Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
27. sep 2007

co to děláte ženský 😅

sweetberry
27. sep 2007

😝 a co ti ja viem 😀 😀 😀 😀

tinni
27. sep 2007

☹ ☹ ☹

sweetberry
27. sep 2007

tinnii co jeeeee 😒

kuko7
27. sep 2007

siss: trosku nam zaharasilo 😀

tinni: 😕 😕 😕

terrezka
27. sep 2007

achoj, jak moc maldý mamči a budoucí mamči tady jsou?? já si občas v poradně v porodce připadám nejmladší... ale třeba se mi to jen zdá... 😀

sisstin
27. sep 2007

holky..ta flow je mi podezřelá, že se fakt vůbec neozve 😕

sisstin
27. sep 2007

terezz:vesměs všechno do 25 😉 ale holky jsou hodně okolo 20 😉

sweetberry
27. sep 2007

ja som rodila ked som mala 19 v ten rok som oslavila 20tku teraz mam 25

tinni
27. sep 2007

som znicena z tych kramov... som sa tesila do Patiniec a h.... z toho ☹ sme si chceli s Risom trosku uzit, kamarati by nam malicku postrazili, no a cely cas som akurat lezala v bolestiach ☹ a bola neprijemna ☹

sisstin
27. sep 2007

tinni: sis měla vzít prášky 😉 jo..ale ty kojíš co 🙄

sweetberry
27. sep 2007

tinni moja ja viem mrcha nie nadarmo ju tak volame ked nas tak trapi krcami

tinni
27. sep 2007

ja som sa ladovala panadolom, aale nepomohlo ☹

sweetberry
27. sep 2007

mojaaa a este kojis ze??ci nie??ak nie adj si nieco normalnejsie teda nie tak normalne ako nejaku silnuu tbl

sisstin
27. sep 2007

tinni: no to je slabé..to chce ibalgin, surgam nebo nalgesin 😉

tinni
27. sep 2007

no ja este kojim, a dala som si ten panadol femina...
som zvedava, kedy sa zase niekam takto dostaneme, ze nam aj malu postrazia a my si to uzijeme ☹

sisstin
27. sep 2007

tinni: já ho chtěla vyzkoušet..ale u nás v lékárně ho vůbec nevedou 😕

megie
28. sep 2007

ahojte dievčence 😀

aky upršaný den dneska... ☹

už sa flow ozvala? je niečo nové? 🙂

sisstin
28. sep 2007

megie: neozvala..ale jdu jí napsat..ale mám tucha, jestli neodjeli do Košic za rodičema 😕 😕 😕

kim.j
28. sep 2007

Ähoj je mi 23 mám tří letou dceru a snažíme se o druhé které se nám moc nedaří.Tak budu ráda když se tady budu s kym mít o tom popovídat,je to docela šílené když se čeká a ono nic.Ted jsem zvědavá jestli se to zdaří. 🙂

sisstin
28. sep 2007

kim.j: ahojky 🙂

megie
28. sep 2007

ahojky kim.. vitaj. Koľko máš ročkov a koľko sa už snažíte? ked môžem vedieť... 🙂

siss... no, to je možné..ked sa neozýva. 🙂

sisstin
28. sep 2007

megie:kdy už končíš v práci? U nás je dneska státní svátek 🙄

megie
28. sep 2007

pracujem do štvrtka.. od 5.10. mám materskú... (ja som v 33tt) 🙂

sisstin
28. sep 2007

megie: no jsi 33+ něco..jasný...kůn to tak bere 😉 jsi dobrá..makáš až do úplnýho konce..ale tvoje Dr. by ti asi taky jen tak nedala PN co..to byla jak ta moje 🙄

kim.j
28. sep 2007

megie...moc ne asi 3měsíce ale já mam docela i strach když se mi narodila malá tak hned asi po pulroce jsem otěhotněla zas šla jsem na miniinterupci,protože jsem byla vysílená ted vim že to byla chyba,mam strach že do toho nemužu přijít znova.A to druhé tak jednou a byla jsem těhotná tak se ted bojim. ☹

sisstin
28. sep 2007

kim: no tak to bych šla teda taky na interupci.. 😒 ..ale podle mě to s tím nic nemá..dneska už to dělají profesionálně...spíš pracuje psychika 😉

kim.j
28. sep 2007

sisstin....asi jo od pondělka jsem se vrátila do práce jen brigádně abych mohla bejt s malou a nemyslela na to.Jsem nervozní 16se rozhodne.Jenom je mi divný udělala jsem si 16 ted mamatest a oba mi vyšli udělala jsem si jinej a nic. ☹

sisstin
28. sep 2007

kim: já taky měla mamatest...a byl pozitivní..prej je docela spolehlivej 😕 už i před očekávanou MS 😕

megie
28. sep 2007

kim, neboj, aj ja som bola, a vidíš, čo mi svieti v pase 😉 😀 Inak držím palčeky 😵

siss, hej aj moja je taká, pokial nie sú problémy, tak ani len 8týž. pred TP nedá materskú. Idem normálne 6t. pred TP. 😒