Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

bihan
19. sep 2007

Karkulka, neboj, aj Sisstin si to myslela, kým sme jej to nevysvetlili 😝 😀
Siss, no hej, dostala, ale bolesti má furt, kontrakcie nie sú dosť silné, ani epi jej nemôžu pichnúť (chcela vôbec?)...

sisstin
19. sep 2007

karkul: bud v klidu, já si to myslela taky 😔 😅 😅 😅 😅

megie
19. sep 2007

lily, my sme sa nesnažili, ja som brala tabletky, mám 20 a manžel 19 rokov... a ked sa malá narodí, tak budeme každý o rok starší. Prišlo to troška nevhod.ale ako som už písala, teraz sa samozrejme tešíme. 🙂

karkulka55
19. sep 2007

😀 😀 😀 😀 zas som o nieco mudrejsia 😅

ta vyvolavacka je fakt taka hnusna?? 😕 a to sa teda potom hned nerobi CR? to ju nechaju sa tolko mordovat? 😖

sisstin
19. sep 2007

megie: TM má 19? 😲 😲 Jáááááj 😀

karkul:CR je pro doktory až poslední možnost 🙄

bihan
19. sep 2007

Megi, to ste obaja také mláďatká? 😀 😵 My sme sa snažili, MM je už pomaly súci do starého železa, presne o 11 dní má 34... Siss, ten tvoj je na tom podobne, nie?

Karkulka, CR teda nie je žiadna výhra.. ja by som skôr doktorov prehovárala, nech mi to vyvolajú po nejakých 12 hodinách max...

karkulka55
19. sep 2007

to je teda, takto nechat mamicky trapit!! sak nezijeme v praveku, ked nejde inak, tak CR!

sisstin
19. sep 2007

bihan: no...34 mu bude za půl roku 😉 my jsme přesně o 10 let a pět dní 😅 😅 😅

karkulka55
19. sep 2007

bihan: no neviem, ja som taky panikar, takze keby mi to neislo, tak by som dr. asi pod krk chytila nech to zo mna vyreze 🤐 😔 aby sa mu nic nestalo...sak hedu beha po CR ako srnka...

bihan
19. sep 2007

Karkulka, ono to väčšinou ide, ale lekári nechcú vyvolávať skôr než po 24 hodínách.. ja osobne by som na cisára pristala fakt len ak by bolo ohrozené moje zdravie alebo mojej dcéry...
Siss, ste si to pekne naplánovali.. u nás je to 9 (resp. 8,5 sa mi zdá)...

sisstin
19. sep 2007

karkul: no hedu běhá..ale někde má pekelný problémy..CR je fakt poslední možnost, nejdřív se snaží vyvolat...nebo třeba otočit, když je to KP 😒

bihan: ale on je ryba..a já už skopec 😝

karkulka55
19. sep 2007

celkovo by som ja bola radsej za CR, ja sa toho normalneho bojim bojim 😅

inak bihan som kukala kde to vlastne ste 😅 tam musite mat stale teplucko, nie?? a je to nejaky francuzsky ostrov? teda patri to k fr.?

bihan
19. sep 2007

Karkulka, ja som bola tiež na začiatku tehotenstva presvedčená, že si toho cisára vydupem u doktora, preotože som sa pôrodu neskutočne bála... až kým som nevidela cisársky rez "naživo" a pár komentárov kamarátok, ktoré ho absolvovali... Je to operácia ako každá iná, ostane ti jazva a kopec bolesti... radšej si prežijem ten prekliaty nástrih 😅
No a čo sa týka počasia, tak momentálne nám to trošku spŕchlo, ale pomaly sa začína leto, teploty stúpajú 😅 😅 a odkedy sme sa presťahovali (v máji) ešte som na sebe bundu nemala 😉

megie
19. sep 2007

siss, no. Má, je o rok odomňa mladší. 😅 Keby sme mali už tak, že 26 a on 25, tak je to zanedbatelné... ale takto...Ja pomaly 21 a on 20... máličko je to, no. 🙂

bihan, hej, sme... 😀

sisstin
19. sep 2007

megie: no já bych nemohla mít chlapa pod 30...na mě to nějak není 😅 😅 😅

karkulka55
19. sep 2007

jeeee bihan aj jaaa chcem 😅 neznasam taketo pocasie ako u nas, zimu, fuj 😠
vam este len leto zacina??? vy ste uz po rovnikom? som si nevsimla...takze budete mat horuce vianoce? 😀 a kolko tam este budete byvat? booze tolko otazok 😅

