Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

miskabb
25. okt 2007

tak to je super 🙂 🙂 a maličká chce s nimi byť? nemá problém byť s cudzimi? teda nemyslím že oni sú jej cudzí ale vieš ako to myslím či ee? 😅

tinni
25. okt 2007

nema, tiez som sa zo zaciatku bala, ze bude nejaky problem, ale ona je s nimi stastna 😉 to je super, lebo ak by s nimi nechcela byt, tak neviem co by som robila 😅

miskabb
25. okt 2007

tak to je supeeer 😵 😵 a priateľ tiež pracuje asi že?

tinni
25. okt 2007

jasne, vsak my pracujeme spolu na jednom projekte a mame spolu firmu 😀

miskabb
25. okt 2007

😀 😀 😀 aspoň nie ste od seba nikdy odlúčený to máte super

tinni
25. okt 2007

no, len niekedy to uz ide na nervy, ze sme stale spolu 😀 a aj to, ze sa neustale bavime o robote a riesime nieco 😀 😀 😀 ale inak je to na druhej strane dobre, lebo si uzijeme spolu kopec zabavy 😀 😀 😀

miskabb
25. okt 2007

a chodievate sa aj popri malej zabávať niekam, či sa to veľmi nedá? 🙂

tinni
25. okt 2007

jasne chodime, ked malicku ulozime a pride ju niekto postrazit, tak nemame problem, ona ani nezisti, ze sme boli prec, lebo spinka... teraz chodievame kazdy tyzden na Superstar, takze zabavy mame dost 😀

miskabb
25. okt 2007

a čo vás stoja lístky každý týždeň? 😕

tinni
25. okt 2007

my ich mame zadarmo 😀 by sme asi zbankrotovali, kebyze si ich mame kupovat 😀 my chodime kazdy rok, mna to uz v telke ani nebavi 😝

miskabb
25. okt 2007

veď práve preto sa pýtam 😀 lebo myslím, že listky sú drahé 😝

tinni
25. okt 2007

no ani neviem, ci su vobec v predaki, myslim, ze minuly rok sa dali iba vyhrat, neviem ako je to tento rok...

miskabb
25. okt 2007

a komu držíš? máš nejaký typ? 🙂

tinni
25. okt 2007

ani nie, podla su vsetci vynikajuci 🙂 len mi tam nesedi ten mlady chlapec, je mi dost nesympaticky... 😀 a ty mas niekoho?

miskabb
25. okt 2007

ja to nejako veľmi nekukávam ale keď boli castingy, tak sa mi jedna baba páčila, len neviem ako sa volá tuším vierka 😀 ale inak tiež nie a mne je nesympatický ten dlhovlasý chalan 😅 🤐 🤐

tinni
25. okt 2007

ja sa priznam, ze v telke by som to nepozerala ani ja 😀 inak asi myslis Vierku Berkyovu 😉

miskabb
25. okt 2007

asi áno 😅 taká mladučká tuším že má 15 či 16 😅 nie som si istá

tinni oputím ťa pôjdem ja do hajan priateľ prišiel domov akurát tak idem 😀 papa a posielam pusu Rebecce 😵 dobrú nôcku a pekné dny nech vás strážia aniely 😀

tinni
25. okt 2007

dobru nocku 😉

pipi1211
autor
26. okt 2007

dobre ranko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

weroni
26. okt 2007

dzej - ano mas pravdu - robit s detmi je uzasne - aj ked z jednej strany namahave lebo musis vymysliet pre nich zabavny a zaujimavy sposob ako im to podat - aby sa pritom bavili 🙂 to je podstata - lebo dospelych naucis tak ze ta pocuvaju - lebo chcu a sustredia sa ale drobci sa musia pritom hybat, bavit, a vobec nesmu mat pocit ze sa ucia 🙂
ale je to perfish - mna to s nimi strasne bavi a robime rozne vylomeniny 🙂 ale ma to efekt - vsetko im to zostava v hlavickach 🙂 aj rodicia su velmi spokojni co ma tesi 🙂

tinni: som ti omrkla albumik - ste chutna rodinka 🙂
miskabb: drzim palceky aby sa bodka vydarila 🙂 uzivas aj nejake vitaminky? lebo pri snazilkovani sa odporuca kyselina listova 😉

megie
26. okt 2007

he, tu sa keca "vo veľkom" jak tak pozeram... Kde ste ktoo?

Inak, my už máme 3 novembrovčiatka 😵

pipi1211
autor
26. okt 2007

jej ajoj moja dlho som ta tu nevidela ako sa mate? kedy budeme rodit? ides teda na antolsku? a mas zamluveneho dr ci len tak? ako sa citis? dost otazok co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

megie
26. okt 2007

čauko, vieš, doma nemáme net a teraz som u svokrovcov...

hej, na antolskej... a nemám a ani si nezazmluvním Dr. som o tom akurát písala v tej téme, sa kukni..

neviem, zatial mi nehovorili, či to má byť skôr alebo neskôr... Ale ja mám pocit (aj ked máme ešte 3 týždne do TP) že do týždna porodím...neviem prečo len si to myslím, uvidíme, či moje "prognozy" výjdu.. 😀

megie
26. okt 2007

no a, zabudla som, cítim sa fajn, už mám často tvrdnutie bruška a málá ma hlavičkou dolu dostova drtí...bolí to dakedy.. A už sme hlavičkou dolu a pred týždnom v stredu sme mali 2,5 kg. 😵

sollinka
26. okt 2007

Ahojky holky🙂 noo sice začínám psát asi dost pozdě a tím Vás tady vůbec neznám, ale přeci. Můžu se mezi vás přidat?? Už začínám být celkem nervózní z blížícího porodu a tak bych tady asi chtěla najít takovou tu podporu. Ksyž jste na to vlastně stejně jako já🙂

tinni
26. okt 2007

Ahoj Solinka 😉

zuzana_t
26. okt 2007

ahojte 😉

pipi1211
autor
26. okt 2007

no tak to je super 😀 joj vymenila by som sa s tebou 😅 😵 opat si to pekne zopakovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 i ked to bol des bolo to super 😀 uz sa tesim na druhe mimi 😀 😀 😀 😀

tinni
26. okt 2007

aahoooooooooooooj zuziiiiiiiiiiiii, uz si tehu???????????? 😉 😀 ako sa mas? 🙂

tinni
26. okt 2007

zuziiiiiiiii, kam si zmizla>? 😕