Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
6. nov 2007

tinni maly ma zase svoj uplakany den tak neviem ci sa mam odstrelit alebo co aby bol spokojny 😖 no co uz a na rukach ho stale nosit nemienim 😔 je hrozne naladove to moje chlapca 😅

flow111
6. nov 2007

ty jo idem varit lebo pride MP a bude o hlade.... sa od maleho odlepit to da zabrat pomooooooc 😅 😅

flow111
6. nov 2007

kuk 😕 😀

pipi1211
autor
6. nov 2007

ajoooooooooooj 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
6. nov 2007

jsem tu už 😕

flow111
6. nov 2007

cau siss 😀

sisstin
6. nov 2007

tygr děsně brečel..prděl..tak jsem ho dala mámě na chvilku..jdu tam..a oni leží vedle sebe a drží se za ručičky 😅 😅 a spěj 😅

flow111
6. nov 2007

hmmm ked tu bola moja mama tak to iste pri mne reval o dusu a pri nej spal 😅

sisstin
6. nov 2007

flow: fakt nevím, čím to je..ale u ní vždycky přestane řvát 😕 🙄

bihan
6. nov 2007

Aj ja chcem mať niekoho, komu by som mohla občas malú šupnúť ☹

sisstin
6. nov 2007

bihan: já si neumím představit, že bych ho měla 24 hodin denně 😕 ty máš aspon TM..ten se může postarat, až přijde z práce ne? 😕 Já nemít rodiče, tak už asi visim na stropě 🙄

flow111
6. nov 2007

bihan to sme dve lebo moja mama tu bola dva dni a sup zase na slovac.... to si uzivam ked ma maly svoje dni a MP to ma na haku, ze ja k nemu vstavam v noci a cez den mozem akurat tak pat minut mat na predychanie.... 🙄 inak co mam ronit ja mam este furt mlieko....

mexx
6. nov 2007

Bihan, a nechces ju supnut mne? Ja by som brala... 😉

sisstin
6. nov 2007

flow: musíš ho odstříkat..jinak se ti to zanítí 😒 já si taky mačkám kozy 😉

bihan
6. nov 2007

Siss, MM sa snaží, to je fakt, ale čo z toho, keď príde domov o pol šiestej a o ôsmej už malá chrní nočným spánkom.. to tak ju chvíľku pohojdá na rukách, okúpeme, potom sa mi pricucne na prso a spí.. Občas mi ju v noci donesie, keď už húka v postieľke a ja nemám síl sa zdvihnúť, aby som ju prebalila a nachovala...

Mexx, pošlem ti ju poštou, ale do rána vrátiť 😀

sisstin
6. nov 2007

mexx: seženeš nám byt v Seredi? 😀 😅 😅 😅 😅 😅

bihan: jak tu byl MP..tak měl malej zrovna děsnou noc..a on se super postaral, že jsem spala..chybí mi děsně moc 😒 a když ho dám mámě..tak si zas připadám blbě, že si ho nevšímám 😒

bihan
6. nov 2007

Siss, ja keby som ju dala mame, tak mi ju už nevráti 😀

flow111
6. nov 2007

siss ja ho vela nemam a necitim, ze by sa mi prsia nalievali, ale ked si ich zmacknem tak tam este stale nieco je.... 😖 aspon, ze ma uz nebolia tak ako prad tym.... som mala horucky a k tomu ma to bolelo jak fras ked som prisla s porodnice 🙄

sisstin
6. nov 2007

flow: no já ještě kojim pořád jakž takž...a když ne..tak si dám horkou sprchu a pak promačkám...něco vyteče 😉

flow111
6. nov 2007

siss nic si z toho nerob moj maly ked ma urevany den tak ho chvilu necham poplakat ked uz nevladzem... niesom na baterky a este sa staraj o domacnost... no pochop... necit sa trapne 😉

flow111
6. nov 2007

idem sa na chvilu prevetrat na balkon 🙂 som taka stastna ze aspon ten balkon mame 😅

sisstin
6. nov 2007

flow: na jednu stranu jsem ráda, že mám klid..ale na druhou se mi po něm stýská..jsem prdlá 😔 😅 😅 😅 😅

mexx
6. nov 2007

Byt v Seredi? Zlaticko, narazila si na tu spravnu... 🙂
Vazne, s priatelom pracujeme trosku v realitach, takze nasa cinnost sa okrem ineho kruti okolo zhanania bytov inym ludom. Staci povedat poziadavky a pozrieme sa na to... 😉

flow111
6. nov 2007

siss 😅 😅

mexx
6. nov 2007

Bihan, posli mi ju a vratim ti ju len na velke prosby...a ked budem nekonecne vystavena... 😀

sisstin
6. nov 2007

mexx: to vážně? 😝 Nám by stačil nějaký 2+1...možná i 1izbový..někde okolo Novomestské 😉 ale podnájem jen..na koupi nemáme 😒

mexx
6. nov 2007

Siss, vo vseobecnosti je casto lepsie kupit, lebo ked mas niekomu platit podnajom nejakych 8-10 tisic (co je zhruba v Seredi za dvojizbaky), tak to si mozes platit aj hypoteku a byvas vo vlastnom...
Ale kazdy musi posudit sam svoje moznosti, to je jasne...
Mozem sa popozerat a dam ti vediet, co som zistila. 🙂

sisstin
6. nov 2007

mexx: MP má dost úvěrů a hodně splácí...a mně hypotéku nedaj 😒 on teda jako byt má...3+1..ale má tam matku nastěhovanou..tak já tam nechci 😒

mexx
6. nov 2007

Siss, jo taaak... No to hej, mne by sa tiez nechcelo do jedneho bytu so svokrou... 😅

flow111
6. nov 2007

siss my sme sa tiez dobre obabrali, MP kupil dom v dezolatnom stave a na rekonstrukciu potrebujeme minimalne 2 melka co nemame a teraz platime podnajom plus hypoteky a aj ja mam pozicku ta to ti poviem ake je to ruzove 🙄 🙄