Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
21. nov 2007

ja sa mam dobre vcera sme mali dva mesiace 😀 a uz sa vieme otocit z bruska na chrbatik 😀 a samozrejme hundreme vo velkom

adriana1
21. nov 2007

to je hezké. To já si nato ještě počkám. nevíš kde se dají v praze a okolí koupit byt nebo domeček.

tinni
21. nov 2007

caute 🙂 🙂 🙂

tinni
21. nov 2007

haloooooo, co sem uz nikto nechodi? ☹

lucka36
21. nov 2007

Ahojte!Dnes som sa sem zaregistrovala.Bola som dnes na ultrazvuku,som v 11 tt.Ultrazvuk bol super,male spinkalo,lekar ho musel zobudit kvoli meraniu. Zajtra idem prvykrat do poradne,som zvedava.Dennodenne mi je cely den zle (nevolnosti),musime len dufat,ze raz,coskoro sa to zlepsi 🙂.Ako dlho ste ,mali nevolnosti?

flow111
21. nov 2007

adriana skus sa pozriet na www.reality.cz tam urcite nieco bude 😉

tinni
21. nov 2007

je tu niekto? 😕

zuzana_t
21. nov 2007

ahoj tinni - nechapem, co sa tu stalo, ked tu nikto nechodi ☹

tinni
22. nov 2007

haaaaaalooooooooooooooooo 😲

kristina_tvb
22. nov 2007

ahoj vsetkym, v tejto diskusii som prvy krat, tak to tu okukavam. Uz sa neviem dockat na malu, musim sa vykecat, vcera som si nakupovala prve vecicky, no ako pre babiku, vsetko je take chutnucke, malinke, neska nemozem mysliet vobec na pracu. Hruza. Ked to pojde takto dalej, tak zo mna sef nebude mat moc radost 😉 . V sobotu idem pozerat kociky a dalsie vecicky od sestranice, pomalicky si nieco chystat.
Je super citat si tu vase prispevky a tesit sa spolu s vami vsetkymi! ju!

paula58
22. nov 2007

ahojte som tu tiez prvy krat v tejto diskusii ja cakam 5 juna babo v kolkom mesiaci sa kupuju veci pre babo aj kocik? 🙂DAKUJEM ZA ODPOVED 😉

dzej
22. nov 2007

ahoj holky, tak vás tu vítám 🙂 my ještě nic moc oblečení nemáme, čekáme na slevy po novým roce. A kočárek nám donese Ježíšek 😀

tinni
22. nov 2007

kocky, zachvilu nam ide v telke Dr. Gregor 😀 mnam 😀 😀 😀

paula58
22. nov 2007

aj ja to stale sledujem je to moj najoblubenejsi serial 😉 No ale mohli by ho davat dlhsie nie?

kristina_tvb
23. nov 2007

Ja sama neviem pauli, ale co som si citala diskusie, tak holky v tom 22tt pisali, ze obcas ked sa im nieco zapaci si urobia radost. Tak som sa rozhodla, ze to budem robit podobne. Ale zvacsa ze tak v tom siestom mesiaci pomalycky uz nakupuju.

arabeska
23. nov 2007

ahoj,sem uz akosi malo xodite.
xyba tu sisstin 😔
flow nevies ako sa sisstin ma?ako petko a tak?pozdravuj ju od nas 😉

a vitam nove maminky cakatelky 😵

paula,ja som si vecicky kupovala tak ze ked mi nieco padlo do oka,ale s tym som zacala az v 8 mesiaci 😅

paula58
23. nov 2007

ahojky baby aj ja som rozmyslala ze budem tak kupovat co mi cvrnkne do nosa a co bude za dobru cenu 😉 No len my rozmyslame nad tym polskom dufam ze to nebude daky problem s cestovanim co myslite 🙂 Tam ze maju dobre ceny na vsetko okrem veciciek pre babo 🙂

pipi1211
autor
23. nov 2007

ahojte maumele,tehule a snazilky ako sa mame? 😉

tinni
23. nov 2007

ahoj, ako sa mate? 😕

pipi1211
autor
23. nov 2007

ahoj tini celkom fajn len mala mala naznak chorobky ale uz je to ok 🙂 mame uz aj nausnicky,lezeme po styroch, v postielke sme sa postavili a tak 😀 vy ako? 😵

tinni
23. nov 2007

tak to ste sikovne 🙂 my uz spravime tri kroky sami, ale iba ked sa nam chce... a rozpravkame hovadiny 😀

pipi1211
autor
23. nov 2007

no pekne 😀 😀 😀 😀 aj mi kecame a rehnime sa stale vymyslame 😀 😀 😀 😀

tinni
23. nov 2007

pekne fotky mate 🙂

pipi1211
autor
23. nov 2007

kujeme 😵 😵 😵 😵 no ja malu fotim aj 20krat za den a natacam 😀 😀 😀 😀 chcem aby mala mala peknu pamiatku ked bude velka 😀 😀 😀

tinni
23. nov 2007

aj my vela fotime 😀

hedunecka
23. nov 2007

jeej baby ani mi nehovorte ja uz mam vyvolanyx 170fotiek a to ma este len 2mesiace no a v pc ix mam snad tisiiic 😀 😀

inak pipi ideme dat krstit malinku na HEIDI-MONIKA 🙂 lebo drahy to bol vybavovat prosim pekne a kedze heidi neni svate tak sa ho pytala ake dame druhe meno/a jemu sa neuracilo mi zavolat/tak povedal ze monika po krsnej

pipi1211
autor
24. nov 2007

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je zlate 😀 😀 😀 tak uz sme tri Monicky 😵 😵 😵 😵

hedunecka
24. nov 2007

😀 😀 noo ja som chcela povodne terezu lebo na terezu bude mat meninky podla svedskeho kalendara ale ked uz to tato takto zariadil aspon sa aj krsna potesi ze bude monika 😵 😵
no mne mala spi od 8rana a nemozem ju nijako zobudit aj ju natahujem a nic 😀 😀 a to chceme ist do tesca 😠

flow111
25. nov 2007

ahojte 🙂
mame sa dobre rastieme, zvatlame a tak.... 😀
vcera som bola za siss jej maly je krasnucky 😵 aj ona sa ma dobre, no myslim, ze sem uz asi nezavyta no neviem...urcite ju od vas pozdravim 😉

dzej
25. nov 2007

ahojky, je tu někdo? 😀