Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

mirka8429
26. feb 2008

weroni: hej ja mam s tym mechurom problemy cele tehotenstvo...ja cikam vzdy ked sa da xixixixi ale teraz presne ako hovoris..aj ked som prave vstala z wc a maly sa zvali tak musim ist zas a neviem ani dojst na wc xixxi to je sranda...inak moj maly ma asi strasne rad môj mocovy mechur,...stale mi donho udiera az to tak picha...hehe dobra hracka 😀

mirka8429
26. feb 2008

kuko:no aj ja sa dost fotim a porovnavam brusko ixxi uz ho mam tiez väcsie ako som ho mala hehe len som zvedava kolko kil ma uz maly...vo stvrtok idem na poradnu tak sa spytam..len mam sem tam take bolesti v brusku.niekedy pod lavym rebrom a niekedy len tak...väcsinou pri pohybe ale niekedy aj ked lezim ....aj ty si take mala?a niekedy raz za den aj take slabulinke v podbrusku ako pri menstruacii... 😖

misskaa
26. feb 2008

Ahojte buduce mamičky.... mohla by som sa opýtat ako ste si nastavili ten vingbox ci ako sa to vola? Nijako mi to nejde Ak by ste mi mohli poradt budem len rada....... dakujem 😵

weroni
26. feb 2008

mirka: nase drobciatko ma zase podla mna nervy na moje creva ked su plne lebo kazde rano ma doslova vykope z postele aby som sla na WC - to som usudila z toho ze ked sa uz vy... tak je kludne 😀 😀 😀

kuko7
26. feb 2008

mirka: to je normalka, to su falosne kontrakcie....to aj ja mavam a uz dooost dlho 😀

tinni
28. feb 2008

ahojte 🙂 uz sem nikto nechodi?????????? 😨

hedunecka
28. feb 2008

jeeeeeeeej kuko tak take krasne brusenko som tusim este nevidela 😵 😵 jake mini 😵 alicka bude taky maly xrobacik..uz sa na nu tesim 🙂

mirka8429
28. feb 2008

weroni:no aj moje je nekludne pokial neidem na wc xixi asi ho to nejak tlaci🙂 dnes som bola na poradni a lekar ma nepotesil...moj drobec bol doteraz otoceny dole hlavou a cosi sa mu nepacilo tak je teraz nohami dolu...neviem aka je pravdepodobnost ze sa otoci...no ale vcera taka sranda bola..manzelovi ukazujem ako vytlacil maly ritku pod lavym rebrom a dnes sme zistili ze to hlavicka...🙂 no sranda...ale ak sa neotocii bojiiim sa cisarskeho:(

mirka8429
28. feb 2008

kuko: no hej falosne kontrakcie fnuk ale teraz mi este aj kope co mocoveho mechura a ja ze co tak silno ze pästami by to take asi nebolo..a hlavickou tlaci na rebro che che ta viac boli🙂)))) ale ta uz vydrzime 🙂)))))))))))))))a v podbrusku ma dnes cely den boli...sice s prestavkami a slabsie ale ....

zuzana_t
28. feb 2008

caute, viete, ze KUKO je uz v nemocnici? uz asi rodi... 😉

weroni
28. feb 2008

zuzi: to fakt? ty brdo wow 😅
a ty ako zuzi? 🙂

mirka8429
28. feb 2008

waaaaaaaaaw no tak to bude mat uz za sebou....🙂))))))))))))))to je super

hedunecka
28. feb 2008

jeeej kuko drzime palceky a nex uz si domka..tesim sa na alicku 😵 😵 😵

zuzana_t
28. feb 2008

kuko7 • 38tt • Dnes o 19:48

Ktoré pravidlá porušuje: | ZrušAhoooojte babulky, vy ste tu toho popisali, ze az

Mna inak totalne poraziiii, nechcem byt hnusna, ale v tejto nemocnici ma raz urcite "drbne"

Vcera som mala ako ste sa uz asi dozvedeli normalne pravidelne kontrakcie, kazdych 10 min a potom sa skracovali na 8 a 7 a potom hovorim si, ked uz sa mi aj nohy zacali klepat, ze uz asi by sme aj mali iiiist No a Misko totaaaalne zbledol, ale ked videl, ze som v pohodke a ze uz by som to najradsej chcela mat za sebou, tak to zvladol a pekne sme tam aj dorazili

