Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

kajule
15. sep 2007

Nepovídej, no bydlíme kousek od Trutnova. Taky jsem se tam narodila. 😉 Vypadá to, že tady ale nebudeme moc dlouho a popádíme zase do HK. 🙂

sisstin
15. sep 2007

kajule: no Trutnov je takovej zapadákov..ale zas je to skoro v horách...je tam líp než tady 😉 HK moc nemusím..se mi víc líbí PCE..ale zas v HK to víc žije..a je tam víc možností se kulturně vyřádit 😀

kajule
15. sep 2007

Já mám Trutnov ráda, líbí se mi, že je to na horách. Já ráda lyžuju. 🙂 A jináč mám radši HK než PCE. Nejenže to tady víc žije, ale je to tady i hezčí. 😀

sisstin
15. sep 2007

kajule: já HK zas tak moc neznám..já tam jezdím jen do Futura 😅 😅 😅 😅 ale já se budu stěhovat na Slovensko..snad.. 😅

kajule
15. sep 2007

Já jsem to tady za ten třičtvrtě rok, co jsem tady bydlela docela prolezla, kže myslím, že už to můžu posoudit. Jinak mám tady známý, kže jsme sem docela často jezdila už jako malá. 🙂 No a ve Futuru jsem jako doma, dobře se mi tam nakupuje a nákupy já miluju. 🙂
A kampak na Slovensko?

sisstin
15. sep 2007

kajule: já bych chtěla do Bratislavy, ale MP (můj přítel-máme zkratky 🙂 😅 ) nechce, sice je tam furt..ale radši mě chce odklidit do takovýho malýho města poblíž... 🙄 ono v BA je to stráááášně drahé..ale zas já mám ráda velký města..a tam je to na nákupy snad ještě lepší než Praha..prostě to tam žije 😀

kajule
15. sep 2007

Díky za vysvětlení, ale myslím, že bych to možná i pochopila. 😀 No jestli to tam je na nákupy, tak dobrý, tak jdu taky do Bratislavy. 🙂 I když Péťa je Hradečák a ten mi nikam jinam nepůjde.

sisstin
15. sep 2007

kajule: ženský jsou tam děsně vymoděný..to jsem tady neviděla 😅 já mám to město děsně ráda...ale holt asi budu žít v prdeli světa 😠 ale lepší, jak tady sama 😕 ..jak to jde..nákupy a malej Páta..já už se děsně těším, jak si po porodu něco koupím..ale při představě, že se tahám s kočárem 😕

kajule
15. sep 2007

Zrovna včera jsme byli v Tescu. Samozřejmě, že jsem toho nakoupila i pro Páťu. Na ty detičky se strašně dobře nakupuje. Ale koupila jsem i něco sobě. Mimo jiné moc pěknou noční košilku. Jsem si říkala, že bychom Páťovi mohli zadělat na sestřičku. 😀 Nene, ještě je brzo, tak za rok za dva. 🙂
Jináč já ho vždycky předtím než vyrazím nakrmím a pak to je v pohodě. 😉
Oni jsou Slovenky v tom oblékání odvážnější než Češky to je fakt.

sisstin
15. sep 2007

kajule: s tou košilkou jsem to včera četla 😀 😅 😅 😅 já nesnáším chodit nakupovat s MP...on je horší, jak baba..všechno zkoumá..čumí do letáčků..a když si kupuje něco na sebe..tak to trvá hodiny..páč se mu furt něco nelíbí..že je někde křivej šev a podobně 🙄 🙄 😅

kajule
15. sep 2007

Péťa zase nakupovat vůbec nechodí, ten jde jednou za sto let. 🙂 Já vezmu vždycky nějakou kamarádku a vyrazíme. 🙂 Tohle samý je ale můj taťka. Pokaždý když mě nebo ségry vytáhl, že nám koupí něco na sebe k narozeninám atp., tak bylo horší než porod. 😀 Přesně jak říkáš, pořád něco zkoumal materiál apod. Taky se vyptával jak a na kolik se to pere atd. atd. 😀

sisstin
15. sep 2007

kajule: jo..některý chlapy to vyloženě baví víc než nás 😝 😅 😅 😅 ty máš kamarádky, co maj děti? Já si připadám jak exot 🙄 všechny chodí stále jen pařit atd, já jsem první těhule 😕

kajule
15. sep 2007

Jo já jich mám docela dost. 🙂 Exotky jsou spíš ty co ještě mimi nemají nebo nejsou těhule. 🙂 Jedna expertka už má dokonce druhý. 😲

sisstin
15. sep 2007

kajule: všechny holky od nás ze školy dělaj VS...honěj kariéru..na děti nemaj čas..já jsem teda taky těhu neplánovaně 😉

