Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
19. sep 2007

pipi: gratulace 😀 😀 😀 flow se zatím neozvala...tak nevím, jestlí jí nemám napsat 😕

hedunecka
19. sep 2007

jeeeeeeeeej tak predsa uz sa flow dockala..mozno ze uz ma toho uzlicka pri sebe alebo ju este trapia 😕

pipi gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem tak uz to mas konecne za sebou a mozes byt kludnucka 😉 mna to este len caka ☹

siss skus jej napisat..

sisstin
19. sep 2007

hedu: napíšu za chvíli..co dělá heidinka? 😀

lily
19. sep 2007

Ahojte maminky, tehulky a snazilky.
Chcela by som sa spytat, ci je na zaciatku tehotenstva (asi 5tt) normalne, aby ma bolelo brucho. Neboli ma stale, ale chvilkami mam dost silne krce. Trochu sa bojim, lebo mi sice vysli na teste dve //, ale k Dr. mam ist az o tyzden. Prosim, prosim, prosim, napiste mi k tomu nieco...

sisstin
19. sep 2007

lily: je to normální, roztahuje se ti děloha..a mimi se hnízdí 😉 🙂

bihan
19. sep 2007

Pipi, z celého srdiečka gratulujem!!! Maturita s Momo, máš môj obdiv 😉
Ja som ešte celá, ale po noci s kopou (nebolestivých kontrakcií), brucho už mám tvrdé skoro non-stop...
Siss, máš nejaké novinky o Flow?
Lily, je to úplne normálne.. dokonca aj slabé špinenie by bolo v pohode...

sisstin
19. sep 2007

bihan: neozvala se 😕

bihan
19. sep 2007

Kedy jej vlastne praskla voda.. ja som dnes trošku zaspatá... možno sa jej ešte nerozbehli ani kontrakcie...

sisstin
19. sep 2007

bihan: ono to asi bude na dlouho jak u niki 😒 jen voda..žádné kontrakce..a to mi psala večer..takže asi čekaj, jestli se to nerozběhne samo 😒

bihan
19. sep 2007

No Peťovi sa doteraz vonku nechcelo, tak na čo by sa ponáhľal pri pôrode, že? 😅

lily
19. sep 2007

Dakujem, som tehu zaciatocnik, tak mam obavy zo vsetkeho 😖
Vidim, ze Vy ste tu uz zvacsa pokrocile tehulky a cakate, kedy to zacne 🙂
Zelam Vam chutnucke zdravunke deturence a tiez lahky a rychly porod 😉

megie
19. sep 2007

jehooo flow rodí??? to je supeer! 😀 😵 😵

tak vítam novú členku! 🙂 a ano, je to OK... máš to ako MS bolesti nie? 😉

pipi1211
autor
19. sep 2007

bihan tak ty si este cela? 😒 no snad uz kazdu chvilu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no bolo to fest tazke pre mna ale zvladla som 😀 teraz mam v plane ist o rok na vysku tak dufam ze sa zadari niaku externe 😀

lily
19. sep 2007

meg, dakujem za privitanie, dufam, ze tu aj vydrzim 😕
Je to presne ako pri MS, len v nepravidelnych intervaloch. Vzdy idem na WC s malou dusickou aby som nahodou nemala mrchu 😖

sisstin
19. sep 2007

lily: ono je to fakt jako mrcha..já ji furt čekala..dokonce jsem si v noci dala tampon..a pak zjistila, že nic..neboj 😉

megie
19. sep 2007

ano, aj ja som ju stále čakala a nič....tak sme potom išli za doktorkou.. a tá povedala,ž e mrcha už ani nepríde... 😀 vtedy mi síce do smiehcu nebolo, ale už sa tešíme ba priam sa nevieme dočkať... 🙂

sisstin
19. sep 2007

holky..napsala jsem flow 😕

lily
19. sep 2007

asi si nepatrila k tym snazilkam, co maju vsetko nastudovane s presne zaznamenanou teplotou o terminom ovulacie 😅
Ale to je super, bodaj by sa kazdemu postastilo, len tak nahodou.

michalag
19. sep 2007

ahojte 🙂

sisstin
19. sep 2007

tak flow píše: AJOJ, ZATIAL NIC, DOSTALA SOM ATB A CAKAM.CESTY SU NEPRIPRAVENE, TAKZE TO VIDIM NA VYVOLAVANIE AJ KDE BOLESTI SU A CELU NOC BOLI

takže..držíme palce 😉

sisstin
19. sep 2007

lily: já byla přímo nesnažilka..ale stalo se 😅

pipi1211
autor
19. sep 2007

jooooj chuderka flow,drzkame palce nech to ma co najrychlejsie za sebou 😵

sisstin
19. sep 2007

holky..to je fakt nejhorší, když vám praskne voda..a pak nic 😠

michalag
19. sep 2007

baby vacsinou vas iba citam, lebo teraz mam malo casu, nic nestiham, ale flow drzim palce nech to ma uz co najskor za sebou a pri sebe svoj maly uzlicek
Pipi, gratulujem k mature

karkulka55
19. sep 2007

ahoj kocky 😉

a to nevadi ze jej praskla voda?? nemali by to male uz vybrat? 😕 nechcem sa nejako sprosto pytat, ale ma v com to male teraz plavat?? 😕 😅

sisstin
19. sep 2007

karkul: voda ti vyteče jen okolo hlavičky...zbytek tam zůstane 😉 😅 ale musí se vyvolat do 24 hodin po odtoku..a to ještě není 😉

bihan
19. sep 2007

No, tak Flow to fakt schytala... toto je fakt ten horší prípad, keď musí čakať v nemocnici, čo sa bude diať... kontrakcie nechodia, vyvolávačka bude hustá... ale ona to zvládne 😉

karkulka55
19. sep 2007

jaaaj, ja som si vzdy myslela ze sa vycucne vsetka 😀 sak ked v telke vyzdy taku potopu ukazu akokeby cisterna praskla 😀

sisstin
19. sep 2007

bihan: aspon dostala ATB kvůli tomu streptokoku 😉

arabeska
19. sep 2007

tak flow drzime palcoky a uz nex sa dlho netrapi