No a najlepsie na tom je, ze asi po 4 hodinach mne sa to zastavilo a dalej ani naznak bola som z toho velmi nestastna, ale povedala som si, ze ked sa ma narodit, tak sa narodi kedy bude chciet a nebude to zalezat odo mna....robili mi aj monitor a doktorke sa nezdalo, ze malickej moooc bilo srdiecko a ze som sa otvorila a nieco este ze mi zmakol krcok....tak povedala, ze ona si ma tam chce nechat a ze ked chcem ist domov, tak len ked podpisem reverz No a ja som povedala, ze ak si mysli, ze by som tam naozaj mala ostat, tak ze ja nic podpisovat nebudem....nevezmem si na triko, ze porodim niekde doma

No ale poviem Vam, ze po tomto vsetkom ja uz ani neviem ako ma vyzerat to prave orechove....ked uz toto nebolo ono, pravidelne a v intervaloch.....tak ja tomu naozaj nechaaaapem

Ale utecou je pre mna, ze mozno uz dojdem domenko len a len s babtkom

A inak lenkaa: som veeeeelmi rada, ze som ta spoznala

baby kt. sa chystate rodit na Antolskej, podte uz sem, ja sa tu nudiiim
kuko7 • 38tt • Dnes o 20:04

Ktoré pravidlá porušuje: | ZrušA este som zabudla, ze malicka ma 3200 g ...uz je pekne velikaaaaaaaa a keby sa rozhodla ist von az v termine, tak bude riadne velikaaaaaaaaaaaa

zuzana_t
28. feb 2008

som Vam to skopirovala, nech viete

weroni - no ja nic, meskame skoro 2 tyzdne... v nedelu urobim test...ale podla mna to je zasa na vyvolavacku zaciatkom tyzdna ☹

kuko7
28. feb 2008

babulky jeeeej aj vy na mna mysliiite, ste zlate a ide ma tu z toho naozaj ale naozaj porazit, ta mala je v brusku a uz teraz si so mnou robi co chce 🙄

zuzana_t
28. feb 2008

kuko - len sa pekne drz, ja stale hladam info o tebe 😉

kuko7
28. feb 2008

jeeej ty si pokladiik, naozaj ma to podporuje, ze viem ze na mna myslite a tiez dufam, ze ten nas drobc si uz zo mna srandu prestane robit 😅 Ale doktorka povedala, ze kedze byvam cca 50km od nemocky, tak ze preto ma nepustiii 😖

weroni
28. feb 2008

kuko: to si pis ze na teba myslime 🙂 esteze mas laptop 😉 🙂

zuzi: neboj ked pride ten spravny cas tak ziadna vyvolavacka uz nebude 😉 ja ti hrozne drzim palce 🙂

mirka8429
29. feb 2008

kuko:drzkaj sa drzime ti palceky🙂))))))))

tinni
29. feb 2008

ahojte 🙂

mirka8429
29. feb 2008

tinni ahooj🙂) ty tu stale tak skoro rano🙂))))))))))))))

tinni
29. feb 2008

skoro??????????? 😀

mirka8429
29. feb 2008

tini...ale ved zartujem🙂)))))))))))) 😀 no ja tiez uz hore a este som ani nejedla 😒 ...xixiii a som pozerala na net 😵

mirka8429
29. feb 2008

tini jaaj vôbec som sa v noci nevyspala...tak ma bolelo pod lavym rebrom..maly tam ma hlavicku..si predstav ze sa otocil dolu nozickami..... ☹

tinni
29. feb 2008

no vsak za chvilu uz budes mat maleho pri sebe 😉
musim ist miri, idem si trosku zacvicit do posilky, pa 🙂

mirka8429
29. feb 2008

ok tini...tak ti prajem krasny den paaa zatial 🙂

pipi1211
autor
1. mar 2008

ahojte tak ako kuko uz porodila asi nie? 🙂

weroni
1. mar 2008

cau pipi, netusim co je s kukom ale som hrozne zvedava 😀

zuzana_t
1. mar 2008

caute, este neporodila, nechcu ju len pustit domov, lebo porodnicu ma 50km 😉