Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana_t
23. sep 2007

dakujeeeeeeeeeeem
kde ste vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyy?

kajule
23. sep 2007

Tak jsem zkoukla pe´tka. Je vážně kouzelnej a těch vlásků. 😵 😵 😵

zuzana_t
23. sep 2007

kajule a kde si nasla foto?

kajule
23. sep 2007

Zuzi, u Siss v albíčku. 😉

pipi1211
autor
24. sep 2007

dobre ranko babule ako sa mame? 😉

sisstin
24. sep 2007

pipi: ujde toooo 🙂 zítra jdu na monitor poprvý 😕

megie
24. sep 2007

ahojkyyy 🙂 tak ako, čo máme nové? dala flow už nejaké foto?

sisstin
24. sep 2007

megie: jen to, co mám v albu..ještě je v porodnici 😉

megie
24. sep 2007

jejko, ten je peknučký...teda aspon z dialky, je to malá fotečka.

siss, pipi.. mali ste počas tehu hnedý výtok, nemyslím stále ale či sa vám to stalo. Lebo pred chvílou som bola na wc a trocha som sa zlakla... nie je to zátka (žiaden sliz ani krv), môže to byť z toho, že som počas vinobrania moc chodila??? tvrdlo mi často a na dlho brucho...neviete poradiť...neviem, či sa mám plašiť a utekať k Dr. alebo stačí len oddychovať... ☹

pipi1211
autor
24. sep 2007

tak prvy krat na monitor? tesis sa? ja som sla prvy krat na monitor do porodnice asi 2tt pred porodom lebo si myslei ze uz rodim a ja stale nic 😅

sisstin
24. sep 2007

megie: no špinit bys mohla po prohlídce nebo po sexíku 😉 😕 ale zátka by to mohla být taky 😉 to může být jen třeba růžový hleníček..každá ho má jinej 😉

pipi1211
autor
24. sep 2007

megie ja som take mala bud po vysetreni alebo po sexe 😅

sisstin
24. sep 2007

pipi: no těšim..ani moc ne 😅 ale zítra jdu na oběd a nakupovat..na to se těším mooooooooooooooooc 😵 😵 😵

megie
24. sep 2007

ja som bola na vyšetrení min. pondelok a sex som tiež cez víkend nemala... tak teraz neviem... 😒 a ten výtok je hnedý už "za čerstva"... 😕

sisstin
24. sep 2007

megie: uvidíš, podle mě je to zátka..jestli to budeš mít furt..tak radši zavolej na gyndu 😉

mandy20
24. sep 2007

Ahojte kocky, dlho som tu nebola, teraz som si docitavala prispevky, a gratulujem novopecenym mamaickam hedu, flow a arabeske 😵 , zelam im vela vela zdravicka, rychle zotavenie sa po porode a kraaaaasne mamickovanie 😉 a pipi tebe tiez dodatocne gratulujem k uspesnemu ukonceniu studia 😉 , si sikulka.
sisitin, tak teraz si na rade ty, ako to vyzera? 🙂

sisstin
24. sep 2007

mandy: nooo..zatím dobře...žádnej porod před termínem 😝 😀

mandy20
24. sep 2007

sisstin, nakupovat?este n ieco zhanas pre drobca, lebo v albumiku mas uz hooodne vela veciciek 🙂

sisstin
24. sep 2007

mandy: nakupovat..ale pro sebe..kozačky na podpatku..kabelku a naušnice 😀

bihan
24. sep 2007

Čau babule!
Megie, ak je to hnedá krv, nemalo by to vadiť.. bočas sa stane, že je krčok prekrvný a trošku krváca.. keby to bolo ružové alebo nebodaj fakt červené, že by si čerstvo krvácala, okamžite k lekárovi 😉

megie
24. sep 2007

siss, uhm... ďakujem..Ak mi to dopoobedia neprestane, tak tam zavolám... (dnes sú tam od 12-16.00) 😔 ach bože len dúfam, že to nebude zátka.. viem, že nemusím hned rodiť,..ale je tu potom možnosť infekcie alebo taak... A tebe už odišla? (viem, môže to byť aj 2 týždne pred pôrodom, alebo v deň pôrodu..)

sisstin
24. sep 2007

megie: mně ne zatím 😕

megie
24. sep 2007

bihan, dik za názor..hej, je to len hnedé... šak uvidím, či to bude pokračovať... Vieš, cez víkend sme mali to vinobralnie a dosť som chodila a stála a tvrdlo mi brucho...možno za to. 🙂

kajule
24. sep 2007

Megie, já bych taky řekla, že je to zátka, pokud jsi neměla sex a na vyšetření jsi byla min pondělí. Na tvém místě bych si ale radši k tomu doktorovi zašla.

megie
24. sep 2007

no, už hodinu (s prestávkami) sa tam snažím dovolať, a nedvíhajú... 😠 Ak sa nedovolám, tak tam o 15.00 po robote pôjdem. uff, keby som tak vedela, že to nič nie je.. 😒 mám aj také divné pocity v podbrušku a sem tam mi stvrdne brucho..ale to si asi len namýšlam od nervov..

bihan
24. sep 2007

Megie, mne tvrdlo bruško nepravidelne asi od 25tt, už si to nepamätám... Ak máš pochybnosti, skoč k lekárovi, ale nestresuj 😉 kým nemáš kontrakcie spravidelné a zosilńujúce sa (moja PA povedala do 10 denne), je to ok.

micanek
24. sep 2007

ahojky holky. Možná se budu ptát jak blbec, ale můžu se zeptat co je ta zátka? Nikdy jsem to neslyšela.

sisstin
24. sep 2007

micanek: ahoj..četla jsem, že musíš čekat, jestli HCG stoupá..tak držím palce 😉 zátka je jakejsi kus hlenu, kterej chrání mimčo proti infekcím..odchází běžně pár dní před porodem..ale může i pár týdnů před 😉

micanek
24. sep 2007

Siss: díky za osvětu. Hold jsem začátečník. Ve středu to budu vědět. Chtěly jsi mě ve špitálu nechat, ale když jsem slíbyla, že budu poctivě ležet, tak jsem doma. Ještě že je ten internet.

sisstin
24. sep 2007

micanek: tak to ale fakt dodržuj..a hodně si podlož prdel polštářema 😉