Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

luciask1986
11. mar 2008

weroni je peknucky tak aj tebe pekny den

tinni
12. mar 2008

ahojte 🙂 dufam, ze sa tu aspon niekto najde 😀

pipi1211
autor
12. mar 2008

ahojte ako sa mate baby? 🙂

kuko7
13. mar 2008

Ahojte babulky, ako sa tu mate? JA mam chvilku casu, lebo malicka buvka, tak idem hodit nejake foto do PC 😀

lucia31
13. mar 2008

ahoj kuko, musim sa priznat, ze som tvoj pribeh sledovala od zaciatku, este v teme snazilky 🙂 , ked si cakala na vysledky tehu testu, do toho svadba a tak...a teraz tu vidim krasny vysledok v podobe nadhernej Alicky 🙂 prajem Vam vela zdravicka a radosti zo spolocnych chvil..

tinni
13. mar 2008

ahoj kuko, zo srdca ti gratulujem k nadhernej Alicke 😵 tak si sa dockala 😀

pipi1211
autor
13. mar 2008

dobre ranko baby co je nove? 🙂

tinni
13. mar 2008

ahoj, ako sa mate?

pipi1211
autor
13. mar 2008

ale celkom fajn len mala mala laringytitu tak sme mali vecelo ☹ ☹ ☹ ☹ ale nastastie uz je to ok 🙂

weroni
14. mar 2008

jej kuko ani nevies ako hrozne sa tesim s tebou - malicka Alicka je uplne uzasna 😵 strasne krasne dietatko - vacsina deticiek je taka "pohuzvana" po porode - ona je taka... krasna 😵

dzej
14. mar 2008

weroni ahojky, jak se daří?? Já už se nemůžu dopočítat, chci to mít za sebou ☹

weroni
14. mar 2008

dzej: super mame hafca (mrkni album 🙂 😵
neboj ani sa nenazdas a dojde to 🙂 uz sa tesim ked podas hlasenie 😉

dzej
15. mar 2008

weroni jůůů super hafík, bude hlídat mimčo. Jinak jsi v pohodě?? Mě už to nebaví 😠 to víš, že podám hlášení. Tak hezký víkend.

weroni
15. mar 2008

dzej: je uplne perfektny, taky mudry - poslucha na jedno slovo, na manzela velakrat vyskakuje od radosti - na mna sa pokusil len raz a to som mu povedala ze nesmie len co naznacil ze zdvihne labky zo zeme - odvtedy ani jeden pokus a to mozem mat zradlo v ruke hocico - proste ako keby to citil ze nemoze 😵
necha sa mojkat, tuli sa, vidno ze velmi potrebuje lasku - kupili sme ho z utulku, ma na brusku ranu po nejakom pichnuti ale dost hnusnu - brusko ma normalne prepichnute ☹ diera kadial mu ta tyc na ktoru sa napichol vliezla dnu a aj vyliezla von ☹ tak mu to macam v repiku - to vzdy lezi a ani sa nepohne, labku mi dava a tak 🙂 je perfektny a vola sa Hugo 🙂

mna zatial tehu velmi bavi lebo mimco sa hemzi skoro stale, akurat ze uz pomaly zacinaju take elektrizujuce supy do mechura 😀 ale okrem toho ze chodim milionkrat za den na zachod tak je to super 🙂 (aj ked, priznam sa ze sa troska obavam co bude v deviatom mesiaci ked uz teraz takto curam...) 😅

pribrala som uz 13kil inac 😀

tonicka
15. mar 2008

ahojte. Nakukam sem ci tu vobec este niekoho poznám 😀

pipi1211
autor
16. mar 2008

dobry vecer najde sa tu niekto? 😉

kuko7
16. mar 2008

lucia: jeeej to je naozaj pekne, ze niekto na mna takto mysli 😀 som rada, ze sa ti paci nase stasticko.....a aj vy ostatne babulky ste ma potesili, ze sa vam ten nas pokladik tak zapacil....a keby ste vedeli aka je dobrunka 🙂 moje srdenko 😵 😵 😵 dakujeeemeee 😀 😀 😀

