Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

moncicici
5. jún 2008

bebca ja stale neviem pohlavie a uz mam nakupene vecicky,mam ich viacej nakupenych ako je v albume,su aj neutralne veci a meno ja mam vybrate aj pre dievcatko aj pre chlapceka

bebca
5. jún 2008

ja viem monci ...... da sa aj tak nakupovat ale je to predsa lepsie ked vieš co budes mat a podla toho kupovat...

no budem musiet cakat a potom vyrazim na nakupy 😝

weroni
5. jún 2008

caute baby este to tu zije? 🙂

zuzana_t
5. jún 2008

ahoj weroni 😉

weroni
5. jún 2008

jeeeeeeeeeee zuzi cauko 🙂 ako sa mas? Nieco nove? 🙂

zuzana_t
6. jún 2008

ahoj weroni, nie, nic nove ☹ tebe sa to uz bliiiiiiiiiizi, ako sa citis? 😉

weroni
6. jún 2008

vobec mi to neprijde ze mam uz ist kazdu chvilu rodit 😀
ale moje malicke zlaticko ma pocuvlo - som mu povedala nech si brusko poriadne uzije kedze v nom je iba raz v zivote - zatial poslucha 🙂 vcera mi na poradni povedali ze sa vobec stale neotvaram aj ked mimus je uz poriadne nizko 🙂 asi to bude pekne na termin - ved mame pekne cislo 😀 08. 06. 08 😀

verynek
6. jún 2008

Ahojik holky,muzu se k vam pridat?? 🙂 jak se jinak mate?ja jsem ted dopekla buchtu a udela jsi kavu 🙂 😉

weroni
6. jún 2008

very jasne sak to tu riadne viazne v poslednom case treba novy vietor 😉

verynek
6. jún 2008

koukam,ze jsme tu tak nastejne s terminem porodu.JA uz bych nejradsi to nase zlaticko porodila hned 🙂 pripadam si jak velryba 😠 🙂 Vite holky co cekate a mate uz vse nachystane?????

luciask1986
6. jún 2008

ahoj veronika tak ja som uz porodila mam dievcatko a ma 5 tydnov ale vydim ze ty si este vzdy cela

verynek
6. jún 2008

Luciask: tak to gratuluju k holcicce 😉 ja mam termin 16.7.,ale malej v brisku je hodne zivej-cekame chlapecka.A jak se vam doma dari?

luciask1986
6. jún 2008

ahoj tak mala mi dostala v 3 tyzdny zapal pluc prestala mi dychat lezali sme na are a kazdy den som sa modlila nech ma neopsti bola intubovana dychal za nu ventylator teraz je uz z najhorsieho von dufam ze bude dobre

moncicici
6. jún 2008

weroni drzim palceky pri porode,uz sa neviem dockat na fotky babetka 😀

weroni
7. jún 2008

ahojte - zajtra mame termin 🙂

verynek
9. jún 2008

ahojky,o vikendu jsme byli s manzelem na chate tak proto jsem se neozyvala.
Luciask-budu taky drzet palce at uz se to vice neopakuje a prozivate jen same hezke chvile
Weroni-tak uz se jiste tesis vid? 😉

sue24
9. jún 2008

Ahojky kočky,
Luci nam sa stalo nieco podobne, poslal som ti IP, drzim vam moc palce 😉
A co weroni? Este ste 2v1??? 😎

moncicici
13. jún 2008

weroni uz porodila,narodilo sa jej dievcatko Ester (3150 g a 49 cm) dnes o 5:10 v Topolcianskej porodnici,porod bol bezproblemovy 🙂
blahozelam 😀 😀 😀 😀

luciask1986
13. jún 2008

weroni blahozelam ti k ester hlavne vam prajem vela zdravicka a radosti s malej

tinni
15. jún 2008

blahozelam Weroni a prajem hlavne vela vela zdraviiiiiiicka Tebe aj malickej 😵 😵 😵

moncicici
15. jún 2008

🙂 ahoj tinni

tinni
15. jún 2008

baby, kde ste vsetky???????????? 😕

moncicici
15. jún 2008

tinni ja som tu 🙂

tinni
15. jún 2008

monci, si tu este?

moncicici
15. jún 2008

som 🙂

tinni
15. jún 2008

a ako sa mas? 😉

moncicici
15. jún 2008

ja sa mam dobre,len som troska nervozna...
bo este som nepribrala ani kilo a ete necitim ani pohyby,len obcas zachytim srdiecko ako tlce,tak uz sa neviem dockat 26.6. bo idem na ultrazvuk a snad sa dozviem co to bude a ci je to v poriadku a konecne babo uvidim bo naposledy som ho videla v 12tt
a ty a co rebeka???

sue24
15. jún 2008

jeeej, gratulujem weroni, uzivaj si prve dni s miminkom a odpocin si po porode 😉

moncici, ja som necitila pohyby s terezkou asi az do 23-24.tyzdna.....vedela som, ze u prvorodiciek to byva takto neskor, takze som sa tym snazila nestresovat, ale skor na stresovali vsetky tie otazky tiet, babiek a vsetkych okolo mna, ze ci uz kope a jak ze este nekope a tak...no takze si taketo reci vobec nevsimaj a daj malemu cas......
viem, ze sa uz nevies dockat, ale este si s miminkom uzijes....to budu hodiny aerobicku a kickboxu v tretom semestri....ono ti to vynahradi, neboj 😉
a drzim palceky aby sa ti ukazalo pohlavie dietatka....ta nasa tajnostkarka nam to tajila az do 30.tyzdna a to mi nikdo neveril (ani priatel!!!) ze ja to stale neviem 😎 ....takze zelam kvalitne natocenie zadocka!!! 😀
...to bude radosti, ked budes vediet aku farbu mas nakupovat, co? 😵 sama si to dobre pametam 😵

sue24
15. jún 2008

weroni vlastne rodila piatok trinasteho!!! chcela ten hezky datum 08.06.08, a nakoniec je to este nevsednejsi a zaujimavejsi datum....som pevne presvedcena, ze bude stastny 🙂

luciask1986
15. jún 2008

ahoj pisala som ti ip dosla ti Zuzi