megie
19. sep 2007

nuž...ja som sa nerozhodovala v 17tich podľa veku... mne sa proste zapáčil, chcela som ho, tak som ho aj mala. Vždy som s každým (nehovorím, že ich bolo milion)vydržala tak dva týždne, max. mesiac... Ale s ním, prešiel rok, dva, tri... Tri a pol a bolo bábo 😀 😀 😀

megie
19. sep 2007

...a bola svadba... 😀 😀 😀

bihan
19. sep 2007

Siss, v tomto sme na tom podobne 😅 teda môj bývalý bol len o 1,5 roka starší než ja, ale nebolo to ono.. ale zase by mi nenapadlo, že budem mať o toľko staršieho manžela... teda na ňom tie roky nevidieť, ale zase dátum narodenia nepustí 😅

Karkulka, ono to má svoje pre aj proti 😉 ostrov je maličký a cesta do Európy trvá 11 hodín (nehovoriac o cene 😅)... ale vianoce budem prvýkrát prežívať bez snehu, to som fakt zvedavá, čo to bude zač.. kapustnicu určite robiť nebudem 😀
No a ostávame tu na 3 roky, je to fr. územie, platí tu euro a rovnaká administratíva, takže sa to dá 😉

sisstin
19. sep 2007

bihan: já jsem byla odjakživa na starší..a asi se to nezmění... 😅

megie
19. sep 2007

bihan, to máte zaujímavé.... Ale čo sa týka vianoc, neprídeš o veľa, ved minule sme aj my boli "nasucho"... 😖

bihan
19. sep 2007

Siss, ja som tiež bola na starších..ale tiež ako Megie, trvanlivosť max 2 mesiace, potom som si začala s bývalým, vydržalo nám to skoro 6 rokov (ja som medzitým vyskúšala zase pár starších "známostí") a nakoniec som našla MM, bývalého som poslala do čerta a rok na to bola svadba 😀 a potom mimi 😉

Megi, ja viem, som sa chcela naposledy lyžovať 😠

karkulka55
19. sep 2007

ja som tiez mavala mladsich ako je MP, a on je odo mna o pat rokov starsi a aj tak mam kolkokrat pocit ze je to malo 😅 😀
ale aj tak to zavisy od cloveka a nie od toho kolko ma rokov...

bihan: a bola si sa aj pozriet na madagaskare?? tri roky...ani sa vam potom odtial nebude chciet ist... 😀

megie
19. sep 2007

no, tak to s lyžovačkou ti moc nevyšlo.. 😅 ale zato s manželstvom a bábom ano... 😵

bihan
19. sep 2007

Karkulka, prisťahovala som sa v šiestom mesiaci tehotenstva a bola som rada, že som vôbec prežila let sem 😅

karkulka55
19. sep 2007

bihan:jaaaj, ja som myslela ze ste az tam zamiesili na dcerku, no som si to pekne spocitala, lebo maj az september nie je 4 mesiace ale rovno devat 😀 , som ja ale uuuplny matikar 😀

bihan
19. sep 2007

teraz rozmýšľam, že už ani ja asi neviem počítať 😅 zrejme to nebolo v máji ale v júni 😅 ja už fakt neviem... ale bola som cca v 23-24tt

Megie, s bábom sme mali fakt šťastie, sme zamiesili na prvý šup 😀

megie
19. sep 2007

no, šak mne manžel povedal, že jak som tehotná, tak som hluchá, sprostá a nič si nepamätám..potom dodal, že ma nechcel uraziť, nech sa nehnevám, ale že je to tak... 😅 A ja mu na to, ja viem, ale ja za to nemôžem, to ty!!! 😀 myslím,ž e viete, čo som tým myslela... 😀

bihan
19. sep 2007

Megie, ja mám pocit, že od momentu, ako boli na teste dve paličky, si moje telo robí čo chce.. a hlava tak isto.. zabúdam, všetko sa mi pletie...no hrúza... a keď si spomeniem na spolužiačku, krorá robila skúšky v deviatom mesiaci.. kuva, nechápem, ako to zvládla 😅

karkulka55
19. sep 2007

babyy 😀 😀 😀 ja ani tehotna byt nemusim 😀 😀