Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
10. feb 2008

siss, dik za podporu 😉

sisstin
10. feb 2008

tinni: no uvidíš, jestli dojde MS 😉 ...v nejhoršim bys šla na miniinterupci 😒 ...

tinni
10. feb 2008

aky je rozdiel medzi miniinterupciou a interupciou? ja by som sa bala, ze uz potom nebudem moct mat v buducnosti deti, ked budem chciet...

hedunecka
10. feb 2008

tinni ja ti pridem pomoct 😀 mne by to nevadilo aj keby si mala dvojicky 😅

tinni
10. feb 2008

😀 mi mozes prist pomoct aj teraz 😉

sisstin
10. feb 2008

tinni: to je blbost..mini je nějak do 8tt..nebo tak nějak 😉 v dnešní době už je to rutina 😉

tinni
10. feb 2008

no lebo su take pripady, ze potom uz nemohli mat deti...
a aky je rozdiel mezdi tou mini interupciou a normalnou?

sisstin
10. feb 2008

tinni: ta mini je asi jenom revize..a ta normoš se už zas dělá nějak jinak 😉 asi 😕

tinni
10. feb 2008

a to co je revize?

sisstin
10. feb 2008

tinni: to je výškrab dělohy..to se dělá třeba při zamlklém těhu 😉 přijdeš si lehnout..a ještě v ten den jdeš domů 😉

tinni
10. feb 2008

aha, jasne... a to je setrnejsie?

hedunecka
10. feb 2008

😔

tinni prisla by som nerob to budes to lutovat.. ☹ ja to lutujem kazdu sekundu ☹ ☹ 😔 je to strasne

sisstin
10. feb 2008

tinni: no asi..já nevim 😉 při normoš si asi trošku poležíš přes noc.. 😉 ale nevim 😉

sisstin
10. feb 2008

tinni: čím dřív, tím líp..to je jasný 😉

hedunecka
10. feb 2008

interupcia je jedno a to iste domov ides este v ten den a je na dr.ako ti to spravi bud bude vsetko ok a budes moct mat dalej deti alebo to spravi nejaky masar a mozes ist.. 😔

sisstin
10. feb 2008

no asi tak 😕

sisstin
10. feb 2008

tinni: musíš uvážit situaci..abys toho fakt nelitovala 😒 já bych v mý situaci určitě šla..ale je to na tobě..a třeba vůbec těhu nejsi 😉

lia
10. feb 2008

tinni ☹ ,mas to tazke,ja viem,ale zase by to bolo zlate keby ste mali o devat mesiacov dalsie miminko.Bec by mala kamosku alebo kamosa a to k tomu surodenca 😉
budes to mat ale najtazsie ty ☹
kde si rodila,v ruzinove??

tweety22
10. feb 2008

tinni, ja som mala missed abort a asi v 9tt mi robili kyretaz - vyskrab a mozem povedat jedno, ze zalezi jedine na doktorovi ako ti to spravi a ci potom budes moct mat dieta... babam, ktore mali missed sa spravali v pohode, bola tam ista lutost a ja som v jednom kuse plakala takze aj ten doktor si dal (si myslilm) zalezat a robil to poctivo ale baby co tam prisli dobrovolne na potrat tak tie boli pre doktorov iba kusy a zrejme im asi velmi nezalezalo na tom ako to spravia, kazdopadne ja som bola do dvoch mesiacoch znovu tehu a uz uspesne ale aj tak si myslim, ze ist na potrat pokial nemusis z neviem akych hroznych dovodov tak radsej nechod... ono to podla mna strasne posobi na psychiku zeny a vycitky ostanu navzdy 😖

tinni
10. feb 2008

kocky, ste tu?

sisstin
10. feb 2008

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1025887

tinni:ještě chviličku budu 😉

tinni
10. feb 2008

pekny korzetik 😉

lia, ano, rodila som v Ruzinove, preco? 🙂

lia
10. feb 2008

tinni,ja mam dva kyrety za sebou ☹ a ked budes naozaj tehu,mozem ti len tolko povedat,ze to je velikaaansky dar od boha.
aj ja som bola v ruzinove.akeho doktora tam mas??

weroni
10. feb 2008

no baby ja kukam - dnes sa to tu normalne rozprudilo 😕 😅 🙂

tinni: no tak najprv nas tu zuzka napinala ci je tehu a teraz nam bude rebro vyskakovat od zvedavosti ze ako je to s tebou 😀 😝
v kazdom pripade ked uz budes mat stopro spravu ci ano alebo nie tak daj vediet 😉 🙂 a neboj, zvladla by si oboje 🙂 - kamoska otehotnela ked mala jej prva dcerka asi 4 mesiace 😅 😝 ale zvladla to 🙂 ja by som to osobne nechcela, druhe babo by som chcela ked prve bude tak trojrocne - myslim vtedy otehotniet 😀 kvoli tomu ze mu to uz aj tak vysvetlim a tak.. ale zase v takom ranom veku si to akosi dieta neuvedomuje este a aspon neni taky rozdiel medzi surodencami, no ako sa vravi - je to pravda, vsetko ma svoje pre aj proti...
bude to tak ako to ma byt tak to ber 😉 drzime palce 🙂

hedu: ako sa ma tvoja princezna krasna? 🙂

baby zajtra 3Decko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵

tinni
10. feb 2008

lius, mam tam dr. Otapkovu, byvalu Vlckovu-vynikajuca lekarka...

weroni, dakujem 😉

weroni
11. feb 2008

tinni: ty chodis otapkovej do senca? 😕 aj ja 🙂

hedunecka
11. feb 2008

weroni ahoj mame sa super dnes ideme na druhe ockovanie a na vazenie tak som zvedava 😀 😀 vcera sme boli prvy krat bez kocara na prexadzke /kuk albumik/a malej sa hroooooozne pacilo

ahoj tin drzkam ti palceky aby to dopadlo ako by si chcela ty lebo tak jak baby pisu je to hrozna vec 😔 a ten kto si ju prezil vie o com pisem 😔

tweety moje slova ☹

hedunecka
11. feb 2008

dakujeme tinni 😉 😵 😵

hedunecka
11. feb 2008

no tak sme spat hajka ma 6740g /za 5mes.pribrala 2970g/takze pekne
ockovanie sme prezili neplakala lebo ju tam zabavali..

tinni no co ako?

tinni
11. feb 2008

halo-halo, ste tu? 😕