Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

kajule
20. sep 2007

Nj, to se může táhnout ještě dlouho. 😒 ☹

karkulka55
20. sep 2007

no baby, fuuuuj! keby mal so mnou niekto hentak cvicit, tak ho asi zabijem!!! ze skakat po bruchu??

megie
20. sep 2007

no mne dr. povedala, že (aj keby ostala zle) mi ju otáčať určite nebudú... TAk chvalabohu... 🙂

čo sa týka flow, ved niekto nemá chuť hned vypisovať a užíva si mimi a hlavne oddychuje (a aj psychicky), tak možno napíše až zajtra, ako to dopadlo... 😉

sisstin
20. sep 2007

megie: ona by mi napsala hned 😉 jdu jí napsat 😉

kajule
20. sep 2007

Karkul, přesně tak, by si někdo zkusil mně skočit na břicho a skočila bych mu na něj taky. 😠
Já jsem teda psala smsky už na sále. 😅 😀

karkulka55
20. sep 2007

preto je asi dobre mat pri sebe chlapa, si nedovolia potom na teba a okrem toho verim tomu ze ja s mojim veeelkym pudom sebazachovy a sebalasky 😀 by som im to nedovolila ani keby som uz od vycerpania umierala 😀 😀 iny cirkus humberto by som ztropila...

sisstin
20. sep 2007

karkul: tak se modli, aby ti nedělali Hamiltona..oni se tě moc neptaj..a rovnou hups 😔 😅

megie
20. sep 2007

kajule to vážne...no teda. 😅 🙂

kajule
20. sep 2007

Megie, ségra nám taky volala půl hodiny po porodu. Byla úplně v pohodě jako kdyby ani nerodila. 🙂

sisstin
20. sep 2007

holky..jdu na poštu pro balíky 😕 😅 😅 když je tak hezky 😝

kajule
20. sep 2007

Siss ahoj. 😉

karkulka55
20. sep 2007

siss: ja im dam hamiltona!! 😠 😀

aj moja sestranica, pol hodka a bola mala vonku, aj ja chceeem, ne jak moja mamina...ta to mala ako flow skoro...chudatko

kajule
20. sep 2007

Karkul, když jim to neřekneš předem, jsou vážně schopný ti ho udělat, aniž by ti to řekli. 😠

karkulka55
20. sep 2007

kajule a mala si muza pri porode? a ty magie ho mat budes?

kajule
20. sep 2007

Karkul, dneska jsem sem dávala odkaz, popisovala jsem svůj v porod v "Jaké to bylo...". Tam o tom všem píšu, mimochodem i to, že tam byl se mnou a nebýt něho, nevím, jak bych to zvládla.

megie
20. sep 2007

mal by tam byť..podla všetkého zatial 😅 😀 😵

karkulka55
20. sep 2007

jeee, som to nejako presvihla, idem si to teda precitat 😅 sak ja hovorim ze ani tehotna byt nemusim a mam deravu palicu 😀 😀

megie: preco zatial? sa mozno zlakne? 😅 😀

megie
20. sep 2007

neviem, no. Nikdy nevieš...Zatial to vyzerá že pôjde. Lebo on si robí srandičky tipu, že: A na čo by som tam ako bol?! a tak vieeš... 😀 😠

kuko7
20. sep 2007

Ajojteeeeeeeeeeeeee babulienky 🙂

Inak tehulky, otazka na vas: nevadi vam jazda v aute a soferujete niektora kazdy den? Ja skoro kazdy den soferujem...celkom fajn to znasam, no niekedy mam pocit, ze ma to tam trosku natriasa....nic ma ale neboli a citim sa v aute ok, len mam taky pocit niekedy, ked nad tym uvazujem 😅

kajule
20. sep 2007

Megie, Péťa byl to samý a navíc má z nemocnic hrůzu. Doopravdy jsem se divala, když tam stál vedle mě v tom fialovém hábitu. 😀 Jsem mu za to ale moc vděčá, mile mě překvapil a hlavně pomohl. 🙂

kajule
20. sep 2007

Kuko, já teda těhulka už nejsem, tak snad nevadí, že ti taky odpovím. 😉
Já jsem řídila dá se říct, až do porodu. Dokonce jednou v listopadu, když jsem jela ze školy, tak příšerně sněžilo, že nebylo vůbec vidět, stěrače nestíhali, všude mrtě sněhu a silnice jedno velký kluziště. Přesto, že jsem se snažila jet co nejopatrnějc, tak jsem se smekla, už jsem viděla, jak narazím do stromu, tak jsem to stočila, naproti mně nic nejelo a sjela z takový menší stráně na louku, kde jsem "zaparkovala" a čekala, až pro mě přijedou. Naštěstí se mně ani Páťovi nic nestalo, ale šok jsem z toho docela měla.

kuko7
20. sep 2007

kajule: ty brdino, no este ze sa vam dvom nic nestalo....ja nemam ziadny problem so soferovanim, ale niekedy ma to tak napadne, aj ked ma nic neboli...no osobne si myslim, ze vozenie v aute, pokial pri tom nemam ziadny problem, by mne ani miminku uskodit nemalo, nie? Ja som taky maly strachopud a tym padom, ze som prvy krat tehu a na mimi sa tesim, niekedy ma nieco taaketo napadne 😅 😀

kajule
20. sep 2007

Kuko, to je úplně normální, kdybys viděla co mě napadalo za věci.
No musím pádit, Páťa mě volá. 😀

sisstin
20. sep 2007

holky..tak flow nic..to vypadá nadějně 😉 🙂

kajule
20. sep 2007

Siss 😉 , tak to sem za chvilku zase zaskočím a třeba už budou nějaký zprávičky. 🙂

janka2121
20. sep 2007

ahojte môžem sa k vám pridať ????

kuko7
20. sep 2007

kajule: no tak to som rada,ze nie som sama taka stresujuca buduca mamicka 😀

ajoj siss 😉 flow uz asi porodila 🙂

sisstin
20. sep 2007

janka: jasně 😉

holky..jdu rozdělávat balíčky 😀

kajule
20. sep 2007

Kuko, věřím tomu, že já byla ještě horší. 😉
Pip, copak jsi nakoupila? 😀
Janka ahoj. 😉
Teď už ale vážně běžím, i když je Páťa už v klidu a povídá si, musím taky něco ukuchtit, mám docela hlad.

sisstin
20. sep 2007

kuko: nebo spíš teď tlačí 🙄