Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
20. okt 2007

ahojte zenske 😀 😀 😀 😀 😀 ako sa dnes mame? ja dnes idem k nasim na obed a potom sa kupat do senca 😀 😀 😀

sisstin
20. okt 2007

pipi: já se mám furt stejně..tudíž na pikaču 😅

pipi1211
autor
20. okt 2007

no ja od rana uz varim pre draheho kapustu,knedlu a pecene masko 😀 😀 😀 a este kuraciu polievocku 😀 😀 😀 😀

sisstin
20. okt 2007

to bych si dala docela 😝 😕

kim.j
20. okt 2007

siss-to asi ne to já nevim jestli tim pádem si to malá nerozmyslela a chtělo se jí jít ven dřív.Měla 2500g a po propuštění 2400

weroni
20. okt 2007

sisstin - ano, tento tyzden bol besny. ty sa ako citis?

sisstin
20. okt 2007

weroni: pořád stejně..tvrdne mi břicho, ale jinak mi není vůbec nic 😕

weroni
20. okt 2007

sisstin: ako ďaleko to máš do pôrodnice? 🙂 či stíhaš keď ťa to už chytí 🙂 maličkému sa páči v brušku 🙂

sisstin
20. okt 2007

weroni: MHD asi 25 minut 😉

weroni
20. okt 2007

sisstin: 😀 juj sistin nevieš si predstaviť aká som vzrušená s tebou 🙂 furt sem len kukám a čakám čo bude 🙂 držím ti palce

sisstin
20. okt 2007

weroni: nebude nic počítám, že mi v pondělí bud řeknou, kdy mám nastoupit na vyvolávání..nebo tam budu muset ještě ve čtvrtek 😠

weroni
20. okt 2007

siss a chces ist rodit klasicky?

sisstin
20. okt 2007

weroni: tak já bych chtěla CR..ale jako já nemám šanci, si něco diktovat..prostě co řeknou, tak se budu muset podřídit 😠 takže počítám, že mi budou vyvolávat těma třídenníma tabletama..a když to nepomůže..tak pak teda asi CR 😕

weroni
20. okt 2007

sisstin: ty by si chcela rodit cisarskym? tak to pocujem po prvykrat... ja hocijak na svete len nie cisarsky. Ja by som chcela ist do vody, uvidim co povie kardiolog - lebo mam taky maly selestik na srdci a zena ktora chce porod do vody musi mat zdrave srdce no lekar mi povedal ze ten selest je len ako kozmeticka vada - jak bradavica na tvari, tak by to nemalo vadit...

sisstin
20. okt 2007

weroni: do vody bych ti to neradila... 😉 už to zakazují, že je to nehygienické..ta voda není moc teplá..a pak se válíš ve svých vlastní výkalech a krvi 😒 což je nic moc...jako první doba porodní ve sprše je super..ale rodit do vody je na houbeles..a už se to fakt ani moc nedělá, je to strašný riziko infekce..mně to přijde nechutný, že ho porodíš do krvavý vody s močí a hovnama 😒 protože i když budeš po klistýru..tak z tebe vždycky něco vyleze 😉

weroni
20. okt 2007

siss: no ja sa zatial rozhodujem pre porod do vody kvoli tomu ze som strasne chuda a bojim sa ze mi lekar povie nieco ako "uzke panvove dno" a vraj ta voda pomaha dobre sa roztiahnut - znizuje riziko natrhnutia ci nastrihu a utlmuje bolesti a takisto vraj aj urychluje porod. Uvidim co mi este na to povie lekarka, zatial len zbieram info 😉 ale velmi ma to laka, co sa tych vykalov tyka, neviem, ale myslim si ze aj pri normalnom porode z teba moze hocico vyliezt...

sisstin
20. okt 2007

weroni: no to je jasný...ale nemácháš v tom mimino 😉 pokud máš úzkou pánev a budeš mít větší dítě...nad 3500g..tak jdeš CR 😉

weroni
20. okt 2007

sisstin: ajaj.... toho cisarskeho sa fakt bojim. to by som nechcela... no sak budem mudrejsia v stredu 🙂 idem prvykrat k doktorke

sisstin
20. okt 2007

weroni: no porod s tebou rozhodně řešit nebude 😅 😅 😅 spíš nic, tak abys nebyla zklamaná 😉

miskabb
20. okt 2007

dobrý večer prajem
ako sa máte? 🙂 🙂 🙂

sisstin
20. okt 2007

stejněěěěě 😅 😅 😅 😅 😅

miskabb
20. okt 2007

sisstin počuj, malému sa ozaj nechce von 😀 😀 😀

sisstin
20. okt 2007

miskabb: asi néééé 😀

miskabb
20. okt 2007

sa mu musí veľmi páčiť v maminke 😀 😀
a čo si dnes robila?

sisstin
20. okt 2007

miskabb: vůbec nic..byla jsem na netu, spala a koukala na DVD..klasika no 😔

miskabb
20. okt 2007

už nechodievaš ani vonku? len oddychuješ a čakáš na malého? 🙂

sisstin
20. okt 2007

jééžiš..já jsem ráda, že dolezu od zastávky od autobusu, abych neměla tlaky a břicho jak šutr..ale to už mám tak 3 týdny aspon 😕 ani nevím, kam bych šla.. 😕

miskabb
20. okt 2007

😀 😀 😀 aj ja chcem babenkooooo 😅

sisstin
20. okt 2007

miskabb: není, kam spěchat...já bych si ho jinak pořídila až po 30 nebo taky vůbec 😉 jsi mladá, tak si užívej života a kariéry...nasedíš se doma ještě dost 😉

miskabb
20. okt 2007

no ale ja by som asi radšej bola s drobcom malým doma 😅 😅 😅 naužívala som si toho už dosť 😀