Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
22. jan 2008

mexx: zostavame 🙂 vyznam oboch sa mi paci a aj k priezvisku sa hodia 🙂 Alex Mihalsky a Esterka Mihalska 🙂

a kedy zhruba by ste chceli mat svadbu?

mexx
22. jan 2008

No, to uz je urcene, bude to 16. augusta. 🙂
No a mas pravdu, hodi sa to aj priezvisku. Tak som uz zvedava, ze co to bude... 😵

weroni
22. jan 2008

mexx: tak to dufam ze vam vyjde dobre pocasicko 🙂
drzim palce na pripravy ak budes potrebovat nieco z okolia GA tak sa ozvi - mozno v niecom poradim 😀
no ja musim ist, za 10 minut ucim a potom az do vecera takze zatial papa 🙂

pipinka
22. jan 2008

ahoj holky, nevím jestli mezk vás můžu, jelikož nevím zda jsem snažilka nebo těhotná. Byla jsem v nemocnici na poizorování s miminkem, na kontrolních odběrech mi řekli, že miminko buď samovolně zaniklo, nebo je tak ve 2 nebo 3 týdnu. Po propuštění z nemocnice mi naměřili HCG 80, začala jsem krvácet a pak už jsem měla jen slabou menstruaci, nyní menstruace doznívá, motá se mi hlava a těhotenský test udělaný dnes ráno, vyšel opět pozitivně

sisstin
22. jan 2008

pipinka: tý jo..tak to nic moc 😕 kdy jdeš na nějaký testy? 😕

pipinka
22. jan 2008

sisstin: zítra jdu k doktorovi tak se uvidí. ale myslím si, že spíš tam nic nebude.Myslíš, že můžu mít nějakou naději?

sisstin
22. jan 2008

pipinka: já nevim 😒 já se v tom nevyznám...ale byly i holky, co krvácely..a mimča maj..tak musíš věřit 😉 😉

pipinka
22. jan 2008

věřím v to moc, ale nechci být zítra moc zklamaná. Až budu potřebovat na wc, tak zkusím udělat ještě jeden test a uvidím. Už aby bylo ráno

sisstin
22. jan 2008

pipinka: no budu na tebe myslet 😕 ale on ten pozitivní test je bohužel i u zamlklého těhu 😖

pipinka
22. jan 2008

aha, no tak to moje naděje upadla uplně. Už nemám ms

sisstin
22. jan 2008

pipi: navíc MS při těhu je dost n epravděpodobná 😒

arabeska
24. jan 2008

ahoj,
tu uz nik nexodi?? ☹

sisstin
24. jan 2008

arabeska: já 😀

kuko7
24. jan 2008

Ahojte babulky, ako sa mate? 🙂

arabeska
24. jan 2008

sis,vedela som ze ty ma nezradis 😀 😀 no a ako sa ma petko?ako ti ide mamickovanie?

kuko:odpadla som ty uz si v 33tt?jezis,teraz si bola len na zaciatku 😲

sisstin
24. jan 2008

arabeska: dobrýý..on je hodnej..spí celou noc..akorát trošku zlobí s jídlem..ale dá se to 😉

kuko: jsi zrušila albumy? 😲

kuko7
24. jan 2008

arabeska: no cas letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

arabeska
24. jan 2008

ale to je brutalna ryxlost 😀 😝

siss,tak to je dobree,mne zas branus iba papa a papa a vazi 7800 😲 😀 😀

kuko7
24. jan 2008

Keby si vedela ako mi to ide teraz pomaly....jauz by som to mala najradsej za sebou 😀

pipinka
24. jan 2008

holky prosím vás, když je žena těhotná, musí mít zvětšenou sliznici nebo ne?

sisstin
24. jan 2008

arabeska: my jsme byli na tříměsíční ted..a má 5240g..jako jí normoš..ale děsně mu to trváááá 🙄

kuko7
24. jan 2008

siss: hej, lebo mi pisala taka krava IP a drahy povedal, ze si to mam radsej zmazat ze na net chodia vselijaky ludia...tak som si to vymazala....ved si pamatas ako vyzeram,a ked sa drobatko narodi, tak mi napises mail a ja poslem foto 😀 😀 😀 😀

sisstin
24. jan 2008

kuko: no krav je tu dost teda 🙄

kuko7
24. jan 2008

tak vies o com hovorim....a ked ma niekto za potrebi robit tehule nervy, tak ja sa teda nenecham a chcem mat svaty pokoj...nechodim sem koli nervom, ale koli relaxu a ked si chcem pokecat o niecom co ma zaujima, tak necapem tie kozy.Ale co uz, nemozu byt vsetci taki ako my, no nie? 😀

nemo1985
24. jan 2008

Ahojky holky, já MS čekám v pondělí 28.1.
O první mimi jsem přišla v 8tt (zamlklé těhotenství)
Hrozně mě bolí prsa, každý den vypiji půl litru mléka, a to mléko já nemusím, pobolívá mě trošku v podbříšku.
Je to už půl roku, co jsem po revizi. Včera jsem zkoušela test, a je tam jen jedna čárečka.
Ale předtím mi test ukázal až 3dny po zpožděné MS

sisstin
24. jan 2008

kuko: já sem taky skoro dva měsíce nechodila kvůli nim..ale už mě to přešlo 😉

nemo: já ti v tomhle neporadim 😒

kuko7
24. jan 2008

siss: tak taku velku radost im zasa neirobim 😉 ale ten album som si radsej vymazala, ved teraz mi mozu aj na hlavu vyliezt....ja za to nemozem ked niekto zavidi, nech si zavidi, nie? 😀

arabeska
24. jan 2008

kuko,no ja uz fakt neviem co si mam tu o tom mysliet,co prosim ta vadi nejakej krave na tvojom albume?a este ma pripomienky.vrrrrr 😠 😠 😠

hedunecka
24. jan 2008

tak mne minule pisala jedna ze preco nexavam malu sedet a tak..co jej to zakazem ked sa stale bere hore a inak uz ani nechce byt..ja som rada ze aspon tak je tixo

sisstin
24. jan 2008

hedu: já taky koukala, že sedí..ale i ona brzy pásla hezky...tak je holt vepředu ve fyzickém vyvoji 😎