Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
13. sep 2007

flow: jdi do sprchy a pořádně teplou vodičku..oslíci by měli přejít..pokud to bude furt, tak jsou to kontrakce 😉

majka225
13. sep 2007

siss ale ja som bola na vinohradech pri gyn.spravili mi tam vysetrenia vsetko je OK ale niesom zaregistrovana pri obvodnom gyn.lebo oni tam robia iba vysetrenia ale neberu pacientky na pravidelne poradne takze mi vraveli aby som si niejakeho nasla.no a zese to pojdem k niejakemu dokt. a tie otazky a jak to ze mam vysetrenia spravene a nemam svojho dokt. to je daco hrozne bola som na vinohradoch pred 3.tyz ale nepovedali mi aby som si zhanala dokt.ale az dnes

sisstin
13. sep 2007

majka: jasný..v nemocnici by byl pokaždý někdo jiný 😉 tak vem zlatý stránky a volat a volat..bohužel 😒 ale v Praze by nemusel být strašnej nedostatek 😉

majka225
13. sep 2007

siss: ja som bola pred 3 tyz.na vys.a varveli mi aby som dnes prisla na poradnu aj na ultrazvuk.na dnes som tam prisla a vravia ze preco idem k nim na poradnu.na poradnu ma nevzali iba mi spravili ultrazvuk.jej to bolo krasny pocit jak mi ukazali moje miminko to je este take malinke krasne.skoda ze moj buduci manzel nebol pritom len mozem povedat jedno prisiel o vela.

sisstin
13. sep 2007

majka: no docela divnej přístup teda 😕 už by tě měli vážit a kontrolovat bílkoviny v moci..a o tripple testech a měření NT nemluvím, ale to už jsi prošvihla..ale to ti možná už dělali 😉 prostě od zítra volej a volej...nic jinýho ti nezbyde 😒

milliigoret
13. sep 2007

baby blahozelam Heidinke, a nasledujte ju 😉 prajeme vsetko naj a hlavne vela mliecka 😵

sisstin
13. sep 2007

flow: už se sprchuješ nebo rodíš? 😕 😝 😀

flow111
13. sep 2007

siss prave som so sprchy vysla, ale boli to stale.... 😢

sisstin
13. sep 2007

flow: tak to asi budou kontrakce čéče 😕 bolí tě to jako furt..nebo v intervalech? 😕

flow111
13. sep 2007

no na chvilu prestane a potom zase...teray konecne bastim..tak dufam, ze nepojdem do nemocnice.... 😅

sisstin
13. sep 2007

flow: no to bych fakt viděla na kontrakce..měř, jak jsou ty intervaly, kdy tě to bolí a kdy ne 😉 třeba fakt budeš rodit..to prošťourání prej pomáhá 😉

flow111
13. sep 2007

no teraz je to fajn... tak uvidime keby nieco tak tio pisnem sms... 😉

sisstin
13. sep 2007

flow: tak jo 😉 už se asi něco chystá..tak se ještě pěkně napapej 😝

flow111
13. sep 2007

siss ze diki... 😀 😀 😀 no idem si lahnut a uvidime co dalej...tie tlaky su nejake divne jak keby ti na WC trebalo ist 😒

sisstin
13. sep 2007

flow: jako srát? 😝 ty vole..to jsou podle mě kontrakce jak vyšitý 😝 tak piš klidně i ve tři ráno 😉

pipi1211
autor
13. sep 2007

baby ozaj zajtra mam maturu z vizaze tak mi drzte palceky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisstin
13. sep 2007

pipi: to zvládneš levou zadní ne? 😝

pipi1211
autor
13. sep 2007

to hej.... 😉

sisstin
13. sep 2007

pipi: a pak už budeš mít hotovo? 😕

pipi1211
autor
13. sep 2007

ne v pondelok kozmetika a v utorok to najhlavnejsie ustne maturity 😠

sisstin
13. sep 2007

pipi: tu češtinu jsi dělala písemně? 😕 my měli písemnou jen slohovku..pak už byla ústní 😕

tinni
13. sep 2007

Dobry vecer, co nove? 🙂

flow111
14. sep 2007

ahojte tak noc priserna... celu noc som mala bolesti, ale boli nepravidelne, takze som to nakoniec s nemocnicou neriesila a som doma... obcas stale este zaboli, ale inak nic... 🙄 🙄

flow111
14. sep 2007

🙄 🙄 inak cakala som horsie bolesti, mne to bolo akurat dost neprijemne... no neviem moj prah bolesti ma pri porode mozno zachrani... 😅

megie
14. sep 2007

flow, neboj, budú horšie 😀

flow111
14. sep 2007

ja sa nebojim, len cakam a nic take no neviem ale je to dost neprijemne jak ti to tlaci na vsetko a potom aj bolesti v krizoch... 😒 dokina povedala, ze na termin to rozhodne nevyzera... ☹

karkulka55
14. sep 2007

Ahojte 😀

strasne moc gratulujem novym maminkaaaam 😀 😀 😵 😵

flow: este stale nic???
moja sestranica mala tiez taketo bolesti, uz tiez chcela malu dostat von 😀 tak isla do nemocky, ze uz ma kontrakcie a veci, ze bude rodit, ale jej povedali ze to este na porod nevyzera, stropila tam male divadielko, ze ako ju to strasne boli a ten vecer sa mala narodila 😀 supli jej infuzky s vyvolavackou a bolo...

flow111
14. sep 2007

karkul....takze 😀 😀 😀 mam ist do nemocky a sycat ako ma to hroooozne boli?? 😕 ked mna to velmi neboli...fakt je to len neprijemne 😅 😅 inak som v pohode hlavne ked sedim alebo lezim ked stojim tak je to ovela horsie 😅 😅

megie
14. sep 2007

vy vymyselničky... ked sa malý nehlási, tak je na to asi dôvod, a ked bude čas, že má isť von, tak pôjde, no nie? Odhliadnuc od želania maminky... 😉 😵

flow111
14. sep 2007

no megie som zvedava co budes hovorit ked budes na mojom mieste 😉