Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
4. dec 2007

ahojte 🙂

paula58
4. dec 2007

ahojte byby ako nacrtnite daku temu 🙂

tinni
4. dec 2007

Ahoj Paula, dakujem za kompliment na predchadzajucej strane 😉 A ty nemas albumik?

weroni
5. dec 2007

Ahojte babulky 🙂
tinni: tak konecneeeeeeeeee - od next week zas mozem belly dances 🙂 juuj tak sa tesim 🙂 ty teraz tancujes?

paula58
5. dec 2007

nemas za co aj ja si urobim ked uz bude babo na svete albumy. 🙂

tinni
5. dec 2007

weroni, ja tancujem, ale uz len svoje treningy, ucit uz nestiham popri robote a malickej... 😀
paula, a kedy cakate babenko? 😕

paula58
5. dec 2007

cakame babo april maj nevedia mi urcit presne termin koli tom asi ze babo rastie ako z vody 🙂 neveim kedy mi povedia na isto alebo aspon priblizne. 🙂 Ale nevieme sa uz s manzelom dockat. 😉

weroni
5. dec 2007

tinni a kedy po porode si zacala zase s tancovanim? no ja viem ze este predbieham ale som zvedava ze kedy asi budem moct zacat, ty si rodila normalne?
a este pises ze popri robote - akej? 😉 😀 🙂

tinni
5. dec 2007

no ja som zacala tancovat 5 tyzdnov po porode 🙂
Ja robim s priatelom produkciu tel. sutazi 5 proti 5, chodi to na STV, no a este robim obcas castingy pre jednu reklamku 🙂 Je toho vcelku dost, a keby som mala este robit hodiny tanca, tak by som nemala ani chvilocku pre seba... 😝

tinni
5. dec 2007

paula, vsak hod aspon nejake fotky bruska 😉

weroni
5. dec 2007

tinni - ano pocula som o tej sutazi, ale nepozeram to lebo nemam kedy...
inac to je super 🙂 to ti verim ze hodiny tanca by uz boli prilis...
ja tiez planujem popri materskej robit - teda - s ucenim budem musiet chvilu pockat - aspon taky rocik minimalne nebudem moct naplno - mozno par hodin do tyzdna - mozno si dam jeden den na ucenie a vtedy si dam krpceka postrazit niekomu..
ale hlavne budem moct robit preklady - v podstate okamzite po porode, ako budem vladat 🙂
v ziadnom pripade by som nechcela zostat uplne "necinna" na materskej, ked mam taku pracu ktora sa da ja popri bez toho aby som malicke nejak ochudobnovala o moju pozornost 🙂
tinni, btw kolko mas rokov? len otazka zo zvedavosti 🙂

pipi1211
autor
5. dec 2007

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

pipi1211
autor
5. dec 2007

no nic tak uz tu asi nie ste.... cizmicky ste si vycistili a teraz urcite cakate pri okne kym pride mikinko ze? 😀 😀 😀 😀

tinni
5. dec 2007

ahoj 🙂

pipi1211
autor
5. dec 2007

oooooooooooooooo jedna dusa sa tu nasla 😀 😀 😀 😀 😀 ahoj ahoj ako sa mate?

tinni
5. dec 2007

celkom fajn, a vy? 🙂 ako bolo na stretku??? 😕

pipi1211
autor
5. dec 2007

no my tiez fajne 🙂 na stretku,uf 😅 😀 bolo super len strasne vela deti a tym padom strasne velky hluk 😀 😀 😀 😀

tinni
5. dec 2007

no to verim... 😀 ako dlho ste tam boli?

paula58
6. dec 2007

ahojte 🙂

tinni
6. dec 2007

caaaaaaute 😀

tinni
6. dec 2007

Weroni, mam 20 rokov 😉

arabeska
6. dec 2007

tinni ty mas len 2o?

tinni
6. dec 2007

ahoj Arabeska 🙂 no, ja mam len 20 😀 preco?

tinni
6. dec 2007

vlastne uz skoro 21...

arabeska
6. dec 2007

ja som si myslela ze mas okolo 23 jak ja 😀

tinni
6. dec 2007

😀 ty mas 23? ja som zase myslela, ze mas cca 21 😀

arabeska
6. dec 2007

tinny a to kedy by som mala davidka?v 15? 😀 😀

tinni
6. dec 2007

😀 no to mi nejak nedoslo 😅 a co chlapci, ako sa maju? ako Davidko zobral surodenca?

arabeska
6. dec 2007

davidko je xory,ale inak je to uz v pohodke,mali sme asi 3 tyzdne ziarlive sceny ale uz sme zase vo svojix staryx kolajax,on je super pomaha mi a taaak.
branko je uz tiez fajn,uz sme si na seba zvykli 😵

beccuska sa ma ako?

tinni
7. dec 2007

haloooooo, je tu niekto? 😕