Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
11. sep 2007

flow: tak asi všude je to jiné 😕

flow111
11. sep 2007

no ale s tymi podlozkami neviem... 😒

sisstin
11. sep 2007

ale pochybuju, že by se mi na sále teda chtělo jíst 😔 😅 😅 😅 😅 😅

hedunecka
11. sep 2007

siss no vies ja papam pomaly kazdu hodinu teda stale nieco dzobem a tam je jest iba rano, naobec, olovrant a vecera..a myslela som take veci ze nektarinky, sladkosti/tie mi tam nikto neda/a niekedy navaria taku zbrndu ze sa to neda..a hlavne..u nas v nemocnici nevaria jak doma ale v restike to jedlo je tam hnusne-mukove a neslane

sisstin
11. sep 2007

hedu: ale najíst vám tam daj.. 😉 jsem myslela, že jako vůbec 😅 😅 😅 😅

flow111
11. sep 2007

hedun no budeme mat hned aj malu dietu po porode 😅 😅 tada ja to beriem sportovo... ak mi nebude chutit tak tam je bufet 😉

bihan
11. sep 2007

Tak, kurof je v albume...a fakt som práve pozerala na zoznam vecí a už tam mám všetko - 2 košele, podprsenky, vložky do podprdy, jednorázové nohavičky, ponožky, papuče, musli keksy, masť na bradavky, dva uteráky, pap. vreckovky, nosový sprej, zvlhčovač v spreji, toalet. potreby, 4 bodíčka, 4 pyžamá, dve čiapočky, veci na odchod z nemocnice, utierky na riťku, uterák pre mimi, hrebeň a kefku na vlasy, bavlnené plienky... zvyšok mi dajú v nemocnici.. o podložke nikto nič nespomínal 😅

hedunecka
11. sep 2007

no sak daju ale ja som fajnovka na jedlo..mne vzdy nosili a druhe len slintali vedla mna lebo ja musim mat k obedu vzdy zarucene nejaku zeleninu a tam zeleninu nedavaju vobec...
a ja dokonca nesmiem uz v pia jest kvoli cisarovi takze asi az v sob.mi daju..minule mi nedali 2dni a to uz som sa fakt nevladala ani postavit/skrz toho aby sa mi creva nezamotali tak mi nedali/ 😠 a pit tiez nemozem/ale to sa tu nesmie ani pri normalnom porode

sisstin
11. sep 2007

bihan: musíte brát věcičky..tu nesmíš..máš jejich a až na odchod domů dáš svoje 😒 😕

pipi1211
autor
11. sep 2007

hedi ved ani ja som nemohla pit no hodinku po porode som vypila asi liter ako som bola smadna 😅 😀 😀 😀

flow111
11. sep 2007

hedu tam sa nesmie pit pri porode??? 😕 😕 coze???

bihan
11. sep 2007

musím.. tu v nemocnici žiadne erárne nie sú 😠 niekde sa píše, že v štátnych nemocniciach všetko dávajú, ale na zozname, čo som dostala priamo z nemocnice, sú aj veci pre mimi... ale napríklad župan nepotrebujem 😀

flow111
11. sep 2007

no ja si myslim, ze je to divne ze nemozes pit... ved ked sa trapis tak 12 hodin a nedaju ti infuziu tak to isti dehydratacia... 😖

sisstin
11. sep 2007

bihan: mě to docela sere..nesmím mít ani látkové plínky..prostě žádné prádlo ti nechtějí skladovat 😒

hedunecka
11. sep 2007

pipi no tu mi nedali po cisarovi den aj pol a jest 2dni!!!no ale po spinali tusim dovolia po 6hodinax si trosku upit a potom ako sa postavis musis doslova vela pit aby ta hlava nebolela a to som pocula ze baby piju kavu alebo coca colu 😉
no my tiez nemusime brat vecicky pre baby ale ja ju chcem mat uz potom vo svojom ked budem moct xodit..sak si to tam tie babence striedaju stale nex ma pekne svoje cistucke a krasnucke.. 😝

