Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

kuko7
20. sep 2007

kajule: mozne to je, ale niekedy sa nad sebou pozastavim a pytam sa sama seba ci som normalna 😝 😀

bihan
20. sep 2007

Tak babulky, ja dnes len tak nakukujem.. nejako mi je naprd... taká čudná melancholická nálada ma chytila...
Kuko, ja som šoférova až do deviateho mesiaca.. teda nie každý deň, ale dosť pravidelne, nevidím v tom problém.. no a nedávno som prestala, lebo som si všimla, že mi to už tak dobre "nepáli" 😅 Teda neviem, čím to je, mám pocit, že mám trošku spomalené reflexy, tak to radšej teraz nechávam na manžela 😉

sisstin
20. sep 2007

bihan: četla jsi, že je hlavou dolůůůůů? 😀

karkulka55
20. sep 2007

ahoj kuko 😀 ako v skole??? co povedali spoluziaci na brusko??

kuko7
20. sep 2007

bihan: no ja som niekde citala, ze tehulkam to mysli vo vyssom stadiu tehotenstva, nejako spomalene....som zvedava ako budem robit v siedmom mesiaci skusky v skole 😝 🙄

bihan
20. sep 2007

siss, teraz to čítam 😀 a bála si sa ako malá 😉

janka2121
20. sep 2007

kuko ak ti cesta auto nevadí a znášaš to v pohode tak by to malo byť o.k. možno že to vyhovuje aj bábätku v brušku. ja som sa cítila vždy dobre v aute keď som bola tehotná. a vieš čo? malý je rád v aute aj keď je z bruška von xixixi 😀

bihan
20. sep 2007

Kuko, ja som mala spolužiačku, ktorá robila skúšky v štvrtáku v deviatom mesiaci a zvládla to 😉
Keď musíš, tak musíš 😅 Ale šoférovať nemusím, tak ma to tak neberie 😉

sisstin
20. sep 2007

bihan: ten župáááánek je rozkošnej..holky..to byste si cvrkly 😀 😝

kuko7
20. sep 2007

karkulka: v skole fajn, spoluziaci a vsetci ostatni to vzali uzasne 😀 no a teta na studijnom oddeleni, mi vravela, ze ak budem chciet mozem pchodit na prednasky aj s miminkom 😀 😀 😀

bihan
20. sep 2007

Siss, necvrkli 😀 ja mám niečo podobné doma 😀 😀 😀

sisstin
20. sep 2007

bihan: ale fakt skvělý věci..mám toho mrtě..za takový prachy 😀

kuko: asi se to zvládnout dá..asi určitě..ale já jsem hroznej lenoch 😅

bihan
20. sep 2007

Siss, prestaň, aj tak ti už závidím 😅 😉

sisstin
20. sep 2007

bihan: něco si vyber..a já ti to pošlu 😀

karkulka55
20. sep 2007

ja si to neviem predstavit...ja ked som sa ucila na skusky tak som tahala jednu cigu za druhou, nervozna som bola ako pes....

bihan
20. sep 2007

Siss, asi by som si toho nevybrala málo, ale dohodnúť by sme sa mohli, zo Slovenska to poštovné sem nie je až také drahé 😉
karkulka, ja som ako tehotná zvládla svadobné stresy.. poviem ti, že proti tomu boli pre mňa skúšky brnkačka 😅

sisstin
20. sep 2007

bihan: oni to posílají i na SK..co takhle si to nechat poslat na mamku..a ona by ti to pak poslala do FR? 😉

bihan
20. sep 2007

Fakt? to som práve hľadala a nič som o Slovensku nenašla 😅 Dík, si poklad 😉

kuko7
20. sep 2007

sisstin: oni posielaju na SR aj z tej stranky ebutik.cz? Su tam naozaj super ceny....a nevies ake je postovne? 😅

sisstin
20. sep 2007

bihan: abych ti nekecala..teď to tam nemůžu najít 😕 ono stačí napsat na maila..oni ti odpoví 😉

kuko: tam to tuším je..ale už fakt nevim, radši mrkni 😉

karkulka55
20. sep 2007

to aby som si zacala pomaly zapisovat kazdu tu internetovu stranku ked raz pride na to cas 😀

karkulka55
20. sep 2007

a ako to vlastne funguje?? kedy sa za tie veci plati?? na poste?

sisstin
20. sep 2007

karkul: bud platíš na dobírku..takže dojdeš na poštu a zaplatíš..nebo přes účet..to zaplatíš hned..a pak ti jen přijde balík..a už nic neplatíš 😉

karkulka55
20. sep 2007

flow este nic?? neozvala sa ti siss??
uz sa tesim ked budeme tvojho drobca takto netrpezlivo ocakavat 😀

hedunecka
20. sep 2007

kukam ze flow este stale v kope 😒 😒
boze xudaaaaaaaaaaaaatko ti ju tam traaaapia 😠 😠
my sme akurat zaspinkali tak si idem urobit nieco papat

siss vydis ako sa to pekne u teba rozbieha tak budes mat ryxlo porod za sebou ani nebudes vediet ako 😉 🙂

sisstin
20. sep 2007

karkul: nic 😒

hedu: ahoooj 😀 ještě mám čas ale 😀

karkulka55
20. sep 2007

ahoj heduuuu 😀
ako malinka? poslucha??? 😅 😵

karkulka55
20. sep 2007

halo halo 😀 😀

ako to rychlo leti, az teraz som si uvedomila, ze mala Heidy ma vlastne uz tyzden 😀

kajule
20. sep 2007

Tak nakukuju jestli už jsou nějaký zprávy o Flow...a nic? ☹

karkulka55
20. sep 2007

no veru veru, chuudatko, dufam ze sa s tym petulom moc netrapi 😔