Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
22. sep 2007

dobré ráno 😵

mexx
22. sep 2007

Aaahoj, kočky... 🙂 Tak som medzi vas zavitala, lebo poslednych par dni si vas len tak citam a zrazu som sa rozhodla, ze sa chcem pridat. : 🙂

sisstin
22. sep 2007

mexx: co tak najednou? 😅 😅

mexx
22. sep 2007

No len tak, sa mi zapacili tieto vase obycajne debaty a tak som si povedala, ze by som sa rada zapojila. Treba sa niekde ventilovat... 🙂

sisstin
22. sep 2007

mexx: a ty jsi snažilka? 🙂 😕

mexx
22. sep 2007

No, este tak uplne nie, ale uz sa o tom castejsie rozpravame, tak snad sa jedneho pekneho dna pridam. 😉 Mometnalne viac-menej riesime, kedy presne bude svadba, a potom sa zrejme budeme aj snazit. 😵

sisstin
22. sep 2007

mexx: a odkud přesně jsi? 😕 Já taky budu okres Galanta..někdy snad 😅 😅

mexx
22. sep 2007

Sered. Planujes stahovanie? 😲

micanek
22. sep 2007

Ahojky Holky.
Jak co znamená, když mi doktorka řekne, že mám ještě malinké těhotenství? Mám se bát, že miminko nebude chtít bejt u mě v bříšku?

sisstin
22. sep 2007

micanek: to nevím, to jsem v životě neslyšela 😕

mexx: nepsaly jsme si už někdy? Já se mám stěhovat do Seredi 😉

mexx
22. sep 2007

Siss, este sme nepisali, ja som sa sem zaregistrovala len pred chvilkou. 😉 Ale tak mozno sa niekedy stretneme, ked uz budes kocikovat. 🙂

sisstin
22. sep 2007

mexx: tak to si musíš pospíšit..jinak než ty porodíš..tak já už budu mít dokočíkováno 😅 😅 😅

mexx
22. sep 2007

No, to je pravda. 🙂 A ty ako, uz mas vsetko nachystane a si pripravena na prichod maleho drobca? 😵

sisstin
22. sep 2007

mexx: více méně jo...věcičky mám všechny..no asi jo..můžu jít rodit..ale ještě nechci 😅 😅 😅

micanek
22. sep 2007

sisstin: doktorka mi řekla, že u ní ještě těhotná nejsem. Odebrala mi krev a podle krve mi řekly, že mám ještě 2.10. přijít znovu na krev, že je to ještě takové malé těhotenství. tak neví co si mám myslet. Pčítám, že jsem tak ve 2-3-týdnu. Test se samozdřejmě ukázal pozitivní a měsíčky taky nemám. Doopravdy nevím co si myslet. hodně se bojím, že y miminko chtělo odemě odejít.

sisstin
22. sep 2007

micanek: jo tak...no, ono to ještě není poznat pohmatem takové čerstvé těhu 😉 takže ti vzala krev na HCG, jestli jsi fakt těhotná 😉 já to např. zjistila až v 6tt, k doktorce jsem šla v 9tt..a to už poznat šlo 😉

micanek
22. sep 2007

No, ale nechápu, proč mi ji chtěj brát znovu, viš?

sisstin
22. sep 2007

micanek: jestli HCG stoupá 😉

micanek
22. sep 2007

No a když stoupat nebude, tak tzanamená, že miminko....

sisstin
22. sep 2007

micanek: tak bud těhu nejsi..nebo je to potrat 😒

micanek
22. sep 2007

no... to mě ani neříkej... to zase budu 10 dní na nerva...

sisstin
22. sep 2007

micanek: holt se musí čekat..nic jinýho se nedá 😒

micanek
22. sep 2007

Nemám měsíčky, žáha mě pálí jak hajzl, ať mi nikdoneříká, že bych nebyla těhotná.... 😵

sisstin
22. sep 2007

micanek: tak vidíš, tak se nestresuj 😉

micanek
22. sep 2007

Ale mám strach... před 4 lety jsem byla i na operaci, tak nerva mám jak blázen...

sisstin
22. sep 2007

micanek: no já se nestresovala vůbec, mě ani nenapadlo, že bych mohla být těhu..nekdy je to lepší 😕

micanek
22. sep 2007

Co ty, ty už se musíš těšit na miminko jako blecha...

sisstin
22. sep 2007

micanek: no víš..já ani nevim 😕 já mám pořád takový neutrální pocity..a dost se bojím porodu.. 😉 tak to mi to případně těšení zmenšuje 😉

tinni
22. sep 2007

ahojte 😉

micanek
22. sep 2007

Na tan porod já už myslím teď a mám hrůzu.... prej před porodem už ženská takovej strach nemá.... takže to asi není pravda,co?