Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

dzej
27. sep 2007

ale letí ten čas, že? Se myslím člověk ani nevzpamatuje a už rodí 😀 Siss jak sis dala ten kalendář do alba??

sisstin
27. sep 2007

dzej: ten ticker? Klikni na to..hodí tě to na jejich stránky..tam si ho vytvoříš..a pak ten HTML kod, co ti to vyhodí zkopíruješ do popisu alba 😉

dzej
27. sep 2007

tak vytvořeno bych měla a co s tím kodem? Jak do popisu alba? Nechápu ☹ ☹ ☹

sisstin
27. sep 2007

dzej: no zkopči to do popisu tvýho alba 😉 dej moje albumy..upravit...ti tam skočí ten popis..a tam to nakopíruj 😉

dzej
27. sep 2007

Siss jsem to asi nějak dodrbala, dala jsem tam ten kalendář a bylo to Ok a pak jsem si zadala nový album na to mimčo černobílý a je všechno pryč 😢

sisstin
27. sep 2007

dzej: to nemusíš dát nový album...na to mimčo..akorát to odraž párkrát enterem..a zas to tam vlož 😉

dzej
27. sep 2007

Siss ajo, už se to nějak umouřilo 😀 tak díky za radu. Už mám aspoň přehled kdy rodím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hahahaha

sisstin
27. sep 2007

dzej: už jsem jukla 🙂 😎

dzej
27. sep 2007

dobrý ne?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
27. sep 2007

dzej: jo 😝

dzej
27. sep 2007

tak já se jdu najíst protože mám strašnej hlad a jdu se chystat ke kadeřnici. Ahojky, mějte se!!!

sisstin
27. sep 2007

dzej: ahojky 😉 🙂

tinni
27. sep 2007

Ahojte kocky, ste tu? 😕

sweetberry
27. sep 2007

ahojakj tinni

tinni
27. sep 2007

ahoj sweet, ako sa mas? 😉

sweetberry
27. sep 2007

malinka je chorucka ma zapal strdeneho uska takze sme domka a ty vy??

tinni
27. sep 2007

no to mi je luto, chudatko ☹ my sme boli vo Wellness Patince, ale dostala som kramy, takze sme uz dnes sli aj domov... tak som sa tam tesila, boli sme aj s kamaratmi, a ja som cele dva dni plakala na izbe od bolesti 😢
a ako vam ide snazilkovanie?

kuko7
27. sep 2007

cavte babulky, dam vam jednu intimco otazku, tak dufam, ze neva....mali ste niekedy v tehotenstve pocit, ze sa vam prekrvuje pipina a klitoris a je to take zvlastne...neboli to len to tak omina...a aj ta kost tvrda spredu pipini....no neviem ako to mam opisat....dufam, ze pochopite. 😝

sisstin
27. sep 2007

kuko: je to v poho..v těhu je to tam všechno moc překrvené 😉

kuko7
27. sep 2007

ok, lebo nevim ani ako to mam nazvat, proste mam taky zvlastny pocit aj na klitorise, ako keby ma ominal...no je to zaujimaveeee 😒 😀

sweetberry
27. sep 2007

tinni nuz zatial nic
hmmm...........co uz

kuko 😅 neviem ci som to az takto vnimala

tinni
27. sep 2007

a ako dlho sa uz snazite? 😕

sweetberry
27. sep 2007

juuuj no pol rok

tinni
27. sep 2007

no tak to je v pohode 😉 to pride 🙂

kuko7
27. sep 2007

sweet: ja vsetko moc vnimam, ale teraz ma jedna u nas marcoviek problem s krckom....skracuje sa jej....takze haluzim na kazdej veci, no ale ju to boli ked sedi a aj stoji a doktorka jej povedala, ze ho mam uz len 2 cm....chudatko musi ist do nemocnice. Mne minule isla do vnutra s tou vaginalnou sondou a povedala, ze je to ok a nic ma ani neboli, tak len som sa chcela spytat, ze ci to nemoze mat nejaky suvis....ale myslim si,ze ked sexik neboli, tak to je ok, nie? 😝

sweetberry
27. sep 2007

😀 😀 😀 ano moja

kuko7
27. sep 2007

😀 😀 😀

tinni
27. sep 2007

😀 😀 😀

sweetberry
27. sep 2007

😅

kuko7
27. sep 2007

😕