Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
31. aug 2007

ja som mala tabletku co davaju do pipinky... a bolesti som nastastie nemala velke lebo som mala epiduralku 😀 😀 😀 😀 😀 a ozaj planujete niektora epi? 😕

sisstin
31. aug 2007

flow: jasně, nemusíš 😉 prostě hned po porodu bude mít malý jméno po tobě 😉 a pak se to dá někdy změnit..sice budeš trošku lítat..ale jde to 😉

flow111
31. aug 2007

siss diki 😉 😉 pipi ja epi nechcem ani keby som mala strom zjest... 😅 😅

sisstin
31. aug 2007

pipi:jáááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
31. aug 2007

vobec ma nelaka predstava ihly v mojom chrbte a este k tomu mam problemy so stavcami z voleju takze radsej nie ja bolest viem zvladnut aj ked som trochu agresivna potom... 😅 😅

pipi1211
autor
31. aug 2007

no ja budem chciet api aj pri dalsom porode na 100% 😅 lebo co som mala chvilu kontrkcie a to len na urovni 40 tak som kapala a kontrakcie ked rodis maju uroven aj okolo 100 😅 😅 😅 😅

flow111
31. aug 2007

MP bude mat suspenzor... 😅 😅 😀

hedunecka
31. aug 2007

flow mi sme to tiez tak chceli s drahym ze neuzna otcovstvo a budem slob.matka aby som dostavala peniaze ale ta na socialke povedala ze by mi musel otec platit tak sme sa na to vykaslali a hotovo..ale da sa to potom tak jak pise siss ale su s tym vacsie opletacky..

pipi ja nie ja si chcem tu bolest vyxutnat 😀 😀 😀 ja sa aj teraz normalne tesim ked na mna pridu bolesti lebo si myslim ze uz porodim a furt ni 😠 ale sak mna ta radost prejde ked sa tam budem zvijat v bolestiax 😀 😀

sisstin
31. aug 2007

pipi: no já zas na 100 procent..u nás je to zadarmo..a já bych to určitě nijak jinak nevydržela..sice to prej pak prodlužuje, tu samotnou dobu tlačení..ale ta je prej už v pohodě..nejhorší jsou kontrakce 😠

pipi1211
autor
31. aug 2007

ste silne zeny.... 🙂 drzim palce 😅 😀

megie
31. aug 2007

ja sa neviem rozhodnúť... uvidím, čo nám o tom povedia v nemocke na psychoprof. príprave (budú o tom hovoriť nie?) A potom sa rozhodnem... 🙂

pipi1211
autor
31. aug 2007

no pre mna osobne bolo najhorsie tlacenie ☹ keby nebola dr super a neboli super sestricky boh vie ci by tu momo bola ☹ vobec som to tlacenie nezvladala ale pocas kontrakcii mi bolo do spevu a so sestrickami sme sa zabavali 😀 😀 😀 😀

sisstin
31. aug 2007

pipi: já silná nejsem..já bych šla nejradši na plánovaný CR 😉

flow111
31. aug 2007

ja som na zaciatku chcela ale potom som si to rozmyslela lebo nikdy nevies ako tvoje telo zareaguje a hlavne ked mas rozhadzanu hormonalnu sustavu tak moze byt reakcia ovela vacsia... 😉 neodradzujem je to len fakt... 😉

pipi1211
autor
31. aug 2007

megie a pojdes na tu antolsku? 🙂

sisstin
31. aug 2007

flow: já vím, že zdravotníci epi zavrhujou..protože znají komplikace..ale já na to prdim, pokud to půjde..tak si ji nechám dát..já jsem skoro omdlívala jen při MS bolestech 😉 jedla jsem na to milion prášků 😉

hedunecka
31. aug 2007

pipi a preco ved tlacenie uz je ta posledna vec??co sa momo nechcelo 😕 😕 alebo preco??nestras ma.. 😀 😀

jeeej flow tak ja som taka ista ked mam nejaku bolest zatnem sa a zvladnem to ale v tej xvili keby mi niekto nieco zle povedal tak dokazem aj zabit 😀 😀 😀 obdivujem mojho draheho ze si to chce uzit 😀 😀

pipi1211
autor
31. aug 2007

no ja som asi niako zle tlacila a uz som fakt nemala sil.... som to vzdavala,bolelo to,neprijemny natsrih,ale ked vysla von tak to bol asi najlepsi pocit v zivote 😀 ulava no potom nasledovalo sitie 😅 😎 ☹

sisstin
31. aug 2007

pipi: jsi asi zle tlačila ne..břichem? To se prej má,jako když sedíš na záchodě a tlačíš 😝 😅

megie
31. aug 2007

hej, chcela by som. Prečo? 🙂

hedunecka
31. aug 2007

pipi no tak to muselo byt drsne ale aspon si na xvilu na vsetko zabudla ked si ju uvidela 😉 a ako dlho si rodila??

boze mavate aj vy taku zahu jak ja?? 🙄 🙄 v noci mam normalne ohen v hrdle 😒

pipi1211
autor
31. aug 2007

no samotne tlacenie trvalo asi 10-15min... som rada ze to mam za sebou 🙂

sisstin
31. aug 2007

holky..jdu na poštu..došly mi ty látkové plínky s příslušenstvím..kdyby MP věděl, kolik to stálo, tak mě asi zabije 😅

hedunecka
31. aug 2007

siss tak nas potom informuj 😉 a co si to vlastne vsetko objednala??kolko tam bolo tyx latkovyx??

pipi tak to ti verim 😉 ale ja sa tesim uz na to ked to na mna pride lebo budem vediet ze ju za xvilku uvidim 😉
idem si zacvicit na steperi ci co to je nex mam trosku nejaku namahu 😀 😀 pipus inak este to som chcela strie na brusku sa ti spravili este pred porodom alebo az po??

megie
31. aug 2007

hedu, strie sa tvoria počas tehu... 😉

flow111
31. aug 2007

siss 😀 😀

hedu ja mam len par strii na brusku no za to na ostatnych castiach tela to je hroza... 😅

sisstin
31. aug 2007

jsem tu...

hedu: 12x vícevrstevné pleny Popoliny..3x svrchňáčky Bambino mio...jedna sponka Snapi a 1192 Kč v čoudu 😅

sisstin
31. aug 2007

jste toho teda moc nenapsaly 😔 😅

flow111
31. aug 2007

sme cakali na teba 😉 😅 😅

sisstin
31. aug 2007

to jste hodnééé....jdu rozdělat ten balík..vůbec to nejde..to zadělali fakt pořádně 😅