Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

pupicek22
16. jan 2008

Myslim,ze to skodske.Neviem presne 😕

tinni
16. jan 2008

dakujeme, dnes ma presne rok 🙂
vsak zachvilu aj ty budes mat takeho anjelika 😉

pupicek22
16. jan 2008

Tak to jej zapraj vela zdravicka,stasticka a lasky!!!A nech poslucha maminku! 🙂.No to ja sa neviem dockat toho mojho chlapciatka!Ja zboznujem babatka a coskoro budem mat to moje! 😀 😀 😀.

tinni
16. jan 2008

a kolko mas rokov? 🙂 ja 21 😀

zuzana_t
16. jan 2008

ahojte, nemam dobre spravy.... ☹ z krvi mi lekarka zistila jedine vysoku hladinu prolaktinu, ziadne hcg ☹ takze idem uzivat nejake lieky, lebo vraj z toho mam ten cyklus takyto rozhadzany ☹ 😔 😔 😔 😔

pupicek22
16. jan 2008

Ja 21 tak isto! 🙂
Ahoj Zuzka!To mi je luto ☹.Vyliec sa a potom to urcite vide 😉.

ivka22
16. jan 2008

Tinni, ze malej princeznej vsetko len to najlepsie prajem, hlavne vela zdravicka.... 🙂
A rodicia nech ju posluchaju....!!! 😉

tinni
16. jan 2008

zuzi, ber to ako pozitivnu spravu v tom zysle, ze vedia, co maju liecit 😉 da sa to do poriadku a este budes tehu aj trikrat! 😉 😀

zuzana_t
16. jan 2008

dakujem baby, tinni, co dostala malinka na narodeniny? uz oslavujete? 😉

ivka22
16. jan 2008

Zuzka nic neboj...urcite mas teraz myslienky kade tade, ale dolezite je, ze deticky mozete mat...ked nie teraz, tak neskor...
Vedia kedy maju prist....
Ja som o prve prisla, bolo to hrozne tazke, ale zrejme priroda vedela co robi...a teraz sa tesime z nasho zdraveho anjelika...
posielam ti vela pozitivnej energie...

michalag
16. jan 2008

tinni, rebecce, vsetko naj, naj, naj, hlavne nech je zdravucka a nech ju posluchate 😉

weroni
16. jan 2008

zuzi: to ma mrzi ale zase na druhej strane - aspon budete mat moznost praktizovat sviecky po milovani 😀 😀 😀 😉 🙂

babulky, malicke sa uz vkuse hybe od tej nedele, konecne 😵 dnes som ho prvykrat citila aj v sede 🙂 dovtedy len poleziacky

pupicek22
16. jan 2008

Hi hi hi.Ja zboznujem ked ma maly kopka!Gratulujem weroni! 🙂

weroni
16. jan 2008

pupicek: aj ja si to hrozne uzivam je to uzasny pocit 😵 dakujem, bola som skoro posledna z junoviek ktora este necitila pohyby a tak som sa asi o to viac tesila ked to uz doslo 🙂

tinni
17. jan 2008

baby, a kde ste vsetky? 😕

pupicek22
17. jan 2008

Ja som tu!
🙂Vsakk mi prestava ucinkovat lokalka od zubara.... ☹

sisstin
17. jan 2008

čau kočky..mám nové fotky..a jak se máte? 😀

pupicek22
17. jan 2008

Ahoj sisstin!Mas krasnucke fotky!Si pamatam..ked som sem zacala chodit tak som vzdycky citala tuto rubriku a vzdy som zistovala ako ty a tak. 🙂 🙂 🙂

sisstin
17. jan 2008

pupicek: utíká to co?Máte vybraný super jméno 😉 🙂

pupicek22
17. jan 2008

Ja viem...ako voda.Ja sa nemozem dockat toho mojho chlapciatka 🙂.Ten tvoj je zlatunkyyyy.Ja so v obdobi,ze som sa zamilovala do babatiek 🙂.Dakujem...dufam,ze to zasa nezmenime do porodu 😉

sisstin
17. jan 2008

pupicek: no na mě to přišlo, až když měl tak necelý dva měsíce 😉

pupicek22
17. jan 2008

He he he. 🙂.

sisstin
17. jan 2008

weroni: ty těhule...taky to utíká.... 🙂

annyenn
17. jan 2008

Ahoj všichni, těhotná jsem teprve chvilinku cca 5 týdnů, a protože je mi 21 a dálkově studuji, dost mě to zaskočilo, ale i potěšilo, jen pořádně nevím, co a jak bude. Nikdo v mém okolí těhotný není a já se nemám koho ptát...

sisstin
17. jan 2008

annyenn: tady se dozvíš...ale jsi registrovaná jak chlap 😅

tinni
17. jan 2008

ahojte 🙂

sylvka
17. jan 2008

Ahoj mladé těhulky, prosím poraďte,mám pět dní opoždění MS,pozitivní 4 testíky,byla jsem u doktora,ale ten na UTZ nic neviděl.Poslal mě na krev.HCG mám 459,70 mIU/ml.Znamená to tedy,že mimi je moc malé aby bylo vidět v děloze?

sisstin
17. jan 2008

sylvka: přesně tak 😉

pampuliacik
17. jan 2008

ahoj sylvka, mimi je urcite este prilis malicke aby ho bolo vidiet. ja som bola na usg v 5.tt a lekar nic nevidel, len zhrubnutu sliznicu maternice- nevraveli aspon ze maternica je prekrvena? v 7 tt uz bolo mimco vidiet- teda videl ho lekar 😀 my az v 11.tt. tak pekne tehulkovanie

tinni
18. jan 2008

dobre ranko 😀