Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

bihan
31. aug 2007

Tery, s touto témou radšej ani nezačínaj... teraz som dokecala so sestrou, ako pozerali s mamčou moje fotky z civilného sobáša v decembri a aký je to rozdiel.. ako keby som to sama nevedela 😠
Hedu, ja som zo seba momentálne dosť znechutená a teda poriadne motivovaná 😀 dostať sa ešte do lepšej formy ako pred otehotnením 😉

sisstin
31. aug 2007

bihan: moc si neumím představit, jak s kočárem lezu po nákupních centrech..a prachy budou na hovno 😠

hedunecka
31. aug 2007

siss no ja mam teraz s tym tiez problem lebo sa ozimilo a jak iba kratke veci co natiahnem tak radsej von moc ani nexodim..ja dufam v to ze ked porodim obleciem vsetko co som nosila predtym.. 😉

bihan asi tak dockaj sa zacnem sa pekne stravovat a zhodim vseeeeetko a zacnem uz aj sportovat trosku lebo to je hrozne so mnou.. 🤐

bihan
31. aug 2007

ja som ani nehovorila o nákupných centrách.. to prvé mesiace ani nebude treba, lebo sa aj tak do ničoho iného ako tehotenských záležitostí nezmestíme 😝

sisstin
31. aug 2007

bihan: no já jsem furt stejná..jako v těle..mimo břicha..jinak jsem nikde nepřibrala 🙂

sisstin
31. aug 2007

holky..jdu ležet..jsem kapuuut 🙄

bihan
31. aug 2007

no jo.. ja tiež padám... Mám v telke Zúfalé manželky 😀

pipi1211
autor
1. sep 2007

dobre ranko zelame 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pipi1211
autor
1. sep 2007

halooooooooooooooooo kde ste vsetky? 😕

sisstin
1. sep 2007

tak já jsem si pospinkala 😀 😵 😵 😵 😵

pipi1211
autor
1. sep 2007

dobre ranko zelam... ja davam akurat bytik doporiadku lebo dnes dojde svokra 😠 😠 😠 😠

sisstin
1. sep 2007

pipi: já prostě už nejsem schopná něco dělat 😔

pipi1211
autor
1. sep 2007

tak ja mam popratane v hrncoch sa vari a kukam tv Fontanu pre Zuzanu 😀 😀 😀 😀 mala som ist ku kamaratke ale nemam odvoz a MHD sa mi trepat nechce a este k tomu je aj chladno.... 😠

sisstin
1. sep 2007

pipi: no já psala kamarádce, jestli nepůjde ven...ale asi je v práci 😒

pipi1211
autor
1. sep 2007

ja by som aj sla von lenze ked je take blbe pocasie a nemam afto 😒 😒 😒 😒 😒

sisstin
1. sep 2007

pipi: počásko ujde..je chládek krásnej..ale ne zima..ale jako samotná courat po měste 😠

pipi1211
autor
1. sep 2007

no ja by som sla aj sama 😀 😀 😀 😀 😀 len tak sa bezproblemovo poprechadzat a pokukat obchody,sadnut si v klude na coffee a nestresovat co mala a ci si stihnem vypit kavu kym sa zobudi a pod.... 😀 😀 😀 😀 😀

nikusska11
1. sep 2007

aholjte.nevite mi povedat ci ked mi doktor povedal ze mam velmi nizko placentu tak je to nebezpecne???co to znamena

sisstin
1. sep 2007

bihan: jsi tuu? 😕

bihan
1. sep 2007

Teraz som dorazila 😀

sisstin
1. sep 2007

bihan: já jsem zas celej den nic nedělala..už mě to fakt nebaví ☹ 😠

bihan
1. sep 2007

Nikussa, k tej placente.. mňa takto vystrašila doktorka v 16tt, u iného doktora som ju mala len "trošku nižšie" a na UZV v treťom trimesti mi ju kolakizovali úplne na vrchu maternice.. žiadny strach, to sa ešte spraví 😉 (keby nie, musela by si na cisára, ale teraz je ešte strááášne skoro sa tým zaoberať).. Jedine by ste si mali trošku dávať pozor na sex a keby si začala krvácať, bez rozýšľania do nemocnice 😉

bihan
1. sep 2007

Siss, tak to sa ti ani neidem chváliť, aký super deň som mala ja 😝 Manželík ma vytiahol do jednej super reštiky na pláži, tak sme sa zase napratali ako blázni (klasika, strávili sme tam skoro 2,5 hodiny), keď sme odchádzali, tak mu doniesli ešte ako pozornosť za pohárik ananásového rumu, tak mal takú veselú náladičku 😀 a potom sme sa hrali s mojím dvojemtrovým šarkanom, vylihovali sme na pláži.. no proste prázdniny 😀 😀 😀
Ale počula som, že u vás je počasie na prd, takže si toho veľa ani robiť nemohla... Neboj, keď malý vylezie, nebudeš mať čas sa nudiť, tak si to ešte vychutnávaj 😉

sisstin
1. sep 2007

bihan:mně to počasí právě vyhovuje, protože je chládek..ale není zima..ty vedra se nedaly přežít 😒 a i kdyby bylo hezky, tak stejně sedim doma...holky jsou buď v práci..nebo se svejma chlapama..to jen já jsem věčně sama doma na prdeli 🙄 🙄 🙄

bihan
1. sep 2007

Ale kuš.. si myslíš, že ja to nepoznám? Nemám tu jedinú kamarátku, všetky sú oveľa staršie než ja, takže tu mám jedine manžela a keď je v robote, tak koníkujem 😀
Inka dnes sa prišla jedna suseda, čo býva nad nami, pýtať, či nemáme vŕtačku.. nemám ju rada, lebo sa zvyknú s manželom hádať najradšej okolo štvrtej ráno a všetko k nám počuť, ale fakt slušnej z nej tiahol akohol 😅

nikusska11
1. sep 2007

dik bihan.doktor mi aj tak zakazal sex.cisarak???boze.to snad nie.a ppred tm neje ziadne riziko potrtu sak nie.

sisstin
1. sep 2007

bihan: hodně ženskejch chlastá 😝 😅 😅 😅 😅 já čekám na penízky..a dokoupím ještě plenky..a finišuju 🙂

bihan
1. sep 2007

Nikussa, hovorím, teraz ešte absolútne nič nie je isté, pokojne ti môže vystúpiť placenta ako mne a pri ďalšje kontrole vám aj sexík dovolia 😉 žiadne vyššie riziko potratu nie je 😉

bihan
1. sep 2007

Ja viem, že chlastá kopec žien, ale minule som ju videla so zápestím v sadre, teraz prišla nacinkaná pýtať vŕtáčku, pred týždňom asi o 11-tej v noci presúvala nábytok či čo.. no veselo je s ňou 😅 😀
Ja ešte prebujem dokúpiť pár vecí to pôrodnicového kufra a skončila som 😉 Teraz hľadám tie "elektornické opatrovateľky" a zvažujem, či mi to bude treba... škoda, že tu nie je Pipi alebo nejaká mamina, aby poradili 😉

sisstin
1. sep 2007

bihan: mně jsou chůvičky v našem bytě na nic 😅 😅 😅 😅