tinni
17. mar 2008

ahojte kocky, este sem chodi vobec niekto???? 😀

tinni
17. mar 2008

ale baby, kde steeeeeeeeeeeeeeeee 😲

weroni
18. mar 2008

no fakt to tu nejak vymiera 😅

roxy
18. mar 2008

asi to tu bude chcet nejaku novu krv...možno sa pomalinky pridám...ale asi fakt len pomalinky 😀

mexx
19. mar 2008

No ved pridajme sa vsetky, nech to tu ozije...ved do tejto kategorie patria asi vsetky baby, nie? Teda...ak aj tie, ktore len planuju... 😅 😉

flow111
19. mar 2008

ahojte, no pozeram, ze sa akosi nestretavate... co sa deje? mate asi vela prace s drobcami a tak no ja to poznam tiez nemam cas na nic 😅 nic nestiham... akurat sme boli vcera u dokiny a maly ma 71cm a vazi 8,5kg, vraj nejako kysne 😀 😀 no ale co mam spravit ked mu chuti ze? 😀

sue250
19. mar 2008

Caute baby, potrebujem radu, antikonc.tabletky som vysadila 8.2, 11.2 som dostala ms, plodne dni som mala od 23.2 do 29.2 s priatelom sme skusali ci by sa to podarilo otehotniet na prvykrat (aj ked to v dnesnej dobe je zazrak) teraz ms mi meska 7 dni, je mi zle, mam zavraty, nafukuje ma stale sa mi odgrcuje, bazalnu teplotu mam dva tyzdne stale 37,4, bolia ma neskutocne prsia tak som sla za gynekologickou povedala ze mam opuchnutu maternicu ale ze mi urobi ultrazvuk v stredu, inak este som si robila v pondelok test a bola tam druha palicka ale jemnulinka len vonku sa na nu dalo pozriet, dnes mi robila ultrazvuk povedala ze mam vajecniky v poriadku i maternicu ze tehotna nie som ze asi mi chyba zensky hormon a ze v buducnosti tazsie otehotniem ale ja som sa citila zle a kupila si test zas dve palicky (iny druh testu) teraz ta druha uz bola silnejsia, tak som je volala ze sa objavila druha palicka a ona ze testy nie su spolahlive, ako chapem skor ked sa tam neukaze druha palicka a je tehotna ale naopak? Mne ide o to ze v piatok letim do Prahy a som sa chcela opytat ci mozem letiet ona ze nevie, ja mam z toho chaos nemozem otehotniet podla nej a na teste dva palicky) je mozne ze ultrazvuk este nic neukaze ked som podla tehotenskej kalkulacky v 5 tyzdni

roxy
19. mar 2008

no ja este neiesom ani v stadiu snazilkovania... 🙂 ale hlavne je ze uz presne vieme ako sa nase buduce babatka budu volat 🙂

mexx
20. mar 2008

Roxy, a ako sa tie vasa babatka budu volat? 😉 Ani my este nesnazilkujeme, ale uz planujeme... 🙂

weroni
20. mar 2008

roxy: hojky - dalsia z okolia galanty? 🙂

roxy
21. mar 2008

no ja som priamo z galanty.ty odkial???
no budeme mat Lauru a chlapčeka Filipka... 🙂
no moj priatel sem tam nadhodí že no už by sme sa mohli začat snažit ale ešte asi musime počkat 😅

weroni
21. mar 2008

roxy: my byvame vo Velkych Ulanoch - to je od Ga cca 20 km 🙂

sangria29
21. mar 2008

ahoj, chcela by som sa spýtať na test, ktory ked som si robila po 5 dnoch mi asi vyšiel negatívne, ale nie som si istá, pretože tam bola jedna čiarka a akoby taky dalej pokračoval tien z toho pásika. neviem, či sa to rozmazalo, alebo čo sa stalo...ale druhá viditelná tam uz nebola.
vie mi niekto poradit??