Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
6. sep 2007

hedu ale aj tak no pochop...to nieje podla mna normalne 😖

sisstin
6. sep 2007

anjelik: když mrkneš vedle obrázku..tak tam máme každá, v jakém jsme týdnu..popř. dej myšku na fotku..a máš komplet info 😉 😎

karkulka55
6. sep 2007

jaaaaaa sa pridaaavam, sa ochlastime, ja som ready anytime 😀 a pijem skoro hocico 😀

hedunecka
6. sep 2007

siss no sak prave ked nedas praxy beru ta ze musia ta odrodit ale ako nahle das peniaze tak sa o teba tak stara aby si mala co najkratsi a najlepsi porod..

flow sak keby bola nejaka anketa do telkaca neboj hned by som sa ohlasila ako to s lekarmi skutocne je a verim ze tristvrte naroda by sa ku mne pridalo..

anjelik sak to mam hore napisane ze som v 40tt a uz ledva fucim a chcem uz rodit.ale teraz to odkladam az po vikende lebo chcem ist na jarmok 😀 😀

anjeliksu
6. sep 2007

siss: ooooo dakujem🙂))ň

sisstin
6. sep 2007

hedu: tam potkáš elinku 😝

flow111
6. sep 2007

karkul 😅 😅 😅 😅 takze trojka zatial 😅

este niekto?? 😕 😅 😅

to musime roztocit ked sa vsetky raz stretneme mozno nejaka chata?? a chlapy doma 😅 😅

hedunecka
6. sep 2007

siss co??kde?? 😕

sisstin
6. sep 2007

hedu: na jarmarku..oni tam jdou taky 😉 😝

flow111
6. sep 2007

hedu prave preto som bola u sukr. gyn. lebo viem, ze ked zaplatim tak o mna bude aj postarane... a teraz som sa rozhodla pre podolie lebo vraj je to naj nemocka pre mamicky a deti 😉 😉

sisstin
6. sep 2007

flow: já zas na podolí slyšela..nebo spíš tady četla...hrůzu..docela..najdi si to v červencovkách...tuším nějaká jana1 nebo tak...a koukni do alba...tam to má napsané 😉

flow111
6. sep 2007

no ja zatial nemam zle skusenosti... no ved uvidim, ale aspon su tam vybaveny tak ze keby nahodou nieco bolo s malym tak sa postaraju... 😉

sisstin
6. sep 2007

flow: tak to jo...ale spíš u Apolináře..ale tam jsou na předčasné..to ti už nehrozí 😝 😅

flow111
6. sep 2007

siss 😅 😅 😅 tak predcasne uz niesme.... 😅 😅 😅 inak zase maju v UPMD plno... dufam, ale ze nije stop lebo ma klepne 😠

sisstin
6. sep 2007

flow: z Pce tě nepošlou...ale zas to taky není dobrý..páč je přeplníno..a péče veškerá žádná 🙄

flow111
6. sep 2007

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... tu som si tom citala 😅 takze aj tak si myslim, ze nikdy nemas 100-percentnu istotu co sa tyka starostlivosti 😉

flow111
6. sep 2007

no aj tak dufam a modlim sa---- amen 😅 😅 😅

sisstin
6. sep 2007

flow: to jsem si četla 😉

flow111
6. sep 2007

ja normalne zaspavam... kua a to este zehlit musim to stale odkladam 😠

sisstin
6. sep 2007

flow: no já jen sprcha a TV 😝

flow111
6. sep 2007

aspon, ze uz dorazil MP takze bude zehlit aj on 😅 😅 😅 prave parkuje tak dufam, ze zase niekoho neklepne tak ako vcera... 😝

sisstin
6. sep 2007

flow a baby: jdu hají..jsem znaven 😔 tak zítra 😉

flow111
6. sep 2007

tak ju ved aj tak sme tu asi len my dve papa a dobre sa vyhajaj 😅 😉

karkulka55
6. sep 2007

ich bin here 😀

karkulka55
6. sep 2007

pojdeme mi chutnuckz gregor, och jooooj, ako som sa tesila ze uz presili tie dva mesiace a ja zas mozem ochkat 😀 😀 😵 😵

karkulka55
6. sep 2007

tak neska sa poochkam asi sama 😅

co ste de ste vsetky? 😀

karkulka55
6. sep 2007

no tak teraz si tu kecam sama.... 😀

tinni
6. sep 2007

karkuuuuuuuuuuuuuuul 😀 teba som tu uz dlho nestretla... co mas nove? 😉

karkulka55
6. sep 2007

ahoj tinuska 😀
nic, vsjo po starom, a tyyy?? ako vam ide natacanie??

tinni
6. sep 2007

natacanie slo v pohode, teraz cez vikend robime casting a o tyzden dalsie natacanie-takze si vobec neoddychnem 😀
prave skoncil gregoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor 😀 😀 😀