Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
18. sep 2007

flow: odmítnou můžeš všechno, jak tripple..je to čistě jen tvoje věc, nežijeme za komančů 😅

sisstin
18. sep 2007

flow: tak nějak nevím, proč bych se měla třepat k obvodní..u které jsem byla jednou ...a to se zaregistrovat..od té doby nic 😉

flow111
18. sep 2007

siss tak to som ani nevedela, som myslela, ze to musi byt... som si vtedy aj na rychlo hladala zubara aj obvodaka... 😅

sisstin
18. sep 2007

flow: pediatra mám..na kontroly chodím pravidelně..jako tu obvodačku třeba stihnu ještě..ale k zubákovi prostě nejdu..tam mě nikdo nedostane 😎

flow111
18. sep 2007

siss tak aj ja som bola u obvodnej len na registraciu a kartu som jej este neodniesla 🤐 sa mi nechce tam trepat 😅

sisstin
18. sep 2007

flow: tak počkej..jdu tam zas volat..a zkusit se objednat 😉

flow111
18. sep 2007

siss nemas v laske zubarov? 😅 😅

flow111
18. sep 2007

tak bez mozno to v pohode stihnes ak ta objedna 😉

flow111
18. sep 2007

sa idem pomaly dat do kopy... 🙄 upravit masku a tak 😅

sisstin
18. sep 2007

akorát nevím, pod čím to mám hledat 😕

megie
18. sep 2007

že sleduje??? ved na to pozerala len v 20tt a teraz v 30tt. Na tejto obyč. poradni bez sona nič nekontrolovala, len krčok a tak. Takže to pozrie v tom 34tt ked tam budem vlastne posledný krát a potom už budem chodiť do nemocky. Ona to potrebuje dať do nejakej správy pre nemocku, že ako je otočená.. či to oni potom majú sledovať. K nej už potom nepôjdem. No ale ak bude do termínu pôrodu zle otočená, tak ten cisarak je skoro 100%, lebo väčšina doktorov nechce rodiť prirodzene koncom panvovým. Iked moja dr. mi povedala, že ked je opačne, že to neznamená ešte, že cisarak bude. No ja si myslím, že dr. v nemocke neradi riskuju... Je tam ževraj jeden "šlahnutý" čo je brutál za pôrody prirodzenou cestou.. a cisarak len nevyhnutne... (asi ked obom hrozí smrť alebo čo..)

sisstin
18. sep 2007

flow: tak prej mám přijít kdykoliv, že mi dá jen razítko a tím to hasne 😎 tak zítra tam skočim 😉

sisstin
18. sep 2007

megie: no já do nemocnice chodit nebudu právě...jen k ní 😕

megie
18. sep 2007

siss, ano? to je divné... a kam potom pôjdeš, ked budeš rodiť??? 😕

sisstin
18. sep 2007

megie: no..do porodky..ale do poradny budu chodit až do konce k ní 😉 ona mi UZV i monitor v ordinaci 😉

flow111
18. sep 2007

megie ta to je huste tak v nemocke ked budes tak ak sa mala neotoci tak si s nejakym dr dohodni cr a daj mu flasu... 😉 nech ta nahodou nedostane ten maniak 😉

flow111
18. sep 2007

baby ja si nemam co obliect 🙄

flow111
18. sep 2007

mam uz len teplaky... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠

flow111
18. sep 2007

no tak som nieco zo seba vykuzlila ale co uz nebudem si klamat vyzera to hrooozne... chcem spat svoje telo 😠 😢

sisstin
18. sep 2007

flow: a kam jdeš vůbec? 😕

flow111
18. sep 2007

siss no na ten monitor posr... 🙄

flow111
18. sep 2007

no letim, potom sa ozvem papa 😉

megie
18. sep 2007

Aj moja dr. má sono v ambulancii..ale ten monitor..neviem, čo tým myslíte. ale tu je to tak. v 34-35tt idem k nej posledný krát a potom už do nemocky. 🙂
flow, fuuu, ale 7000 za zazmluvnenie doktora... 😖

kajule
18. sep 2007

Přenášet tě vážně můžou nechat tak max těch 14dní u nás to vyvolávají, ale už většinou po týdnu.
Jináč já byla u zubaře dneska a nebylo to tak hrozný. Pro velký úspěch půjdu ještě 9.10. 🙂

kajule
18. sep 2007

Moje doktorka má sono taky v ambulanci a UTZ mi dělala asi tak pětkrát.
Megie, monitor to je jinak kardiotokograf. To jsou takový dvě placatý kolečka (nevím jak jinak to říct 😅 ) a ty ti pomocí pásů připevní na břicho. Sledují se tím stahy dělohy a srdeční akce miminka. 😉 Většinou se to dělá od 36.tt. Mně to dělali taky od 36.tt po třikrát víc se to většinou nedělá, pže pak už se chodí na monitory do porodnice.

zuzana_t
18. sep 2007

ahojte, sis, prave som to dostala ☹ ☹ ☹ ale aspon na nieco bol ten clostyl dobry - ako tak sa mi upravil cyklus, uz to meska len nieco viac ako tyzden ☹

sisstin
18. sep 2007

zuzi: no já si myslela, že to dostaneš 😉 tak hlavu vzhůru a zase do snažení 🙂

zuzana_t
18. sep 2007

sis - ty si asi nejaka carodejka 😒

sisstin
18. sep 2007

flow rodíííííííííííííí...odtekla jí voda...nejdýl zítra bude mamina 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
19. sep 2007

dobre ranko... tak ako citam flow to uz ma mozno za sebou 😀 😀 😀 😀 a co bihan?
ja som vcera teda uspesne zmaturovala 😀 neviem sice znamku lebo sa mi nechcelo cakat na vysledky ale hlavne ze som zmaturovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