Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

kuko7
6. jan 2008

no pekne pekne, ja som mala tento piatok co bol jednu a buduci tyzden v piatok mam dalsiu, potom v utorok a potom v pondelok.... 🙄 uz sa mi totalne nechce a hlavne mala to moc nemusi, lebo vzdy ked zacnem, tak zacne sialene kopkat 🙂 ale aspon sme na to dve a ja jej vzdy hovorim, ze nech mi radi, ked mam skusku.....no a ked som na skuske tak ona sialene kope 😀 😀 😀

A inak ako sa mate? My fajn,len vcera som rano sialene grckala, ale uz je dobre....asi mi nieco nesadlo 😅 😕
A kolko si od zaciatku tehu pribrala....lebo ty si taka slamka...podla foto, ze? 😀

pipi1211
autor
6. jan 2008

jej weroni akurat som si vsimla ze mas termin v juny keby sa ti drobatko narodilo tak 1. ako nasa momo to by bola sranda 😀 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
6. jan 2008

kuko: ano - slamka, spajdla, sliz, spageta - tak nejako ma volaju 😅
a ja sa velmi vytesujem lebo som od zaciatku tehu pribrala uz krasnych 5 kileciek 😵 😵 😵 a to som sa skoro 5 rokov zbytocne snazila odpichnut sa vyssie z 55 kg, nic, neislo to nech som robila co som chcela - v skole ma prezyvali pasomnica a vsezravec a kyselina kolko som toho pozrala a nic, vobec ani gram navyse ☹
tak teraz v prvom trimestri som hned tri kilecka nabrala a teraz dalsie dve v stvrtom mesiaci 🙂
manzel sa tesi ze nakoniec snad naberiem aj nejake zenske tvary 🙂

pipi: no, bola by to sranda, ale ja by som bola rada keby sa malicke moc neponahlalo lebo posledny majovy tyzden koncim skolu 😅

tinni
6. jan 2008

ahojte, je tu niekto? 🙂

sweetberry
6. jan 2008

ajoj tinni 🙂

tinni
6. jan 2008

ajoj sweet, ako sa mas? 😉

karkulka55
6. jan 2008

aj ja som tady 😀 😀

tinni
6. jan 2008

caaaaau karkul 😉

sweetberry
6. jan 2008

ajoj tinni no da sa ani neviem co napisat coa ko nove a vy ??

karkulka55
6. jan 2008

ahoooj, aj tebe ide ten kon taaak pomaly?? 😕
ako sa mas? este makate na 5 proti 5, ci je pauza v natacani?

karkulka55
6. jan 2008

jeee sweet, teba som si ani nevsimla, prepaaac 🤐 😅 ako sa mas???

tinni
6. jan 2008

karkul, cez sviatky pauza, od zajtra pracujem 😀
mame sa fajn, len Rebecca ma uz tyzden sopliky a nevieme sa ich zbavit ☹

karkulka55
6. jan 2008

chudatko male....to je neprijemne....a kam ju davas ked pracujes?

tinni
6. jan 2008

ja pracujem z domu, od minulej vyroby uz nechodim na nakrucanie... ja uz len zabezpecujem ludi a robim vyber rodin do relacii, na nakrucanie chodi uz len Riso 🙂

kuko7
6. jan 2008

werony: tak to je super, ze sa vytesujes ked si pribrala 😀 Ja mam od zaciatku tehu + 8,5kg.....ale neviem kde, asi len v brusku, lebo inak sa mi zda, ze som velmi nepribrala 😉 no tesim sa z toho, lebo pred tehu som bola s mojou postavou spokojna...ved som si ju aj pekne vydrela 🙂 .....aj ja by som chcela vsetko pojest a nepribrat ani deko 😀 to sa ako robiiii 😅

pipi, tinni: a vy babulky ste kolko pribrali v tehu..... 😉

tinni
6. jan 2008

kuko, ja smiesne 4 kila za cele tehu 😅

kuko7
6. jan 2008

tinni: a to je ako mozneeeeeeee 😅 co si pred tym schudla, alebo co? Ved to je tak maaaaaalinko 😵

tinni
6. jan 2008

na ja som hned na zaciatku schudla tri kila...

kuko7
6. jan 2008

jaaaaj, to ja som neschudla ani deko 😅 ale v podstate aj tak to mas 7kg a to je malicko 😀 ale aj moja mama pribala s brachom len 7kg, takze pohodka, hlavne ze mala bola taka ako mala byt, nie?

tinni
6. jan 2008

no mne dr. vravela, ze sa mi rataju len tie 4 😀 malicka sa narodila 12 dni po termine a vazila 3200g a 50cm, takze akurat 🙂

tinni
6. jan 2008

a ty sa ako citis v tehu? 😉 😵

kuko7
6. jan 2008

ja sa citim super, len som dost grckavala a teraz mi zacala zaaaaha 😅 ale inak v pohode 😉 No ale aj tak sa uz tesim, ked bude po porode, lebo uz budem mat malicku pri sebe 🙂 ň

tinni: idem ja uz do hajan, lebo zajtra skoro vstavam a som uuunavko 🙂

karkulka55
6. jan 2008

koksooo tinni ze 4 kila, sak to je smiiisnee 😅 to jak keby si ani teho nebola 😉 to ja priberam a chudnem taky objem bezne 😅

zuzana_t
6. jan 2008

cauteeeeeeeeeeee. idem vas len pozdravit a zajtra sa ozvem, co ako 😵 😵 😵 😵 😵 😵

karkulka55
6. jan 2008

a vyzera to nadejne zuzi??

zuzana_t
6. jan 2008

no, myslim ze ano karkul, meskame dneska uz tyzden....a priznaky nie su ziadne.....ale ved uvidime 🙂

karkulka55
6. jan 2008

tak priznaky nemusia byt hned...hlavne ze nemas menstruaciu stale...zajtra ides na vec a testujes??

zuzana_t
6. jan 2008

ano, zajtra testnem a uvidime 😉 ale radsej sa moc netesim 😒

karkulka55
6. jan 2008

tak budem drzat palec, a daj hned vediet ci uz pozitivne (co pevne verim) alebo opak...

zuzana_t
6. jan 2008

jasne,. vecer sa ozvem 😉