flow111
11. sep 2007

bihan ja som tiez teraz pozrela na zoznam a mam vsetko akurat este slapky musim dezinfikovat... 🙂

milliigoret
11. sep 2007

hedu,ked ides na cisar,tak ti nedaju papat az 2 den po porode,ja som tak bola 😠 a pit mi dovolili az 12 hodin po porode.lebo je to vlastne operacia 😒
inac ahojte 🙂

flow111
11. sep 2007

siss a kto by ti tie latkovky v porodnici pral a daval do kopy,??? 😕 to je logicke... 😉

megie
11. sep 2007

čaute.... som sa na dlhšie dneska odmlčala, moooc robotky...

flow, s tým podkrovím... A ked tam budú robtiť schody a taak.. my tam máme len dve izby, kuchynu a kupelku... a ked v tej jednej budú robiť schody na poschodie, tak budeme musieť byť vlastne namačkaní v tej jednej (podotýkam, sú straašne malinké) a s malým bábom, čo ja viem... či za každým, ked budú trieskať pôjdem s malou von??? Alebo sa budem celé dni poflakovať po rodine a pojdeme sa tam len okupať a vyspať...neviem si to predstaviť, ale ani si nechcem predstaviť,ž e by sa to nedalo. Neviem,kde by sme zatial boli. A robiť to podrovie treba. poraďte, dá sa to? ☹

bihan
11. sep 2007

Flow, preto sa odporúča zobrať vodu v spreji.. aby si to mala aspoň na tvár.. a myslím, že niekde podávajú kocky ľadu... to je fakt pri dlhom pôrode dehydratácia istá...
Siss, možno to bude tým, že tu nie sú žiadne zavinovačky, takže erárne pyžamá a košieľky by sa rýchlo opotrebovali alebo čo.. ja neviem.. proste si tu každý nosí vlastné a sám sa o to stará, lebo väčšinou sú mimčá na fool room-ingu

sisstin
11. sep 2007

flow: a jak se to dělalo dřív? 😉

flow111
11. sep 2007

ahoj mili 😉

sisstin
11. sep 2007

bihan: tady je totál room-ing..a taky mi to vadí 😒 nevezmou ti mimino ani na pět minut..když chceš..sestry to nesmí, což mi dost vadí 🙄

flow111
11. sep 2007

siss tak to hej ale teraz to maju skor napraskne v tych porodniciach... sa divim, ze stihaju odrodit 😅 😅

bihan
11. sep 2007

Ja som zvedavá, ako to budem zvládať a či v noci nebudem prosiť sestričku, aby mi zobrala malú aspoň na 2 hoďky aby som sa mohla vyspať ☹

sisstin
11. sep 2007

bihan: no..a tu se to nesmí...což je fakt strašný 😒 si vůbec neodpočineš..a dokonce ti nepomůžou ani po CR!!!! Musí ti přijít někdo z rodiny 🙄 , aby ti pomáhal 😠

bihan
11. sep 2007

Siss, tu možno tiež nie.. neviem.. ešte som nerodila 😅 MM sa už pýtal, či v nemocnici nemajú rodinné izby, ale myslím, že je to tam tak natrieskané, že nehrozí...

flow111
11. sep 2007

tak ja som zvedava ako to tam bude... 😕 maly asi tiez bude so mnou na izbe... 🙂

sisstin
11. sep 2007

bihan: jako, když ti někdo přijde pomáhat..tak je na pokoji s tebou..a nikdo jinej tam není 😉 pokoje jsou max. po dvou..ale přijde mi to trošku ujetý 😕 dřív ti ho přinesly sestry jen na kojení..a teď si ho zas nesmí vzít ani na minutu...z extrému do extrému 🙄

flow111
11. sep 2007

tak holky ja idem laskat a citat... lebo ma boli sedenie... 🙄 tak zatim, neskor mrknem 😉