Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

karkulka55
6. sep 2007

no tak som sa potesila a teraz zas az utorok, fnuk 😢 😅 😀

karkulka55
6. sep 2007

kedy mam poctivo sledovat prvu cast tvojho vytvoru??? 😀

ja viem viem, sak konecne, po dvoch mesiacoch ze je spat, uz mi smutno bez gregorika bolo 😀

tinni
6. sep 2007

😀 1.cast zacina v pondelok-10.9. 😉

flow111
7. sep 2007

Dobre ranko dievcata... nikto nikde?? 😕

flow111
7. sep 2007

uz len sedem dni 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

megie
7. sep 2007

flow, supeeeer! 😵 😵 😵
takže ako si presne dopadla u Dr.??? 🙂

flow111
7. sep 2007

megie vobec nic noveho... stale CS6 a otvorena na dva...nic sa nechysta... 😉 monitor tiez ok ale koly tlaku ma tam prehanali pomaly 3 hodiny... 😠

megie
7. sep 2007

iha, ale otvorená na tva, to už je celkom fajneee... môžeš to čakať každým dňom... a za tých 7 dní máš termín, že? 🙂

flow111
7. sep 2007

ano sedem dni a termin je isty...ale ci to aj peter pochopi to je otazne 😅

megie
7. sep 2007

a Dr. ti aj povedal, že koľko by čakali keby si prenášala? 😕

flow111
7. sep 2007

nie nic take... ale myslim si, ze viac ako 2tyzdne asi nie... no pre mna by to bol horor 😒

flow111
7. sep 2007

meg ja sa hrozne bojim prenasania, lebo je to na organizmus vecsia zataz... ☹ a o psychike ani nehovorim 😒

pipi1211
autor
7. sep 2007

dobre ranko,sice uprsane ale co uz 🙂

flow111
7. sep 2007

inak nevies ako moze teplota ovplivnit maleho? lebo vcera som dost zmokla a teraz som si namerala zvysenu teplotu a je mi aj trochu zle... uz si pripadam jak hypochonder aj vcera som MP hovorila, ze mi je nejak divne a on na to, ze mne je stale nieco... 😒

megie
7. sep 2007

flow, ti verím,,ved ja by som už najradšej porodila a to mám ešte 2,5 mesiaca pred sebou... 😅

flow111
7. sep 2007

si asi pojdem lahnut a dat teply cajik....

pipi1211
autor
7. sep 2007

baby a je nieco nove s hedinkou? 😕

megie
7. sep 2007

no, radšej choď nech to prejde... 😉 Len neviem, s kým si tu potom budem písať... ☹

pipi? 😀

pipi1211
autor
7. sep 2007

ja som zatial tu lebo krpata hajaaaaaa 😀
inak mne tam strasne zacali padat vlasy ☹ ☹ ☹ 😠 😠

flow111
7. sep 2007

pipi heidy je stale cela teda vcera este bola... 😅 😅

fenrirka
7. sep 2007

ahojte baby,mam sa velmi zle.Dostala som ze zlcnikovy zachvat,uz 2x tento mesiac.Pritom som nikdy taketo problemy nemala.vraj v tehotenstve mozu byt taketo problemy.Teraz mam drzat dietu,lebo mam vraj v tom zlcniku kamene.Neviete mi poradit co mam papat??Lebo k dr. idem az pondelok. ☹

pipi1211
autor
7. sep 2007

a ako sa inak mate baby? my sme vcera boli na Miestnom urade zapisat malu a dostali sme2000sk,potom sme sli na pizzu,isla som kuknut na zakladnu jednu profku,pak do aviounu,potom kuknut kamosku ktora je v 25tt 😀 a potom na veceru a konecne sme sa o pol osmej dostali domkov a som z toho celeho uplne utahana tak dnes budeme s malou pekne odpocivat 😀

megie
7. sep 2007

pipi - tak to bol program teda! 🙂 Tie vlásky - to sa ti len zdá, teda nezdá, ale v tehu ti nepadali skoro vôbec, tak teraz sa to musí dohnať, vieš. ferinka - nič mastné a vyprážané na to nesmieš... iné neviem. 😉

flow111
7. sep 2007

pipi a beries nejake vitaminky?? vies lebo ked kojis tak sa ti znizuju mineraly a aj z toho mozu zacat vypadavat vlasy... 😉

pipi1211
autor
7. sep 2007

no neberem ziadne vitaminky asi drahemu nakazem nech nieco kupi... kua dostala som mrchu 😠 😠 😠 😠

flow111
7. sep 2007

pipi to tak skoro? 😕 ja som myslela, ze mrcha pride neskor ved len pred troma mesiacmi si rodila...

pipi1211
autor
7. sep 2007

no niekedy nemusi prist vobec, ale dr mi uz pred mesiacom povedala ze ja mrchu pri kojeni budem mat a tak uz mam druhu 😠 😠 😠 😠

bihan
7. sep 2007

Čau maminy!
Pipi, vitamíny nepodceňuj, kamoška dojčila rok , kašlala na vitamíny a po dojčení vyzerala ako plešaná.. malá má teraz 4 roky, ale kamoška ešte stále nemá vlasy ako pred otehotnením 😕

megie
7. sep 2007

flow, hej, niekto má po vyčistení od pôrodu aj normálne po mesiaci, aj ked kojí, a niekto až po pol roku...je to indivindi 😉

a pipi, nemusíš nutne brat vitamíny..ako som ti písala, je to preto, lebo v tehu ti nepadali..to isté mala kamoška...nem-booj 😉

flow111
7. sep 2007

ahoj bihan... 😉 😉

meg no nikdy nevies ale tie vitaminy neuskodia.. 😉 😉