Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

karkulka55
7. jan 2008

az vecer?? joooj, to doftedy nevydrziim 😎

zuzana_t
7. jan 2008

takze baby, cakame az do rana, nebudem uz teraz testovat, vecer ... este som cakala, ci to nahodou nepride a pockam este v noci .... 😉

tinni
7. jan 2008

zuzi!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 ja na teba myslim cely den, ci boli dve // a ty sem napises toto 😠 😉

zuzana_t
7. jan 2008

sorry baby, ale nie je to lahke ani pre mna... ale ja nechcem byt sklamanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😒 takze drzte palce-... ja a moj muzicek sa tiez velmi tesime na vysledok 😉

tinni
7. jan 2008

tak zajtra daj vediet hned rano, lebo uz to nevydrzim za teba 😀 😉 ale podla mna si urcite tehu 😉

sandrika
8. jan 2008

tak zuzana ako? Môžeme gratulovať? Verím, že áno 😵

zuzana_t
8. jan 2008

baby, takze test bol negativny ☹

martinka79
8. jan 2008

zuzana to mne mrzí. ☹ ale nezoufej a nebuď smutná 😎

karkulka55
8. jan 2008

zuzi, ale ked bol negativny to este nic neznamena, kym nemas menstruaciu, nie???sa mi ani nechce verit ze by si nebola tehotna...po takej ovulke...

pipi1211
autor
8. jan 2008

zuzi aj ja som mala negat test 😅 😅 😀 😀 😀 😀 a Momo uz ma 7 mesiacov 😵 😵 😵 😵

martinka79
8. jan 2008

zuzi je pravda, že já do 3měsíce netušila, že jsem těhotná a dokonce mi všechny testy lhali. tak jsem brala léky na oddálení menses kvůli dovolené a nakonec jsem skončila na genetice. nezoufej. 🙂

zuzana_t
8. jan 2008

no ja si to tiez stale hovorim, ale uz ma tie negativne testy od leta zacinaju aj stvat.... tento cyklus bol da sa povedat prvy s ovulkou´ ☹

ivka22
8. jan 2008

Pipi nahodou si dnes pre zmenu nebola v Poluse aj s manzelom? Ja mam na teba stastie...
Alebo bola som daleko, aby som sa prihovorila, sak snad raz ano.... 🙂))

tinni
8. jan 2008

ahojte 🙂
Zuzi, to este nic neznamena 😉 ved aj pipi mala neg. test a vidis 😉 najlepsie je ist k doktorovi, nech ti spravi test z krvi 😉

zuzana_t
8. jan 2008

tinni - pojdem, pockam do konca tyzdna... teraz pre zmenu mam zasa pocit, ze mam nejaky zapal, takze tak ☹

pipi1211
autor
8. jan 2008

ahoj ivka hej hej boli sme v poluse 🙂 no my mame na seba stastie 😀 😀 😀 😀 😀 zajtra idem zasa do avionu tak sa vidime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
8. jan 2008

pipi, si tu este? 😕

ivka22
9. jan 2008

A kedy, o ktorej ides, idete do Avionu?
Vcera som bola pri Strkovci, super poco....aj dnes dame prechadzku....

mirtur
9. jan 2008

Ahoj kočky , já prožívám to samé sice jsem na začátku zkoušení , ale poradte a potěšte antikoncepci jsem vysadila minulý no v listopadu men. jsem měla 18.12 tak teď čekám s manželem jsme zkoušeli test včera , ale neg . vyšlo to někeré hned první měs. po vysazení antikon. děkuji za rady ☹

pipi1211
autor
9. jan 2008

ja som vysadila a po 4mes som bola tehu....

mirtur
9. jan 2008

JSem já naivka 😠 , , kdosi tu psal , že po vysazení jak když pohnojíš , ale u každého je to jiné že ☹

arabeska
9. jan 2008

ahojky 🙂

no ekd sa niekam vyberiete tak mi napiste ip ved aj ja byvam kusok od strkovca a do avionu xodime tiez casto 😉 😉 😉

tinni
10. jan 2008

dobre ranko, tak dnes ideme po dvoch mesiacoch do poradne, som zvedava, kolko sme pribrali 🙂

martinka79
10. jan 2008

🙂 určitě dobře tak šťastnou poradnu.

tebi
10. jan 2008

ahojte babky môžte mi poradiť menšká mi menzes dnes je to 13 sty deň ..v pondelok som si robila test ale vyšiel negat.... snažíme sa o bábätko už 3 mesiace . .. pobolievajú ma trošku prsia ...

zuzana_t
10. jan 2008

tebi - skus testnut neskor - mne tiez meska uz skoro 2 tyzdne, po tyzdni meskania som mala negativny , v nedelu testujem znovu 😉

Teda info pre ostatne - ESTE STALE NIC 😉

jana303
10. jan 2008

ahojte ženušky viete mi poradit či možem moje testy, ktoré mám vo fotoalbume pokladat za pozitívne ale možu byt klamlivé a mám počkat lebo mrcha mi meška len páru dni (3 - 5). Díky ☹ 😵

zuzana_t
11. jan 2008

caute - info - ste stale nic 😒

pipi1211
autor
11. jan 2008

ajojte ako sa mame? zuzi ako mrcha stale nic hej? no treba dufat nic ine zatial nezostava a kedy ide s dr?
baby momo pise: tfghjgg bggfv hjb 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana_t
11. jan 2008

pipi - nie, stale nic, v nedelu rano urobim test a v utorok asi , mozno uz v pondelok...ako bude mat volne...ale uz som zufala ☹