Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana_t
8. mar 2008

ano, mladica uz ani nie... vsak mam v lete 24..ale nie 😀 len ma uz trosku stve, ze uz skoro rok neuzivam HAK...ale moja lekarka mi stale hovori: "Zuzka, dokial sa vam neupravi cyklus a hormony . to je vsetko koli HAK, tak nemam ani cakat, ze sa nieco podari"....no ale uz nejako dlho cakam...

ako sa ma Becuska? a Riso posluchaaaaaaa? 😀

weroni
8. mar 2008

zuzi: to je blbost nie? ze tak dlho musis cakat 😕 teda ja ked som pred dvoma rokmi vysadila som tiez myslela ze aspon pol roka treba cakat kym sa "telo da doporiadku" ale som sa neskor dozvedela ze je to blbost - ze vlastne po uziti poslednej tabletky uz o 24h je vsetko cim ucinkovala na organizmus prec... 😕

zuzana_t
8. mar 2008

no, vsaj mi to nejako dosahalo cyklus... sak mi pride mrcha len po vyvolavacke...ale kupila som si alchemilkovy caj, idem skusit prirodnu bazu 😉

weroni
8. mar 2008

zuzi: drzim palec - ale to uz vies 🙂
ako dlho si brala tabletky?

dzej
8. mar 2008

ahoj weroni, jak je??

weroni
8. mar 2008

dzej: hojky 🙂 my sa tu nejako nevieme stretnut 😅
pocuj tebe sa to nebezpecne blizi 🙂 My sa mame fajn, priberame a hoci sa z toho tesim, chrbat moc nie 😒 zacina ma bolievat vecer - nepomaha ani cvicenie ani plavanie ani fitlopta ☹ ale nie kazdy vecer je to take zle - len obcas - len sa desim co bude v deviatom mesiaci 😅

a vy ako? vsetko nachystane? 🙂

tinni
8. mar 2008

ahojte, je tu niekto? 😕

zuzana_t
8. mar 2008

jaaaaaaaaaaaa

tinni
8. mar 2008

akooooooooo???????? 😉

zuzana_t
8. mar 2008

aaaale, kukaaaaaaaaaaaam miss 😉

tinni
8. mar 2008

fakt? 😀 a je to dobre? mna uz to nejak nebavi...

zuzana_t
8. mar 2008

nooooooooo, ani moc nie.. ale mame novy tv, tak si vychutnaaavam 😀

tinni
8. mar 2008

aha 😀 no idem si aj ja vychutnavat, zatial pa 😉

kuko7
9. mar 2008

Ahojte bambulky 😀

manzel mi dnes priniesol do nemocnice pocitac, lebo mi tu uz riadne hrabe a aby som sa trosku odreagovala

Chcem sa Vam v prvom rade podakovat za gratulacie a zablahozelat dalsim novym mamickaaaam

No cim by som asi tak zacala....v prvom rade mala je to najuzasnejsie stvorenie na celom svete a je pre mna najdolezitejsou osobou pod slnieckom ale to asi babatko kazdej z nas, nie? O to viac ma trapi, ze ma tu hnusnu zltacku a musi sa cele dne len ozarovat pod tou lampou, kt. ma akoze pomoct Je mi jej tak luto aj ked jej to vobec nevadi a prespinka celu dobu ako tam je P. doktorka mi povedala, ze to ma koli tomu, lebo nema moju krvnu skupinu ale manzelovu a tym padom jej krvinky neustale bojuju, tiez k tomu prispel moj tazky porod
Nechcem nikoh strasit a uz vobec nie tie babulky, kt. to maju este len pred sebou, kazdy poro je individualny, no ten moj, aj ked trval len 3 hodky bol HROZNYYYYYYYYYYYY Sice som mala epi, kt. mi pomohla k urychleniu porodu a otvaraniu, ale nestacila ani len zabrat lebo to bola sialena rychlost...akurat pri siti mi zabrala .....no ale k veci, malicku museli tahat kliestami, lebo mala kratku pupocnu snuru, co sa nedalo zistit ani cez UZV, bola to otazka sekundy a neviem si predstavit co by bolo, keby sa narodila v termine a bola by este vacsia.....moj manzelicek bol pri mne a tiez mu nebolo vsetko jedno, ked uz pri mne boli 9 lekari.....no nic moc (dalej nebudem rozoberat)
Ale teraz je pre mna aj tak najtazsie to, ze tu musim cakat kazdy den na to ako malej dopadnu vysledky z krvicky a kedy uz konecne pojdeme domov....je to na zblaznenie a uz tu asi treti den tak revem, ze to nejde ani len zastavit....no a este k tomu nemozem teraz ani kojit, lebo pre istotu moje mlieko davaju pasterizovat a az take ho moze malicka pit....no tak len kazde tri hodky odstrekujem ako dojka....este ze mam co a mliecka je zatial dost

tweety22
9. mar 2008

kuko,prajeme vela sil aj tebe aj malickej, nech ste obidve rychlo doma a zdravucke, neboj sa ked budes mat malu pri sebe v domacom prostredi tak zabudnes na vsetko zle co bolo