kajule
15. sep 2007

Já jsem to taky neplánovala. Otěhotněla jsem i přes prášky. 😲 Řekli mi, že když je to tak, tak bych potrat ani nemusela platit. Na ten bych ale v životě nepřistoupila. Teď když bych to měla vrátit, je mi jasný, že bych se nerozhodla jinak. 🙂

kajule
15. sep 2007

Musím přiznat, že mě to takhle vyhovuje, zvykla jsem si. Občas si s kamarádama uděláme grilovačku apod. a bavíme se u toho taky dost. 🙂 Teď se těším zase až začnou plesy. Už teď plánujeme, že půjdeme na květinový večer do HK na Střelák. 🙂 S hlídáním nemám problém, mamka je šťastná, když Páťu může pohlídat. Večer spí celou noc, no uvidíme až mu začnou růst zoubky. ☹

sisstin
15. sep 2007

kajule: no..já taky doufám, že mamka aspoň pohlídá, až půjdu na nehty nebo ke kadeřnici..ale moc se teda netváří 😕

kajule
15. sep 2007

U nás se spíš perou o to, kdo Páťu pohlídá. Jak v HK, tak v TU. 🙂

sisstin
15. sep 2007

kajule: máma chodí do práce..a má spoustu koníčků....si připadá ještě mladá na babičku... 😅 😔

kajule
15. sep 2007

Mamka taky chodí do práce, ale v současný době je její největší koníček Páťa. 🙂 Teď mi ho taky vzala a někam vyrazila. 🙂

sisstin
15. sep 2007

kajule: tak máš aspoň taky chvilku klidu na sebe 😉 já mám momentálně klidu až moc moc moc 🙄 😅

kajule
15. sep 2007

Teď jsem pročítala stránky a vypadá to, že tady možná už je i nový miminko. 😵 Mám na mysli Flow.
A co ty, jakpak se cítíš, připravená na porod? Já jsem se nejdřív hrozně bála, ale pak jsem se začala i těšit. 🙂

sisstin
15. sep 2007

kajule: myslím, že flow ještě nerodí..to by mi napsala smsku..ale 13.se narodila Heidinka 😵 od hedunečky..teď jsem na řadě já 😕 já se bojím strašně..a moc se zatím netěším teda 😔 😒

kajule
15. sep 2007

Jestli teda ještě nerodí, tak si myslím, že už tod dlouho trvat nebude. 🙂
Hedunečce moc gratuluju. 😉
Neboj to přijde. Když jsem ale ležela v porodnici tu noc před porodem. Bylo to takový zvláštní najednu stranu jsem se hrozně těšila, ale taky bála. Ještě ten den co jsem tam jela, jsem si ale vůbec nepřipouštěla, že už bych klidně mohla rodit.

sisstin
15. sep 2007

kajule: ty jsi tam jela nějak dřív? Já tam budu sama 😔

kajule
15. sep 2007

Jj, jelikož jsem měla pozitivní GBS, doktorka mi řekla, ať jedu jakmile budu mít nějaký bolesti kvůli tomu, aby mi stihli nasadit ATB. Musím teda ale říct, že kdyby tam nebyl Péťa se mnou nevím, jak bych to zvládla. Hrozně moc mi pomohl a možná taky díky němu byl ten porod taková pohoda.

sisstin
15. sep 2007

kajule: já to budu muset nějak zvládnout bez nikoho..ale bojim bojim 😔

kajule
15. sep 2007

Neboj, to zvládneš. 😉 Nesmíš si to hlavně tak připouštět a myslet spíš na něco pozitivního. Proto mimi to taky není nic jednoduchého. Vem si, že tam je devět měsíců úplně v klidu a najednou na něj něco tlačí a ono neví co se to děje. Věř mi ale že se to zvládnout dá. 😉 Hlavně musíš být v klidý a ne v žádný křeči, to by sis to spíš pěkně ztížila. 🙂 Nakonec až budeš mít toho svýho chlapečka u sebe, tak už o nějaký bolesti nebudeš ani vědět a budeš strááášně moc šťastná. 😵 😵 😵 Věř mi. 😉 Už se začínám těšit, až budeš mít v albu fotky z porodnice. Pořád teď koukám na těhule a na ty úplně malinký miminka, pže Páťa už přeci jenom taky není novorozenec. Strašně moc to utíká.

sisstin
15. sep 2007

kajule: no chtělo by to mít ještě foták 🙄 MP furt slibuje, že koupí..a furt nemáme nic 😖

kajule
15. sep 2007

My foťák máme, ale měla bys vidět ten zmatek u porodu. Péťa pořádně ani nevěděl kde se zapíná a místo aby fotil, tak v jednu chvíli natáčel. Jelikož o tom nevěděl, tak vzal Páťu jenom od pasu dolů. 😀
Já mám většinu fotek, co jsou v albíčku stejně z mobilu.