Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana_t
12. sep 2007

haloooooooooo 😲

flow111
13. sep 2007

Dobre ranko... 😅 😅 som sa dnes teda vyspala ☹

flow111
13. sep 2007

ma pali zaha hrozne 😝 uz ani mlieko nepomaha... 😠 dnes mam kontrolu tak som nervozna co bude... ved zajtra termin... huuuups a zatial nic 🙄

flow111
13. sep 2007

hmmm dnes rano sa ku mne nikto neprida? 😕 skoooda

megie
13. sep 2007

ahojky 🙂 my tu makáme podaktoré, vieš? 😀 😝

flow111
13. sep 2007

megie ja viem, ale som taaaak nervozna co mi povedia na kontrole, ze som vstala uz od siestej, teda bola som hore skor ale nechcela som budit MP tak som lezala a cumela do stropu...

megie
13. sep 2007

a čo myslíš, čo ti povedia...Na akú kontrolu ideš? že ako to postupuje? či sa otváraš alebo tak? 😉

flow111
13. sep 2007

idem na monitor a poradnu... takze bezna ko, dufam, len ze mi nepovedia, no uvidime sa za tyzden... 🙄

flow111
13. sep 2007

uz skoro vsetky dievcata zo zarioviek porodili len par vynimiek je a medzi nimi aj ja...vsetky ma predbehli... 😅 😅

flow111
13. sep 2007

no a zajtra ide hedu na CR takze ta to ma tiez uz skoro mimi pri sebe...len ja cakam ako na spasenie... 😅

flow111
13. sep 2007

idem sa dat do kopy aby sa ma nikto nebal a vyrazam... 😉

sisstin
13. sep 2007

flow: tak už tu objednávku poslali 😲 jinak malda ze září už je maminka..hurá..přesně na termín 🙂

megie
13. sep 2007

Inak, mohla by sa tu hedunecka zastaviť, že aké má pocity deň pred... asi ani nezaspí predpokladám 😅 😵

sisstin
13. sep 2007

megie: ona se už byla loučit včera..tak nevím 😕

megie
13. sep 2007

ano? musím kuknúť dozadu... 🙂

megie
13. sep 2007

uhm, takže už je v nemocke... 😵

sisstin
13. sep 2007

kéž bych já věděla, že to přijde na ten a ten den 😒

bihan
13. sep 2007

Ahoj babulky...
Siss, ja môžem len predpokladať, že do dvoch týždňov bude malá na svete.. dnes som zistila, že už vpracem medzi prsia a brucho dve dlane, takže bruško mám ešte nižšie 😅

megie
13. sep 2007

bihan, a odkial sa má rátať bruško pod tými prsiami? 😕

sisstin
13. sep 2007

bihan: mně asi ještě nekleslo..aspoň mám ten pocit 😕

sisstin
13. sep 2007

bihan: mně ani nemůže, když je tam furt podélně 🙄

bihan
13. sep 2007

Megia, to je taká babská povedačka, že ak sa ti vmestí dlań pod prsia a buško (rozumej vrchol maternice), už ti bruško kleslo... ale niektoré maminy ho majú tak nízko, že sa ich to vôbec netýka...Ja som si všimla asi pred týždňom, že mi kleslo a teraz je ešte nižšie.. tak snáď už čoskoro 😀
Poslíčkujem už ak blázon 😝
Sis.. možno ty si práve ten prípad, čo ho má dolu od začiatku 😉

sisstin
13. sep 2007

bihan: mám obavy, že se mi budou válet po břiše a rovnat to 🙄 🙄

bihan
13. sep 2007

siss, zase začínaš stresovať? 😉 😀

sisstin
13. sep 2007

bihan: jo 😢 😢 😢 😢 😢

bihan
13. sep 2007

Neboj, máte dobrú nemocnicu, ešte lepších lekárov.. určite ti nikto z nich nebude chcieť ublížiť.. práve naopak 😉

sisstin
13. sep 2007

bihan: já vím...kdyby mě aspoň všechno tak nebolelo..já děsně závidím těm holkám, co vydrží..já vydržim prd 🙄 psychicky dost..ale fyzicky..béééé 😢

bihan
13. sep 2007

To sme na tom rovnako 😉 A ešte navyše ma tí prekliati poslíci prepadávajú stále častejšie, také tie dobré menštruačné kŕče ak poznáš aj ty.. som z toho na nervy... mne je jasné, že to bez epi nezvládnem.. a čo? však je to na to!
Neboj, už som to písala Flow, dnes sa pri pôrodoch už neumiera! 😀

sisstin
13. sep 2007

bihan: mě poslíci chytaj, jen když jdu..delší dobu..jinak moc ne..ale furt žeru magnezium..to to hodně mírní 😉

bihan
13. sep 2007

Ja už na magnézium kašlem, ja chcem rodiť 😅