Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
4. sep 2007

mili a chodil na sou alebo na gympel? 😕 tvoj brat

flow111
4. sep 2007

ja som chodila na gympel...sice len dva roky, lebo potom som prestupila na opatovsku... 😅

sisstin
4. sep 2007

tak jsem tu 😀 😝

milliigoret
4. sep 2007

chodil na sou hutnicke.baby,ani ja niesom stara, mam 22.

sisstin
4. sep 2007

flow: jsem chtěla spát..ale mám takový vlny v břiše, že nic 😠

milliigoret: vítej 😀

flow111
4. sep 2007

siss uz vybubkana? 😅

flow111
4. sep 2007

mili moj brat tam tiez chodil do skoly... 😉 😉

sisstin
4. sep 2007

flow: nejsem..měla bych jít na poštu pro tu autosedačku, ale nic se mi nechce 🙄

megie
4. sep 2007

ahojte babulky, konečne nám ide net! 😵

flow111
4. sep 2007

siss niesi sama.... som sa napapala a mam utlm... 😅

flow111
4. sep 2007

megie ahoj...som ta dlho nevidela 😉

sisstin
4. sep 2007

megi: ahoj 😵

flow: však to neuteče..půjdu zítra 😝

flow111
4. sep 2007

megie co ste mali s netom? 😕

flow111
4. sep 2007

ved jasne siss ma to cas... 😉 si pojdem pre zmenu ja na chvilu lahnut 😅

megie
4. sep 2007

neviem, proste sme boli odpojení.. (v robote, doma net ani nemám) 🙂

flow111
4. sep 2007

megie som nevedela ze doma nemas net... 😕

megie
4. sep 2007

no vidíš.. my doma ani počitač nemáme kam dať, musíme našetriť na notebook 🙂 a nie ešte aby sme mali net..ja píšem vždy z práce pomedzi robotu.. 😉

Inak, včera sme boli u Dr. na sone, a znova nám potvrdila, že to bude dievčatko sme zdraví, ikeď malinky...skoro 2 týždne rozdiel, ale o týždeň sme boli na každom sone menší, takže bude chyba skôr v určení oplodnenia. Iba jeden problemik a to, že je naša babulka otočená opačne - zadočkom dole, a podľa Dr. je malá pravdepodobnosť, že sa otočí, lebo že vraj je tam už namačkaná a ma menej plodovej vody okolo seba, takže sa asi neotočí... Hneď som sa so strachom v očiach pýtala, ak sa neotočí, či bude musieť byť cisarsky, ale povedala, že dobrý pôrodník ma odrodí aj takto, a že to posúdia až v nemocnici podľa rozmerov hlavičky a mojej panvy.. Tak asi takto sme dopadli... Ale dr. mi nepovedala, že koľko asi váži ani nič, len tie divné značky zapísala do tehu knižky.

sisstin
4. sep 2007

megie: já taky měla ve 30tt malýho zadkem dolů..jestli se otočil, to nevim..uvidíme ve čtvrtek..jinak porod koncem pánevním ti teda nepřeju..to bych si vydupala ten CR..ještě, že chlapečci se koncem pánevním rodit nesmí 🙂

bihan
4. sep 2007

ahoj Megie, s tou polohou si nerob starosti, väčina bábätie je síce už v 29tt zvrtnutá hlavičkou dolu, ale až do 34tt má ešte čas sa otočiť 😉 a navyše ak ti zle stanovili dátum oplodnenia, tak máte času ešte viac 😉

sisstin
4. sep 2007

bihan: no já jsem zvědavá, jestli se otočil..ale myslím, že ne 😉

sisstin
4. sep 2007

a nebyla jsem ve 30tt..ale ve 32tt 😕 jsem to spletla 😉

milliigoret
4. sep 2007

megie,moja mala bola este v 32 tt zadockom dole a este k tomu s pup.snurou okolo krku,ale moj porodnik mi povedal,ze ma este cas do 35 tt,potom sa uvazuje o sposobe porodu.bud sekcia-cisar,alebo kliestovy porod.chvalabohu sa mala otocila,ale potom som mala problemi ja,takze mi museli aj tak robit sekciu.takze sa neboj,mozno sa este otoci.a ja som sa bala,tak ti verim. 😉

bihan
4. sep 2007

Siss, ty by si pre toho plánovaného cisára urobila čokoľvek, čo? 😀 😝

sisstin
4. sep 2007

bihan: tak porod KP nikdy...to bych jim tam fakt udělala scénu..ale já na to nemám ani tělesné dispozice 😉

flow111
4. sep 2007

no moj je otoceny uz dlho hlavickou dolu a pekne nalieha na spodnu cast mojho tela...mam pocit, ze az v stehnach 😅 😅

bihan
4. sep 2007

Ale veď to sa predsa dá pochopiť...tu by ťa KP rodiť ani nenechali, ale rovno by rezli.. ja len tak, že či si svojmu mimi "nezakázala" sa otočiť hlavičkou dolu 😀 😀 😀

flow111
4. sep 2007

siss ja som niekde citala, ze je to jednoduchsie ako hlavickou...no neviem posudit 😕 😅

sisstin
4. sep 2007

bihan: no já už z toho CR nejsem tak nadšená... 😉 ale prej tady se čeká normálně...až do porodu, že se otočit může vždycky podle nich..až těsně před se rozhodnou, jak to bude 😕

flow111
4. sep 2007

bihan 😀 😀 😀

flow111
4. sep 2007

ja by som cr nechcela ved aj bez toho mam dost jaziev 😉