weroni
9. mar 2008

kuko mala je uplne super - tie fotky kde sa usmieva su uplne carovne 😵 mas nadhernu dcerku 😵 takze blahozelam, velmi velmi velmi ti drzim palce aby si to v tej nemocnici zvladla - verim ze to musi byt dost onicom ale uz len zopar dni a budete to mat za sebou 🙂 Malicka bude ok neboj, super ze mas mliecko, toto prekonate a potom si doma budes vychutnavat dojcenie 😉
Daj vediet ked bude nieco nove, myslime na teba 🙂

hedunecka
10. mar 2008

kuko neboj vsetko bude ok..za par mesiacov sa budes iba smiat a tesit sa s alicky 😉 ono su tie prve tyzdne najtazsie cim vsetkym musis este prejst.ja som si tiez myslela ze ked porodim budem mat vsetko za sebou, ale nebolo to tak. sice heidi mala zltacku slabunku ale trvala jej 2 mesiace/malo to aj vyhodu lebo stale spinkala/ale to trapenie-prisatie,laktacna kriza,bolest bradaviek,zapal prsnika/no je toho este vela cim musi zena po porode prejst aby mala pohodove a kludne kojenie a nazivanie si s babatkom 😉 ale kazda z nas to zvladne neboj
alicka bude coskoro fit a ty sa budes tesit ked uz budete domka a my ostatne na nove fotky co ti pribudnu v albumiku uz ziveho a krasneho dievcatka-alicky 😵 😵

kuko7
10. mar 2008

Ahojte babule, no dnes som obdrzala od lekarky dobru spravu zltacka ustupila a zajtra uz asi ideme domenko taaaaak sa vytesujem, ale aj tak sa nechcem moc predcasne , keby nahodou sa ta mrcha rozhodla vratit
Malicka je neskutocne dobrucka(zatial)...asi dospava tie dva tyzdne o kt. sa narodila skorej No neva zatial je to zlatiicko a ja ju taaaaaak moooc lubenkam....inak aj sa tesim, lebo tento tyzden, ked bude pekne tak mozeem ist uz aj von

weroni
10. mar 2008

kuko: pozdravujeme tu tvoju princeznicku - ukazovala som ju manzelovi a povedal ze je hrozne zlatucka 🙂 mne nejdu do hlavy tie jej usmevy - malo novorodeniatok sa takto usmieva 😵 😵 😵

hedunecka
10. mar 2008

kuko neboj uz to bude dobre 😉 a teraz ti bude este dlho takto spinkavat lebo zo zltacky deticky viac spinkaju

wero mne ked dali malu na izbu tak som ju v kuse fotila a prve video co som natocila bolo jak hadze usmevy stale 😀 😀 znicoho nic ..spinkala a len usmev od uxa k uxu a akurat som to vystihla aj na tom videu..a to robia male deticky a ked bola trosku starsia tak aj zvuky pri tom vydavala 😀 😀

weroni
10. mar 2008

hedu to fakt? 😅 tak to musi byt super 🙂 juj dufam ze aj to nase malicke bude taky smejko 🙂

zuzana_t
11. mar 2008

caute, uz ste poculi o laparoskopickom prasknuti folikulov? prave som sa vratila od lekarky, vraj mam krasne folikuly, ale asi nevedia sprasknut a vraj ked neprasknu, tak mi ich bude musiet laparoskopicky ....
robila mi utz, vrala krv a vraj aj sliznica je pekne nachystana... 😕

hedunecka
11. mar 2008

zuzi a ake ix mas velke??tusim pri 18-20mm praskaju a uvolnuju vajicko..no a liecia sa bud hormonalne abo laparoskopicky 😉
a kedy mas vysledky krvi?

zuzana_t
11. mar 2008

no, asi este dneska budu vysledky
neviem, ja som o tom este nepocula, ze by sa museli praskat... vraj sa byva s nemocnici 3 dni a robi sa to pri plnej narkoze 😕

weroni
11. mar 2008

zuzi: no to som este ani ja nepocula ale snad to pomoze 😕 drzime palce 🙂

hedunecka
11. mar 2008

zuzi ale ked su velke oni lubia prasknut aj same..vlastne folikul je obal ktory skryva vajicko a asi preto ti uz chcu prasknut aby sa vam konecne zadarilo 😉
ked sa operuje laparoskopicky urcite musis byt v narkoze lebo je to taka mala operacia

luciask1986
11. mar 2008

ahoj weroni ako sa mas?

weroni
11. mar 2008

luci: hojky 🙂 fajn akurat ze musim ist makat na praci do skoly.... nieco ako diplomovka- proste prakticka cast maturitnej skusky... a este som ani nezacala 😅 do zajtra vecera to musim zbuchnut lebo vo stvrtok to idem dat zviazat...
sme kupili hafca takze teraz sa od neho neviem odtrhnut - doteraz som s nim bola vonku 😀
a ty ako?

luciask1986
11. mar 2008

ja celkom fajn cukor mi dopadol dobre ,bola som aj na usg aj tam vsetko v poriatku este 19teho idem na treti odber krvy na vrodene vady .tak mas hava tak potom sa ozvy.ahoj

weroni
11. mar 2008

luci tak super ze ti to dobre dopadlo vsetko 🙂 hodila som inac hafca do albmumu mozes mrknut 🙂
no ja idem makat, krasny dnik 🙂