Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

arabeska
22. sep 2007

siss,ja nestresujem lebo viem ze sa to este maternica stahuje tak preto to mam take ake to mam...po tyx 6 tyzdnox zacnem aj troska cvicit a hned bude lepsie...

sisstin
22. sep 2007

bihan: k nám vždy přijela PPl a vyzvedla si to..ale po čtvrtý už měl ten týpek kecy 😅 😅 😅 😅

arabeska: já na to cvičení nejsem 😖 😔

droby
22. sep 2007

bihan ahaa uz viem co myslis, furt rozmyslam ze nieco take by sa zislo, lebo nemam ziaden pohyb a z vysedavania za pc cele dni sa pekne rozsirujem ☹
no to by som mala zacat snazit skor nech sa nam pekne podari panna 😀

bihan
22. sep 2007

Siss, ak ste mali doma ten teleshopingový orgitrek, tak to je o niečom inom 😅 my máme normálnu mašinku ako do posilńovńe.... snáď neprdne, lebo potom budem veľmi veľmi frflať 😠 Včera sme to skladali 3 hodiny 😝

Inak ani ja na cvičenie nie som, ale to vyzerá v poho.. posiluješ kopec svalom (samo okrem brucha 😅) a môžeš pri tom pozerať telku 😀

sisstin
22. sep 2007

bihan: no my jsme to měli nevím odkud..snad z Quele..no žádná kvalita 😉 😅 ..jinak..jako dá se to..ale stejně to moc zábavný není 😅 😔

sisstin
22. sep 2007

juj..za dvě hoďky tu je MP...láska mojááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵

bihan
22. sep 2007

No, tak práve takéto niečo MM nechcel... lebo tie katalógové majú to koleso vzadu príliš malé a veľmi sa pri tom namáhajú chrupavky...hovorím, manža sa v tom vyzná, tak vyberal on... a ešte ma včera v tom obchode s mojím melónom prinútil na to vyliezť pred ľuďmi, aby som si to skúsila 😠 Som myslela, že ho odstrelím 😉

sisstin
22. sep 2007

bihan: jéééééééééééééééééééééééééééééé 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

bihan
22. sep 2007

Siss, to je super, ako sa tešíííš 😀 si to ešte uži, keď budete spolu bývať, možno sa ti ani nebude chcieť dobehnúť k dverám dať mu pusu, ke´d príde dom, lebo budeš unavená 😉

sisstin
22. sep 2007

bihan: no..ale to je stejně ještě budoucnost 😉 hele..jinak mě napadlo, že mám spoustu věciček..ale jak to budu kombinovat..jsem nad tím nikdy moc nepřemýšlela, že co k čemu.. 😔 😅 😅 😅

bihan
22. sep 2007

Tak to ja kombinujem vkuse 😀 nedávno som zistila, že mám príliš málo nohavíc na 3 mesiace a chýba mi nejaká bundička.. tak som doobjednala 😅 😀 neboj, keby ti niečo chýbalo, dokúpiš 😉

bihan
22. sep 2007

Inak mala som nachystanú súpravičku na odchod z pôrodnice a práve som raz skúšala kombinovať nejaké vecičky, došiel manžel, kuká na mňa... vraj v tomto bude Sára vyzerať super, keď si ju prinesieme domov, tak nakoniec nepôjde v dupkách, ale v menčestrákoch 😅

sisstin
22. sep 2007

bihan: kvitko to jisti..ted mám skvělou nextovou mikinku s kapucí 😝 😀 za 80 Kč 😀

bihan
22. sep 2007

Ja tie posledné veci, čo som nakúpila, tak to bolo na eBay, jeany, tričko s dlhým rukávom a fleesová bundička za 13 euro... je to pre mňa jednoduchšie ako kvítko 😅 Ale minule som tam surfovala asi polhoďku 😀

sisstin
22. sep 2007

bihan: já moc malýmu mimi nechci dávat žádné kalhoty ani podobný věci..nemaj to rádi..bodýčko, dupačky nebo overalek..nějak to zkombinuju..buď do modra nebo do žluta 🙂

bihan
22. sep 2007

Ja toho zase veľa nemám, ale dupačky nemám rada...mám dvojo nohavíc, pár tričiek a svetríkov, ale doma bude určite v niečom priedušnom a bavlnenom... opalovačky, bodíčka a tak 😉 To len keď sa budeme chcieť ukázať, tak vytiahneme Next a spol 😉

sisstin
22. sep 2007

bihan: tak u vás je to něco jiné..když máte teplíčko a pláž 😝

bihan
22. sep 2007

Počuj, dnes mi došiel balíček od mamči, zabalila mi nejaké bodíčka pre malú a jednu modro-ružovú teplákovú súpravičku... asi tak na dvojročné mimi 😅 tak som jej musela zavolať, že sa na Slovensko ešte dostaneme aspoň 3x, kým do toho malá dorastie 😀

melounek1
22. sep 2007

Ahoj holky, jdu sem juknout z měřilek a zároveň jako zkušenější těhule vás chi požádat o radu....měla jsem pozitivní těhu testík a MS má zpoždění cca 4dny..před chvílí jsem byla na WC a zjistila jsem, že lehce špiním...trochu mě to zaskočilo..co si o tom mám myslet, stalo se to někomu z vás???Díky,díky,díky 🙂

sisstin
22. sep 2007

bihan: 😅 já čekám dva balíčky..hlavně tu zavinku kapsičku a pytlík na spaní..a furt se to vyřizuje 😠

bihan
22. sep 2007

Ale na čo sa asi najviac teším, to sú maličké šatočky, šatky na hlavu, klobúčiky.. júúúj..

sisstin
22. sep 2007

melounek: no špinění je prý vcelku normální 😕 ale nikdy nevíš 😕

bihan
22. sep 2007

Melounek, ak len slabo špiníš, nič to neznamená, keby si dostala silnejšie krvácanie, bolo by to horšie 😉

sisstin
22. sep 2007

bihan: já už mám hladánka..a ještě to nejni 😒 😅

melounek1
22. sep 2007

No jo a právě dneska jsem to chtěla říct manželovi..chjo tak nevím, mám nemám...sisstin..díky

sisstin
22. sep 2007

melounek: radši ještě počkej chvilku... 😉

bihan
22. sep 2007

čo je hladánka? Hlad jo? 😅 Teraz celkom neviem, čo ti prišlo na chuť 😀 😝

Melounek, ešte vydrža aspoň dva dni.. pre istotu 😅

sisstin
22. sep 2007

biha: hej..hlad 😅 😅 😅 právě je v Na Streche Mariana Ďurianová..to kdyby viděl MP, tak rozmlátí telku 😅

melounek1
22. sep 2007

Zatím to vypadá jen na lehké špinění, takže zatím neříkat... 😒
Ještě,že ten internet je, jeden by se z toho zbláznil.. 😉

sisstin
22. sep 2007

melounek: no taky to není dobrý na všechno..kdyby nebyl net..tak nevím milion věcí a všechno tak neřeším 😉 🙂