem dat kremes,nex zije moja dieta 😝 😅

tweety22
17. feb 2008

mirka, kluuuud, ja som pocas tehu brala ATB az 3x a maly je uplne zdravy 🙂

arabeska, ja som predchvilou jedla parizske rozky 🙂

mirka8429
17. feb 2008

arabeska..ja mam ten isty problem...mam strach z ihiel a ked som lezala v nemocnici pichali mi infuzie ale stale mi praskla zila...tak si neviem predstavit kam mi vpichnu kanilu pred pôrodom

tweety22
17. feb 2008

mirka ak chces tak povedz, ze sa xces dat uspat a hotovo, ja by som nemohla byt pri vedomi, mne je zle uz len ked vidim doktorsky plast ☹ inak na RTL davaju kazdy den okolo 10:30 *mein Baby* a tam ukazuju porody a ked vidim ako tiez zeny rodia pri vedomi sekciou tak teeeeda, klobuk dole, pretoze pri tom normalne citit akesi tlaky ci co 😒

sisstin
17. feb 2008

tak jsem doma z cvíííča 😀

arabeska
17. feb 2008

mirka v ktorom si tyzdni?
inak nestresuj,ja osm brala na infekciu atb tiez tusim 3 krat a od 26tt som bola otvorena na 1 prst..

no ja si ozaj nepamatam kedy mne tu cievku zaviedli,mozno uz som spala alebo som ix cez ten moj zaxvat placu nevnimala ja ozaj neviem 😅

tweety mnaaam