Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
2. okt 2007

halo, kocky, kde steeeeee??? Pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

sisstin
2. okt 2007

tinni: 😝

tinni
2. okt 2007

cau siss, ako sa mas? 😉

sisstin
2. okt 2007

tinni: no jsem taková unavená..ale jinak pohoda..akorát jdu na monitor ve tři..a se mi teda nechce 😒

tinni
2. okt 2007

no vsak zachvilku uz to budes mat za sebou 😉

sisstin
2. okt 2007

tinni: rodit taky nechci..já se bojim bojim 🤐 🙄

tinni
2. okt 2007

neboj, nic to nie 😉

sisstin
2. okt 2007

tinni: v noci mi furt teklo mlezivo a bylo mi tak divně, jsem měla panickou hrůzu, že začnu rodit 😨 🙄

kuko7
2. okt 2007

ahojte babulky, vidim, ze tu vediete debatku o porode....inak aj ja sa rosku bojim, ale myslim, ze je to normalne, ved ide o nieco nove, nepoznane,ale zaroven mooooc krasne 😉
siss neboj, utecie to ako voda a potom budes len spominat a tesit sa z malickeho 😀

tinni: ty si mala epiduralku? 😕

tinni
2. okt 2007

kuko, mala... a zachranila mi zivot 😀 inak by som asi umrela od bolesti 😝 s epi to bolo uplne v pohode, ja mam na porod len tie najlepsie spomienky... 😵

kuko7
2. okt 2007

aj ja nad nou uvazujem, len sa bojim ab i to dobre pichli....no som presvedcena,ze by som si ju dala ak by to bolo nutne a urcite si ju zaplatiiim. 😀
A ked mas epi, tak aky je to pocit? Ako vnimas bolesti a porod? 😕

sisstin
2. okt 2007

já si ji dát nechám určitě, když to půjde..a tady je zadarmo 😎

tinni
2. okt 2007

kuko, bolesti som po epi ziadne nemala, len take stahy a to vobec nebolelo...
inak mne ju pichali na trikrat a som v pohode, tri hodky po porode som uz chodila 🙂

kuko7
2. okt 2007

no tak potom sa neboj...bude to ok. ved niekde robia s epi aj cisarak....takze si predstav, ze ta rezu ked mas epi...ked zabrani bolesti pri cisaraku, tak potom aj pri normalnom porode, nie? 😅

pipi1211
autor
2. okt 2007

ahojteeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
2. okt 2007

pipi: kuk 😀

pipi1211
autor
2. okt 2007

ako sa mame? 😉

sisstin
2. okt 2007

pipi: dobře..monitor v pohodě..žádný kontrakce..hurááá 😎

pipi1211
autor
2. okt 2007

a co kedy ideme rodit?

sisstin
2. okt 2007

pipi: tak na konci října 😝 😅 😅 😅

pipi1211
autor
2. okt 2007

no som zvedava 😵 akurat dnes som kukala video kde som este mala brusko a potom z porodnice.... ani sa mi tomu nechce verit ze mala uz ma 4 mesiaciky ☹

sisstin
2. okt 2007

pipi: co je na tom smutného? 😕

pipi1211
autor
2. okt 2007

to ze to tak rychlo ubehlo... ani nie ze smutne,ale.... ja neviem proste strasne rychlo to leti ani sa nenazdam a uz mi tu bude behat po byte... 😅

kajule
2. okt 2007

Pipi, máš pravdu, strašně rychle to utíká. Jsem ráda, že mám Páťu teď tady vedle sebe, ale na druhou stranu to bříško mi chybí. ☹

pipi1211
autor
2. okt 2007

no ako kukam dnes sa tu toho moc nepopisalo 😅

kuko7
2. okt 2007

ajooooj pipi 😀

bielanevesta
2. okt 2007

Ahojte baby. Na chvíľu sa k vám votriem lebo som zvedavec zvedavý 😀 Čo je s Ivankou?? má sa dobre ona a bábätká???

sisstin
2. okt 2007

bielanevesta: hele..na tu jsem už i zapomněla 😅 😅 😅 😅

bielanevesta
2. okt 2007

Sis ja som si na ňu spomenula práve dnes tak preto sa pýtam 😉

pipi1211
autor
2. okt 2007

no neviem co je s ivankou ale baby ju tu raz zprdli ze klame a tak sem uz nechodi.....